Quantcast

Sve mi se chini....

• Začetnik teme Jiggy Bau
  • Datum pokretanja

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Ima na "LJ i S" topica o ljubavi... Pregledaj malo ranije teme...
E sad, mozemo i ovdje da raspravljamo npr. o tome, da li se veze uglavnom svode na sex i sl...
Znas ono "Zasto kazes ljubav, a mislis na sex"...
Dakle, topic, ovakav kakav je ne moze ostati, ali ako se malo preuredi, onda ce moci... :wink:

J

Jiggy Bau

Gost
ajd ne za..bavaj... neka ga... ne shteti... a shto ne shteti... moze da koristi... hehehehe Ajmo cice i dase ko je za LOVE? bljak analni, bljak swingeri, bljak bichevi... hocu da volim... i da me vole ... (sto vise njih to bolje, mozda postanem vamp zena... na netu... )

d1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.367
zaljubljeni i oni koji vole su uglavnom previse zauzeti da postuju.... evo ja nasao 2 minuta vremena pa rekoh da kazem....

a oni koji mastaju o sexu..... eh.... oni imaju vremena na pretek

poz.

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
Jiggy Bau:
Shaoilin, jesi li ti to hteo da popljujes moju temu? .... ili da te primeti Gazdarica?
ne Jigy nego samo ti kazem mogla si i tu temu da otvoris tu bi imao par rijeci i da kazem ovdje ne jer ne varam veza mi trje prosjecno 3 dana pa nemam vremena za varanje.
a sto se tice Gazdarice bas me briga hoce li me primijetit ili ne njen problem samo hocu da kazem da radi izvnredno sto se tice glpih topica.

Gost
Chan Shaolin Si:
Jiggy Bau:
Shaoilin, jesi li ti to hteo da popljujes moju temu? .... ili da te primeti Gazdarica?
ne Jigy nego samo ti kazem mogla si i tu temu da otvoris tu bi imao par rijeci i da kazem ovdje ne jer ne varam veza mi trje prosjecno 3 dana pa nemam vremena za varanje.
a sto se tice Gazdarice bas me briga hoce li me primijetit ili ne njen problem samo hocu da kazem da radi izvnredno sto se tice glpih topica.
Chan Shaolin Si i ostali... ako ja tebe nesto razumem... koja bre tema? sta fali ovoj? samo kazem da se forum zove Ljubav i sex a o ljubavi jedva 10%... ko bre prica o varanju?

:shock: