Quantcast

Sve sto je potrebno da znate o stock fotografiji (pitanja problemi saveti)

slobce

Primećen član
Poruka
515
Za nas je prihvatljiva jedino isplata preko ceka.Posalju ti cek na kucu pa onda ti cek odneses u banku (recimo delta ili jubanka) i oni ti isplate iznos minus provizija (1,5 % - 3% od iznosa).
Ja sam tek juce ispunio iznos za slanje ceka, ali ima mnogo zadovoljnih ljudi na njihovom forumu iz celog sveta koji su isplaceni, tako da nije prevara.Nadam da cu potvrdu imati u licnom iskustvu sledeceg meseca..
Link ka mojoj skromnoj galeriji je OVAJ.Samo napred, prikljuci se celoj stvari.Jos je u relativnom zacetku, biznis cveta a kasnije ce biti uzasno tesko uci.Jos je bilo lakse kada sam ja ulazio.Sada na pocetku saljes 10 slika i ako imas 7 dobrih ulazis, ako ne cekas par meseci.

slobce

Primećen član
Poruka
515
Koristim skromni samsung digimax 370.Jos samo da ti obratim paznju da ne trpe mnogo noise na slikama, koga uvek ima i nekad ne smeta toliko.Svaku sliku iz prvog slanja pogledaj na 100% i ako ima negde suma, provuci kroz Neat Image ili Noise Ninja program , recimo.
Objekte slikaj na beloj podlozi sa dosta osvetljenja ( ili na podlozi one boje koja tebi odgovara).Pozdrav i srecno Sloba

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.