Sve prave ljubavi su tuzne.....

Peta W.:
Ajoj,ko nam je to pao u bedak nocas?!
Cemu tolika sentimentalnost,draga? :o

Setila sam se nekih starih stvari, starih dogadjaja.... :roll: . I razmisljam da mozda ne bih idealizovala neke ljude (tj. nekog coveka) da sam imala prilike da se razocaram....ovako...kad je jednostrana ljubav, nekako je lakshe da je uvijemo u formu 'rave ljubavi'....takve misli su mi se motale po glavi, pa...:)...
 
невероватно, али и дан данас кад год пролазим поред њене куће помислим на трен: "шта би се десило кад бих свратио?...онако, чисто другарски, само да видим шта ради." :roll:
 
фигхтер:
невероватно, али и дан данас кад год пролазим поред њене куће помислим на трен: "шта би се десило кад бих свратио?...онако, чисто другарски, само да видим шта ради." :roll:
I meni slicne misli padaju ma pamet..........zamisli kad bi svi ostvarili shto im je na umu:). :roll:
 
lolla:
jednom cu i da uradim tako neshto:)

то сваки пут и ја кажем, али...
некако се све ломим јер не знам како ће да реагује. било нам је лепо...ма било нам је фантастично, али не знам како ће она на то да реагује. мислио сам прво да дођем са цвећем, па са бомбоњерицом...па после празних руку, јер ипак долазим као друг, а не кад њен дечко...само сам се увек питао, како ћу отићи кући - опет као друг или опет као дечко? :idea:
 
Tu te potpuno razumem, oko tog straha..:).
To ti je kao ono kad u snu postanesh svestan da sanjash i radish shta god ti dusha pozeli zato shto znash da ce posledice biti ponistene kad se probudis...E sad, u stvarnosti nema budjenja..zato se i ne odlucujemo na tek orake...strah od rizika... :cry:
 
lolla:
Tu te potpuno razumem, oko tog straha..:).
To ti je kao ono kad u snu postanesh svestan da sanjash i radish shta god ti dusha pozeli zato shto znash da ce posledice biti ponistene kad se probudis...E sad, u stvarnosti nema budjenja..zato se i ne odlucujemo na tek orake...strah od rizika... :cry:

отприлике тако некако...
мислим, није мени фрка да ме нека девојка одбије јер то неће да буде ни први ни последњи пут да се деси тако нешто...већ ми је фрка ако ме баш она одбије.
али нешто као планирам да онако ненајављен налетим на рођендан код ње, јер то неће да очекује. и некад има друштва већ кад се сви разиђу...ма да не лупам главу више. кад буде доао тај тренутак - онда ћу да се мучим.

а иначе морам да се сложим са твојим насловом поста... :wink:
 
lolla:
фигхтер:
Dartraven:
Ponavljanje iste veze je kao citanje istog romana,nista se nece promeniti! :wink:

да, али ако ти се роман свидео - читаћеш га и милион пута! :D
A ako se plasis da ce da ti dosadi, ili da ces naci neshto shto ti ne odgovara - neces ga ni citati :roll:

а може и само да промениш корице... :P
 
фигхтер:
lolla:
фигхтер:
Dartraven:
Ponavljanje iste veze je kao citanje istog romana,nista se nece promeniti! :wink:

да, али ако ти се роман свидео - читаћеш га и милион пута! :D
A ako se plasis da ce da ti dosadi, ili da ces naci neshto shto ti ne odgovara - neces ga ni citati :roll:

а може и само да промениш корице... :P
Pa resenja uvek ima, pitanje je samo koliko ko ima herca.....:)..
.........cudne se meni nocas stvari motaju po glavi!
 
lolla:
фигхтер:
lolla:
фигхтер:
Dartraven:
Ponavljanje iste veze je kao citanje istog romana,nista se nece promeniti! :wink:

да, али ако ти се роман свидео - читаћеш га и милион пута! :D
A ako se plasis da ce da ti dosadi, ili da ces naci neshto shto ti ne odgovara - neces ga ni citati :roll:

а може и само да промениш корице... :P
Pa resenja uvek ima, pitanje je samo koliko ko ima herca.....:)..
.........cudne se meni nocas stvari motaju po glavi!

очигледно! :wink:
не знам шта се теби мота по глави, али мени је у глави само једно - мозак! :wink:
пих, ко ће сутра да устане у 07h. одох, а ти овај пут закључај топик уместо мене...
 
lolla:
Peta W.:
Ajoj,ko nam je to pao u bedak nocas?!
Cemu tolika sentimentalnost,draga? :o

Setila sam se nekih starih stvari, starih dogadjaja.... :roll: . I razmisljam da mozda ne bih idealizovala neke ljude (tj. nekog coveka) da sam imala prilike da se razocaram....ovako...kad je jednostrana ljubav, nekako je lakshe da je uvijemo u formu 'rave ljubavi'....takve misli su mi se motale po glavi, pa...:)...

U knjigama iz psihologije kazu da je nemoguce razocarati se u osobu,vec u sud koji smo imali o toj osobi...pa eto,mozda to nesto pomogne
 
lolla:
Peta W.:
Ajoj,ko nam je to pao u bedak nocas?!
Cemu tolika sentimentalnost,draga? :o

Setila sam se nekih starih stvari, starih dogadjaja.... :roll: . I razmisljam da mozda ne bih idealizovala neke ljude (tj. nekog coveka) da sam imala prilike da se razocaram....ovako...kad je jednostrana ljubav, nekako je lakshe da je uvijemo u formu 'rave ljubavi'....takve misli su mi se motale po glavi, pa...:)...
Ja sam imao dovoljno vremena da se razocaram vise puta, ali i sad kada se setim nekih trenutaka pomislim da je to bila prava ljubav :cry:
 
gosca:
lolla:
Peta W.:
Ajoj,ko nam je to pao u bedak nocas?!
Cemu tolika sentimentalnost,draga? :o

Setila sam se nekih starih stvari, starih dogadjaja.... :roll: . I razmisljam da mozda ne bih idealizovala neke ljude (tj. nekog coveka) da sam imala prilike da se razocaram....ovako...kad je jednostrana ljubav, nekako je lakshe da je uvijemo u formu 'rave ljubavi'....takve misli su mi se motale po glavi, pa...:)...

U knjigama iz psihologije kazu da je nemoguce razocarati se u osobu,vec u sud koji smo imali o toj osobi...pa eto,mozda to nesto pomogne

To stoji ,ali osecaj razocarenja i dalje postoji u tom slucaju;)..
 
e narode, kad nesto pukne onda je sigurno imalo razlog da pukne.
ja se uvek setim tog razloga (ako bas moram da se secam) a ne sta bi bilo da smo ostali zajedno.
e sta bi bilo.....glupa tema za razmisljanje! ko zna sta bi bilo! sad nije i to je to!
na momente surovo, ali lekovito. tako je covek valjda u stanju da ide dalje.
 
Zak:
Ljudi su goveda.
Obicno zajebu nesto dobro,posle serinjaju kako je nesto pravo ispalo tuzno.Dosta bre sa patetikom.
Ako nalazish da te moji postovi (dnosno postavljene teme) na neki nacin vredjaju, mozes se obratiti administratorima za pomoc, traziti zakljucavanje teme, npr. Manje komplikovano resenje je da ne citash 'pateticne postove' i to ti najtoplije preporucujem. Pozdrav.
 

Back
Top