Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Sve manje koristimo optičke medije: Glupo i 'opasno'?

openbox

Ističe se
Poruka
2.730
Torrenti su shebali BlueRay!
генерално, торенти доста малтретирају и нови свецки поредак :)
USB-memorija i ima neke prednosti!
не мораш да отвараш врата од двд драјва :)
Portable HDD , skip.
тај није лош
pun mi je k svih tehnologija
ццц - питам се зашто? :) .. (не одговарај, ово је реторичко)

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.296
Jedno 20 godina zivis unazad ... cemu to , zasto ... :eek:
To su bila vremena prave informatike! Na C-particiji je bilo samo ono što je trebalo za TU konfiguraciju i aplikacije! Ostalo smeće je OSTALO na Install-CD-u, ili si skopirao na D-particiju. Tako ti je sistem radio brže, defragmentacija, antivirusno roštanje, izrada Imagea i ostaloga!
I onda se theBill Gejts mudrac setio da bi bilo zgodno kada bi on SVE smeće sa Install-DVD-a ugurao na C-particiju i napravio SLONA od sistema! :super: :super: :super:

Nacrtano za mentalno uskraćene: Koji ***** mi na C-particiji trebaju drajveri za 30 raznih grafičkih kartica, a imam instaliranu SAMO JEDNU!? :rotf::rotf::rotf::rotf:

I Majkrosoft mudraci se opet VRAĆAJU staroj filozofiji! Na Install-DVD su samo neophodni drajveri, a većina ostaloga se skida sa interneta! :super:

Commie

Buduća legenda
Poruka
45.766
Eto, prizvao sam sebi 'nesreću'! Idem sa svoje USB-memorije komšiji skopirati neki dokument na njegovu Win10, a ono, njegov Defender počeo vrištati i obris'o mi neke stare key-generatore i aktivatore za koje sam već i zaboravio da su na USB-u! Srećom da mi to više ne treba! :super:
Užasan Defender briše kojekakve aktivatore od fosila !
Kakva mana sistema.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.