Quantcast

Sve sto hocete naucit'

The Good Rebel

Domaćin
Poruka
3.458
Pa ne moze da swira sam bas, glupo je..
Prateci instrument ***....
Auu, ljudi, shta vam je, pa kako onda ljudi uche da sviraju bas ?? Kad kupe bas dobiju i prateci bend kao propratnu opremu ?? Neko vas je gadno zaebo...Uzmesh bas, ako nemash pojachalo, prikljuchi na komp, pusti pesmu, nadji tablaturu, i sviraj uz pesmu.

krekerka

Zainteresovan član
Poruka
465
Volela bih da naučim da skijam, da sviram gitaru (mada, svaki instrument je dobrodošao, ali gitarica je ipak gitarica... ;) ), da znam francuski, italijanski, španski i engleski savršeno... I dade mi funny ideju (:mrgreen:), breakdance bi bio cool... :cool:

Oceanborn.

Ističe se
Poruka
2.389
Auu, ljudi, shta vam je, pa kako onda ljudi uche da sviraju bas ?? Kad kupe bas dobiju i prateci bend kao propratnu opremu ?? Neko vas je gadno zaebo...Uzmesh bas, ako nemash pojachalo, prikljuchi na komp, pusti pesmu, nadji tablaturu, i sviraj uz pesmu.
:hahaha::hahaha::hahaha:
Овај пост треба урамити и обесити на зид(нема везе што се постови не бесе на зид).....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.