Sve manje belaca u SAD

  • Začetnik teme Začetnik teme NN77
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.255
Last week’s release of national totals from the 2010 census showed that the minority share of the population increased over the past decade in every state, reaching levels higher than demographers anticipated almost everywhere

"The change over the past decade was especially dramatic among young people. In the new census, 46.5 percent of people under 18 were minority, a dramatic jump from 39.1 percent in 2000. As recently as last summer, demographers projected that minorities would make up a majority of the under-18 population sometime after 2020. At the current rate of growth, however, nonwhites will comprise a majority of children in the United States by 2015. And because of the explosive minority growth in the youth population—the people who will form families and become parents in the coming years—the nonwhite share of the overall population is likely to grow even faster over the next decade, says Brookings Institution demographer William Frey."

Sve se menja, tocak srece se okrece.
 
To uopste nije dobro, ma koliko mrzeli Amere...Ne smetaju mi ni zuti ni crni ali mislim da su oni drugi mentalni sklop. Nece se oni "znati snaci" sa tolikim kontinentom. Pri tome ne mislim da je bela rasa superiornija vec na politiku belih ljudi. Investiraj, exploatisi, zaradi, pokreni stvari, vuci, stvaraj...rade to i drugi ali su nekako zatvoreni.
Primer, kad bi nama Srbima dali Ameriku, srozali bi je za 2 generacije.
 
Koristeci samo podatke dostupne iz par enciklopedija i popisa... Bio sam napravio proracun: do 2050. bi trebali da imaju nekih 800 miliona stanovnika. Sami belci protestanti bi trebali negde do 2025. da izgube vecinu, a nesto iza 2040. ce da postanu drugi po brojnosti (iza potomaka meksikanaca).

Naravno, ako prirodni prirastaj ostane dobar i ako broj imigranata ne bude opadao.
 
Koristeci samo podatke dostupne iz par enciklopedija i popisa... Bio sam napravio proracun: do 2050. bi trebali da imaju nekih 800 miliona stanovnika. Sami belci protestanti bi trebali negde do 2025. da izgube vecinu, a nesto iza 2040. ce da postanu drugi po brojnosti (iza potomaka meksikanaca).

Naravno, ako prirodni prirastaj ostane dobar i ako broj imigranata ne bude opadao.
Процене, за САД до 2050 су око 400 милиона, а рецимо за Кину до 2030. нешто преко 1,4 милијарде када је престиже Индија.
Иначе Кина ће за око 20 година почети демографски да опада, као последица политике ,,једног детета" по породици(изузетак су високи кадрови у КП и официри, као и сеоске породице где је прво дете девојчица).
Ова демографска слика Кине довешће до великих проблема у њиховом властитом пензионом систему, али и до проблема у пензионим системима Европе, САД, Канаде.... који су свој новац инвестирали у Кину!
 
Одлично, све смо ближи расном рату који се више не може зауставити, у наредних 15-20 година и Европа и Америка биће у пламену(Балкан неће бити изузетак).
 
cilj amerike je bio prosirenje stanovnistva, zbog slabe populacije stanovnistva...belaca. najveci procenat ulaska juzno americkih emigranata je bio izmedju 1960-90' ...u istom periodu je i broj stanovnistva u juznoj americi poceo da se uvecava. sto se tice crnaca njih u americi ima preko 40 miliona i upravo u misisipiju i ostalim juznim drzavama SAD , crnci cine 59% stanovnistva ,sto znaci da je KKK izvisio . u gradovima kao sto su detroit, vasington ,atlanta, memfis ....
crnci su skroz preuzeli vodjstvo u populaciji stanovnistva.
izmedju ostalog vlada SAD je upumpavala ne-belce ,radi popune vojnog ljudstva racunajuci da ce se vojska SAD povecavati sa ratovima u buducnosti, kao i zbog zabave ,sporta, muzike isl. gde su belci malo ograniceni u nekim stvarima, a gde su crnci i hispanci mastovitiji ...
osim toga crnci su posle celog veka maltretiranja ujednjeni nego ikada pre...ne racunam na bande i sl. zato se i desio bum crnackog stanovnistva...
a, i tu su :hahaha::hahaha::hahaha:...jadne belkinje koje su potpale pod cizmom crnaca u porno industriji ....
 

Back
Top