Sve sam prepisala - Zašto devojke padaju na loše momke? Istina ili mit?

Mislim da treba razgraničiti dominantnu osobu kao crtu ličnosti i kriminalca i siledžiju kao obrazac ponašanja. Razlika je poprilična.
Dominantna ličnost nikad ne teži dominiranju drugim ljudima, ona uspeva da uspostavi ravnopravnost jer se ne plaši partnerove slobode. Ta grupa nije predmet ove teme.
 
Ja priznajem da volim te opasne. Samo hebe to što nisu dobri za zdravlje. Šta vi žene i devojke mislite o bed bojsima? Privlače li vas ili odbijaju?
Znaju biti seksialno privlacni. Intrigantni, pa iz toga privlacni. A jos neka potajna zelja da se pripitomi.
Nemam iskrenu zelju da budem u vezi sa takvim muskarcima. Ja volim strebere. Mirne, hladne, pametne muskarce. Samovoljni muskarci mi ne odgovaraju jer je ta samovolja preneta na sva polja a ja volim iskrenu zainteresovanost I muskarce duze paznje. Ne razvodi mi se nakon tri dana.
 

Ja priznajem da volim te opasne. Samo hebe to što nisu dobri za zdravlje. Šta vi žene i devojke mislite o bed bojsima? Privlače li vas ili odbijaju?
Skoro svaki muškarac, čak iako je godinama u vezi bio miran, tih i lepo vaspitan može da postane opasan ako žena hoće da se igra sa njegovim limitima sa njegovim nervima sa njegovim novčanikom...
veći je izazov od kuratog mece napraviti barabu kompletirati mušku ličnost po ženskim merima te onda trošiti godinama u miru i spokoju čuvajući recept za ćerke i unuke
 
A jos neka potajna zelja da se pripitomi.
Nemam iskrenu zelju da budem u vezi sa takvim muskarcima. Ja volim strebere. Mirne, hladne, pametne muskarce. Samovoljni muskarci mi ne odgovaraju jer je ta samovolja preneta na sva polja a ja volim iskrenu zainteresovanost I muskarce duze paznje. Ne razvodi mi se nakon tri dana.

I ja mislim da ima dosta u tome. Tipa da od barabe hoćeš da napraviš dobricu. Što je neobično i kontradiktorno, jer se želi od čoveka koji te je privukao nekim levim osobinama hoćeš da napraviš nešto što te nije privuklo na prvu loptu. Meni ne odgovaraju samovoljni zato što sam i sama takva, pa tuča ne gine. Ali razvratnice na ovom forumu će razumeti loženje na sekspil :zper::lol:
 
Skoro svaki muškarac, čak iako je godinama u vezi bio miran, tih i lepo vaspitan može da postane opasan ako žena hoće da se igra sa njegovim limitima sa njegovim nervima sa njegovim novčanikom...
veći je izazov od kuratog mece napraviti barabu kompletirati mušku ličnost po ženskim merima te onda trošiti godinama u miru i spokoju čuvajući recept za ćerke i unuke
E bravo to i ja kazem,prilika pravi lopova
 
@gospodjica14
Zanimljiva tema. :)
Ali mislim da te, osim Koto, niko drugi nije razumeo. Zapeli su kod termina „los“ momak.

Након овог поста прочитао сам све што је написано на овој теми по 14 пута и ипак након тога и даље ми

није било јасно о чему ми овде расправљамо.

А онда ми је синуло након овог поста сестре Четрнаестице:

I ja mislim da ima dosta u tome. Tipa da od barabe hoćeš da napraviš dobricu. Što je neobično i kontradiktorno, jer se želi od čoveka koji te je privukao nekim levim osobinama hoćeš da napraviš nešto što te nije privuklo na prvu loptu. Meni ne odgovaraju samovoljni zato što sam i sama takva, pa tuča ne gine. Ali razvratnice na ovom forumu će razumeti loženje na sekspil :zper::lol:

То значи да тај лош момак из уводног поста енглеске списатељице о којем ми сад овде расправљамо, јесте мушка верзија "фем фатал" - "уомо фатал".

Што ће рећи, рибе на њега откидају. Просто речено он је магнет за жене. Он ништа не ради, оне се саме лепе за њега због његове ултра гига мега привлачне секси природе.

Но има једну лошу особину због које је и означен као лош; јeбе, а не плаћа.

Не плаћа у смислу не улази у озбиљну и одговорну везу у којој би своју љубав према њој доказивао куповањем уложака, усисавањем куће, прањем посуђа, мењањем гума на аутомобилу....и осталим тривијалним и баналним радњама.

И шта сад? Ко је ту крив? Он није, јер он је такав по својој природи. Она није, јер она се заљубила по својој природи иако зна да не треба то.

Па ко је онда крив?

Наравно криво је море.

 
ma meni je hit izjava jednog muskarca: ti si za mene enigma.
mism, ko me ikad sreo i na pet min zna da ja nisma nikakav ebena enigma, trasparentnije osobe od mene na svijet neMa:))
dakle, zasto sma njemu engima?
pa lako je, jer ga ne volim.
ne voli ni on mene, nego ga privlacim, a i sex nam je bio super.
posto ja sve vreme volim nekog drugog(svakom ima nekog koga nema), sa ovim dok sam, sve super kad nisam ne setim se ni da postoji
i sad, nije da on bash pati -ebe mu se-nego ga intrigira moje ponasanje, on je baucio da se zene zaljube pa ga smaraju i tako dalje
i tkao je postadoh engima ni kriva i duzna.
eto taj slucaj mi je otkrio sve enigme o kojima sma ja mastala onomad-nisu oni nikakve enigme, nego ih brate sestro zabole k..ili sto bi rekla..
:zcepanje:
 
Врло је једноставно. Постоје људи који воле да их неко копка и они које то смара.
Лично спадам у другу групу. Пошто сам једна досадна женица, такав ми и паше. Да заједно уживамо у "досади" :)
Зато нисам улазила ни у односе са ожењенима, несталнима,... Рано сам добила своју дозу мрачног, тешког односа,... У овом животу и превише.
Хоћу да ми је лепо!
 
rekoh ja odmah: nije covek nista kriv, sam nece ono sto ona hoce:)))

A ona neće ono što on hoće :lol: TTTTejče, nisi brate forumski, trebao toliko da se udubljuješ i čitaš dva tuceta puta temu, nije toliko ni važno o čemu raspravljamo, dok god raspravljamo :)
Meni taj opaki i zli bio zabavan, dok je bio. Onda više nije. Ne bih na tu temu. Negde sam pročitala da za svaki odnos plaćaš neku cenu:

Ako se udas za bogatog ima da platis cenu samoce.
Ako se udas za krimosa opet placas cenu samoce i jos gorih stvari.
Ako se udas za ok momka onda placas cenu dosade.
Ako se udas za loseg momka onda ces da platis bolom
(malo sam izmenila citat)

Drugim rečima, najbolje da se ne udaješ, pa kad ti dosadi da plaćaš te silne cene, fajront :lol:
 
Od takvih treba bezati...
I od duhova takodje...ono pojavi se BU! I ispari... :lol:
Али има пуно, старијих жена што ми је чудно које воле да имају упитник над главом.
За мене је ловац мушког рода и немам намеру да се отимамо за ту улогу и икога јурим нити се икоме нудим.
Поготово што ми је сулудо доброг мушкарца дефинисати као досадног, непривлачног,... Али ко не зна да га цени, ни не заслужује га.
 
Bogomoljka, omašila si skroz, ove tipove ne juriš, a i da ih juriš, ako te neće samo ćeš se umoriti. Naprotiv, oni su lovci, to ih pali, i što je plen teži za osvojiti, to ih više interesuje. Očigledno ni spisateljici ni meni nije pošlo za rukom da objasnimo o kakvoj vrsti muškaraca se radi, pa me sad više i smara da se dalje u tu priču upuštam.

A odavno mi više ništa nije čudno, puštam druge da žive kako im odgovara bez da mnogo lupam glavu oko toga. U reali, na forumu mogu da debatujem, pa u tom smislu, obzirom da sam tip koji voli promene, čudno mi je kako neko može da bude zadovoljan u kolotečini.
 
U životu sam najviše naučila iz padova. Ne iz lepih stvari, cvetića i leptirića, nego iz bola, iz patnje, tuge...I uvek, ali uvek kada bih se u životu u sebi zaklinjala "kako to meni nikad ne može da se desi", onaj odozgo bi se tako lepo zabavio sa mnom, da sam se kroz suze i sama smejala toj maštovitoj zezanciji koju mi je priredio. Doživela sam najlepša moguća ljubavna osećanja i najgoru moguću ljubavnu bol. Tako sam naučila da cenim mir, ali i dalje ne mogu sebi da nametnem mir koji podrazumeva monotoniju. Da, volim svog čoveka, ali otići ću sama na skijanje, na spa vikend u Novi Sad, na jedrenje. Neću praviti dramu od toga što on hoće da ide sam kod prijatelja na Hvar. Ja ne mogu da podnesem neraskidivu vezanost. Dosta je vremena prošlo, i sve je to sad voda ispod mosta, ali bio je neko ko me toliko omađiao da sam bila spremna i u vatru i u vodu. I na neraskidivu vezanost. Onda sam shvatila da bi u toj vezanosti ja prestala da budem ja. Ali, sve to nije sad toliko ni bitno, bitna su iskustva koja nas oblikuju, životne bitke koje bijemo, bitno je da naučiš da ustaneš kad padneš. Život pod staklenim zvonom je za mene kao smrtna presuda. Živa sam, a nisam, jer ništa ne doživljavam, ili doživljavam stalno iste stvari. To sam ja. Neko drugi je neko drugi, i drugačije oseća i razume stvari.
 
@stela: jesi bogme debelo zapela, od svih mogućih navedenih osobina ti si se uhvatila za naručivanje pića, to se zove od drveta ne videti šumu.
Ne, baš suprotno. To drvo mi ukazuje na šumu. Vjerovatno će i sve druge odluke donositi bez mene jer ipak on zna šta je za mene najbolje.
Nekoga možda to privlači, ali mene ne.
 
Након овог поста прочитао сам све што је написано на овој теми по 14 пута и ипак након тога и даље ми

није било јасно о чему ми овде расправљамо.

А онда ми је синуло након овог поста сестре Четрнаестице:



То значи да тај лош момак из уводног поста енглеске списатељице о којем ми сад овде расправљамо, јесте мушка верзија "фем фатал" - "уомо фатал".

Што ће рећи, рибе на њега откидају. Просто речено он је магнет за жене. Он ништа не ради, оне се саме лепе за њега због његове ултра гига мега привлачне секси природе.

Но има једну лошу особину због које је и означен као лош; јeбе, а не плаћа.

Не плаћа у смислу не улази у озбиљну и одговорну везу у којој би своју љубав према њој доказивао куповањем уложака, усисавањем куће, прањем посуђа, мењањем гума на аутомобилу....и осталим тривијалним и баналним радњама.

И шта сад? Ко је ту крив? Он није, јер он је такав по својој природи. Она није, јер она се заљубила по својој природи иако зна да не треба то.

Па ко је онда крив?

Наравно криво је море.

Rekla bih da je njegova „krivica“ u tome sto je emotivno nedostupan :) Ne u potpunosti. Vec ti sebe da taman toliko da se na njega navuces kao narkoman i pocnes da zudis za vecom dozom, ali...nema. Ne da vise od toga....:) :)
 

Back
Top