Quantcast

Sve sam prepisala - Zašto devojke padaju na loše momke? Istina ili mit?

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
39.519
Oci
znaci zene vise cak ni ne kriju da se loze na budale

u medjuvremenu, nikad vece skarlikanje i lov na nasilnike

jel se zapitate mozda nekad sta nije u redu s vama?
Mozda upravo zato da bi sto vise arlaukale na nasilje u porodici .
Valjda im imponuje kada skrecu paznju na sebe, ma to bio i najgori ciganluk?
Nije cudo sto je FARMA toliko popularna.
Ipak je ovo ovde Balkansko blato.

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
11.622
Ja priznajem da volim te opasne. Samo hebe to što nisu dobri za zdravlje. Šta vi žene i devojke mislite o bed bojsima? Privlače li vas ili odbijaju?
Ne mora da znaci da su uvek losi. Davno, davno je to bilo...vise i ne znam sta mi se kod njega svidelo. Verovatno priča o njemu. On je bio TAJ, lep i zgodan, nadasve problematican, mislim, bas ekstremno lep, ona kombinacija rezedo očiju, tamnog tena, plave kose i dubokih rupica u obrazima. I odabrao je mene, vrlo običnu. Moralna obaveza je da se zaljubim. Misterijom teškom se zaljubio i on. Eh, čega je nezdravog tu bilo. Za mene. Za njega je bilo vrlo zdravo. Začudo, moja majka je negovala simpatiju prema njemu a on je plakao kada nje više nije bilo. I tada, mmmmm, devet godina nakon našeg raskida je sastavljao deo po deo mene. Vukao kao sa ratišta. Kao drug. Čak je i moja sestra, večito njim zastrašena, priznala da mu je stalo do prijatelja. Ima dosije, ima tuča i tuča pod miškom ali pomogao mi je puno. I jedino je na njega mm netolerantan. Mi smo bili greška, za mene svakako, ali sve ima svoje i ja njega kao prijatelja i deo života mnogo volim.

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
11.622
Dajte, manite me licemerja molim vas...i muški i ženski, ako pred njih staviš nekog povučenog, neinspirativnog lika, koji se zbuni kad treba da prozbori tri unakrst sa ženom, i tipa koji dobro izgleda, mangup je, nastupa samouvereno, nema problema da zadrži žensku pažnju, i prosto imaju neku energiju koja privlači, ili ako pred muškarca staviš neku običnu devojku koja se ničim posebno ne ističe, stoji sa strane i deluje zbunjeno, i zategnutu cicu duge blistave kose i lepo osmeha koja čim uđe u prostoriju privuče pažnju, svi ćete kao da se zalepite za one prve, a ne za one druge? Ma nije nego.

Ljudi suvise bukvalno shvataju to " los ili dobar" decko ili " dobra ili losa" devojka. Mislim da ima jako malo devojaka koje vole i biraju kriminalce, nasilnike- to je bas retko i po pravilu te devojke imaju probleme koji potiču najčešće još iz detinjstva. To je patologija. Problem je sa definisanjem tog " loseg" od stane mnogih muskaraca jer su skloni da svakog ko je malo mangup, privlačan, i ume sa ženama definisu kao lošeg, i to rade iz sopstvene nesigurnosti. Da ne pričamo o muškarcima koji smatraju sebe dobrim i finim, mirnim, a bez problema ce prevariti ukoliko im se ukaze prilika i to pravdaju biologijom , a vamo ce da pljulju nekog ko ima sarma, ko ima spiku, koga zene zele, nazivaju ga losim bez ikakvog realnog razloga." Los" im je samo zato sto im " uzima" devojke koje oni zele a ne mogu da imaju.

Zašto muškarci zinu kad vide opaku lepoticu sa potpeticama provokativnim carapama dekolteom koja flertuje bez problema? Jer misle da je to izi kombinacija, ali za zenu traže sve suprutno.. Pa i žene kad vide baju širokih ramena kako spasava ovce iz nabujale reke, nije smotan i neće da se davi niti muva 3 meseca donosi cvece i zaljubljuje, vec će odmah ce ponuditi akciju. Opet za muža traze sve suprutno. Licimerno u oba slucaja, ali me niko nikad neće uveriti da nismo svi takvi. Samo što u ženskom slučaju neke imaju herca za to, neke nemaju nego igraju na siguricu da ne budu povređene. Zato i ne mogu da se otmem utisku da većina žena, čak i kad se uda, i dalje sanja o nekom mister fatalnom, najčešće baš bed boj tipa, intrigantan, neuhvatljiv, privlačan svim ženamma. Sve više mislim da je jako mali broj onih koje se udaju iz prave ljubavi, za pravu osobu,više je to izbor onog koji moze najviše da potegne,dok se istovremeno mašta o tom čuvenom Alfa-mužjaku,koji ce se pojaviti kasnije i obojiti njihove sive zivote.Možda grešim, mislim da gotovo sve žene postuju,cene,uvažavaju, dobre momke/muzeve,ali se istinski dive i totalno predaju samo "djavolima",čak i po cenu sopstvene patnje.Zašto je tako? Pitanje ravno tajnama kosmosa.
Gospođice, sve to stoji ali u ovim godinama. U godinama ovog foruma to je malo prevaziđeno.
Prvo, lako se vidi da je spika samo spika a nama treba čovek koji će u po' noći da otrči detetu po lek. Zvuči dosadno - to je realnost.
Isto tako se vidi kasnije koja žena je lepa a koja je nafrakana. To ne vide dečaci već zreliji momci. Zene poput Andjeline su u mladosti prevarile celu planetu i prošle su godine dok nismo svi videli da ona nije opasna cica već jedna lujka ali je cenu platio njen muž i platila su njena deca.

Kada malo godine odmaknu vidiš jasnije. I ukoliko čovek želi dom sa nekim mnogo je jači herc potreban za decenije gradnje tog doma nego za biti frajer u pedesetim. Nemoj da se ljutiš ali u tim godinama ni Monika Beluči više nije riba iz Dobermana već lepa žena sa ćerkom od 15 godina. Vreme teče.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
28.565
Gospođice, sve to stoji ali u ovim godinama. U godinama ovog foruma to je malo prevaziđeno.
Prvo, lako se vidi da je spika samo spika a nama treba čovek koji će u po' noći da otrči detetu po lek. Zvuči dosadno - to je realnost.
Isto tako se vidi kasnije koja žena je lepa a koja je nafrakana. To ne vide dečaci već zreliji momci. Zene poput Andjeline su u mladosti prevarile celu planetu i prošle su godine dok nismo svi videli da ona nije opasna cica već jedna lujka ali je cenu platio njen muž i platila su njena deca.

Kada malo godine odmaknu vidiš jasnije. I ukoliko čovek želi dom sa nekim mnogo je jači herc potreban za decenije gradnje tog doma nego za biti frajer u pedesetim. Nemoj da se ljutiš ali u tim godinama ni Monika Beluči više nije riba iz Dobermana već lepa žena sa ćerkom od 15 godina. Vreme teče.
Управо.
И зависи и од правца који смо изабрали.
Неко може себи са 50 да приушти да кука другарици због погрешног избора уз празне флаше вина или кутије сладоледа. И то је у реду.
Али неко има друге приоритете, вероватно већ и унучиће, и то га више испуњава док је страст са нестабилним мушкарцем само зачин који се ништа озбиљније од тога ни не доживљава. Лепо док је ту, када није ни не дотиче.

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.414
Freyo, ja temu i nisam postavila za domaćice sa sitnom decom, ni bakute sa unučićima, i devojka je ženski stvor, i ne znam zašto uvek vezujete temu za postavljača. Ti si recimo citirala post koji nikakve veze sa mnom lično nema, nego sa ljudima uopšte, i onda si ga personalizovala u "to tako gospodjica" i spominješ Moniku Beluči i to da je lepa žena sa detetom od 15 godina, ako mogu da dodam i frajerom 30 godina mlađim. Ako, kad pominješ Andjelinu, misliš na Andjelinu Džoli, mogu samo da se prekstim, žena je ne samo lepotica, već i ambasador UN za ljudska prava i žestoki zaštitnik ženski prava. O čemu ti to?

Onda se na tvoj post, nadovezuje bogomoljka, kojoj sam jednom dvadeset puta rekla da me ne zanima ko kakav život vodi, i piše o ženama od 50 godina koje kukaju drugarici zbog pogrešnog izbora i trlababalan, da ne ponavljam tričarije. Ja ne znam nijednu ženu od 50 godina koja kuka drugaricama zbog bilo čega, znam ih prilično ispunjenih i bez sitne i krupne dece. Pa čak i da kukaju, kako se to fino, saosećajno izrazila bogomoljka, šta se to koga tiče, pod jedan, pod dva, makar su napravile neki izbor, nisu se učaurile u palanački mentalitet i malograđanštinu i ne pridikuju nikog iz udobnog položaja udate gospođe sa sitnom decom i mužem sa kojim "sve dele" i tako se eto mnogo vole da svi mogu da dube na trepavicama ali tu ljubav iz petparačkih ljubavnih romana nikada neće moći da rasture.

Ko da je nekog briga za to. Možda nije ni trebalo da odgovaram na koještarije, ali baš eto neka sam. Baj d vej, ja živim s čovekom u skladnoj vezi trenutno. Naglašavam trenutno, jer ne mislim da on ne može da se zaljubi u nekog drugog i ode, ili da se desi obrnuta situacija. I ja bih mu iskreno poželela sreću, jer je to zaslužio.

Tema glasi "zašto žene/devojke vole loše momke, istina ili mit?", ta pojava postoji bez obzira što postojite i vi moralne, emotivne, sazrele, ozbiljne gromade, stamene žene sa svojim muževima i decom koje s prezirom gledaju na te šarmantne mangupe jer su ih u životu prevazišle, za raziliku od nas matorih što odbijaju da porastu i klackaju unučiće na kolenu. Bože, fuj, fuj :bljak:

winx vila

Iskusan
Poruka
5.046
Tema glasi "zašto žene/devojke vole loše momke, istina ili mit?", ta pojava postoji bez obzira što postojite i vi moralne, emotivne, sazrele, ozbiljne gromade, stamene žene sa svojim muževima i decom koje s prezirom gledaju na te šarmantne mangupe jer su ih u životu prevazišle, za raziliku od nas matorih što odbijaju da porastu i klackaju unučiće na kolenu. Bože, fuj, fuj :bljak:
boldovano divno opisuje danasnje tinejdzere.. i sama Bogi ( nasi su sinovi 2003e) cesto pise koliko su nove generacije moralnije normalnije porodicnije.. reset je bio neminovan, bedbojsi idu pravo u trash, gde im je uostalom i mesto

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.414
Te moralne, emotivne, sazrele,..devojke, zene, uopste se ne petljaju s bed bojsima, jer znaju da im to nece doneti trajnije zadovoljstvo...i kao takve sigurno ne osudjuju druge...
Ok. Meni se onda više sviđaju ovakve, i uvek bih se radije sa njima družila.

njega sam mogla da nateram da odemo gde god sam htela .....ovog sadasnjeg ne mogu da nateram da odemo do novog sada
da ne pricam o tome sta sam sve s njim prezivela
od putovanja koje je trajalo 6 meseci po inostranstvu kolima do toga da smo znali da ne ustajemo iz kreveta po 10 dana i da samo upraznjavamo seks na razne nacine apsolvirala sam kama sutru i vecinu poza seksualnih ,do posipanja slaga i cokolada po telu do seksa u liftu na stolu u wc u kadi tus kabini itd....prosto

roler coster

opet bih to izabrala..

ne znaci da ja nisam inspirativna nego prosto ljudi nisu kako bih rekla ne usudjuju se da rizikuju, prosto izgube se u sablonima koji su nametnuti od strane drustva kao celine i ne odudaraju , muskarci normalni ne znaju da me ishendluju kako treba dovoljno , ne kapiraju da je nepotrebno zvati 100 puta na dan i pitati sta radim , nepotrebno je pokusavati od mene napraviti ,,finu devojku,, koja ce subotom sedeti u kuci i gledati gospodare prstenova 7 put ili hari potera ili pak ivana ivanovica, prosto ja takva nisam , meni treba neko ko ce da mi digne ne da me spusti ovaj me spusta i spustio me prizemljio ali ja se ne dam i dalje letim po malo....i sad eto krecem da letim sve vise i vise i kad opet poletim do neba i nazad on nece biti tu da me uhvati jer nema snage za to ..
meni licno meni je potreban jak i sposoban muskarac koji zna da me prizemlji dovoljno da ne poletim daleko i da ostanem kraj njega i to je on znao da radi....ili samo kaze letecemo zajedno ...

1 dan roler costera bi uvek izabrala nego 101 dan balerine ili nekog ringispila koji je prizemljen
Zvuči mi zanimljivije od priča o mužu, deci i klackanju unučadi na kolenu. Zvučaće mi zanimljivije i u 80toj, ako doživim.

Edit: itekako osuđuju, ali to i nije toliko važno, bitnije je zašto to čine? Ako su već zadovoljne svojim životom.

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.414
Ti ne znas gde ti je mera..
...pride te i zulja svasta nesto u potsvesnom...
A ti si psihoterapeut, pa znaš zasigurno da mene nešto podsvesno žulja?

Ne vredi. Probala sam još jednom, ali prosto ne vredi. Iako imam dobre drugarice koje sam upoznala preko ovog foruma, na žalost, nema više ljudi sa kojima bi mogao da vodiš zanimljivu diskusiju na razne teme. Ako iole odstupiš od stereotipa većine, počinje prvo suptilno podjebavanje koje se na kraju pretvori u otvoren sukob jer mene smara da se suptilno prepirem s nekim. Bez ikakve potrebe se sve svede na lično, na dokazivanje čiji je veći, degutantu raspravu sa xy osobama.

Sa dragim mi urmašicama uvek mogu da se vidim i ispričam u rl.

gost 360768

Buduća legenda
Poruka
27.376

Ne vredi. Probala sam još jednom, ali prosto ne vredi. Iako imam dobre drugarice koje sam upoznala preko ovog foruma, na žalost, nema više ljudi sa kojima bi mogao da vodiš zanimljivu diskusiju na razne teme. Ako iole odstupiš od stereotipa većine, počinje prvo suptilno podjebavanje koje se na kraju pretvori u otvoren sukob jer mene smara da se suptilno prepirem s nekim. Bez ikakve potrebe se sve svede na lično, na dokazivanje čiji je veći, degutantu raspravu sa xy osobama.

Samo nastojim da budem kao i vi svih ovih godina... <3

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.885

Vrlo dobar i istinit komentar! Bravo Gospodjice, uvek sam se divio!

ТТТТ

Aktivan član
Poruka
1.119
Baj d vej, ja živim s čovekom u skladnoj vezi trenutno. Naglašavam trenutno, jer ne mislim da on ne može da se zaljubi u nekog drugog i ode,
Брате сестро Четрнаестице па де нађе таквог који ће да те остави због другог?

Ајд разумео бих да те остави због неке друге, оно сисићи, дупићи и тај рад, али да те остави због другог - катастрофа!

Терај бре ту педерчину од себе и нађи бре неког нормалног.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.