Sve se više piše o seksu a seksa sve manje

dobro 12x mesecno :lol:

normalno da sam mislio kad nastupi zasicenje posle prvih 5-6-7 godina, kad svaki partner zna svaki mladez ili bubuljicu onog drugog da pocnemo od dupeta pa navise :rotf:
pa to nema veze sa odustajanjem od sexa.
važne su tehnike i orgazmi.
ako ne izostane orgazam, svi parovi će se rado vraćati jedno drugom.
ako je upadljivo odsutan, sex će pružiti manje zadovoljstvo od odlaska na pijacu.
pa je logično da će biti zamenjen nekim prozaičnim aktivnostima.
zaista malo treba da se ispadne iz šina za sexualnu povezanost

pa to nema veze sa odustajanjem od sexa.
važne su tehnike i orgazmi.
ako ne izostane orgazam, svi parovi će se rado vraćati jedno drugom.
ako je upadljivo odsutan, sex će ti pružiti manje zadovoljstvo od odlaska na pijacu.
pa je logično da će biti zamenjen nekim prozaičnim aktivnostima.
zaista malo treba da se ispadne iz šina za sexualnu povezanost
ja sam voz koji je ispo iz sina i sad sam ko dresina :lol:

Jednom finom akcijom o štetnosti interneta po zdravlje....Pošto veruju u svakakve gluposti odmah bi 30% poverovalo, a to je taman dovoljno da se poveća natalitet....
ljudi usmeravaju sami sebe bez obzira na šarolikost ponude.
meni su ok svakakva interesovanja ako se sat dva dnevno posvećuje fizičkom užitku zvalo se to sex sa klasičnim tvrdim ishodom ili samo maženje i pregršt nežnosti
znači da sve polazi iz jednog centra, a to smo mi lično

ne bih rekla da bauljaš, samo si malo patetičan od jutros.

šta si mi uradilo sa dve mlade drugarice na primer? naranio ih tortom?:lol:
hmmm..zenska sujeta a? :)

sujeta sa demagogijom ima veze samo na platonskom nivou, a ovde to nije bio slucaj :lol:

ostale osobine su ko kad bi poredili skakavca i slona, ali neka ostane slatka tajna za siri 4umski plebs :rotf:

ljudi usmeravaju sami sebe bez obzira na šarolikost ponude.
meni su ok svakakva interesovanja ako se sat dva dnevno posvećuje fizičkom užitku zvalo se to sex sa klasičnim tvrdim ishodom ili samo maženje i pregršt nežnosti
znači da sve polazi iz jednog centra, a to smo mi lično
Jasno je da je čovek slabih uverenja i da podleže raznim izazovima koje proizvode sile koje ga kontrolišu....možda ti možeš da kontrolišeš svoj život, ali dokazi govore da većina to nije u stanju, bar ona većina koja koristi razne opijate, kocku, internet itd. tako da možeš da govoriš samo u svoje ime....
U skladu sa temom i post....zar ne?

Jasno je da je čovek slabih uverenja i da podleže raznim izazovima koje proizvode sile koje ga kontrolišu....možda ti možeš da kontrolišeš svoj život, ali dokazi govore da većina to nije u stanju, bar ona većina koja koristi razne opijate, kocku, internet itd. tako da možeš da govoriš samo u svoje ime....
uvek to i radim.
i uvek kažem da bi menjati nešto što ne valja uvek trebalo prvo početi od sebe a ne od plakanja da je to opšta atmosfera

Kao daješ primer, kako treba podeliti vreme tokom dana....:)
Misliš da su sve žene iste?
pa ti si se sad zaturio u konverzaciji
baš zato što nismo svi isti glupo je u analizi braka apostrofirati nedostatak sexa.
neki više vole da se iebu neki više vole da se bave drugim stvarima.
ali partnnera ti na sreću ne bira niko drugi
to znači da imas pravo da izabereš po svom ukusu osobu sa kojom ćeš provoditi vreme.
ako vas povezuju isti ciljevi šta može da krene po zlu?
izlizanost dugogodišnje veze je takav kliše za koji se uvek uhvati neki defetista
i onda tupi unedogled

Back