- Poruka
- 32.027
je l da da su oni dzukele kad gledaju u druge tesne farmerice dok hodaju sa vama ka vašoj kući
ja uvek kažem da me baš briga da li će i koliko će da gleda(al da ne pipa) druge kad je sam ili s društvom, ali kad je SA MNOM
imam užasan posesivan sindrom od kojeg patim odvajkad, blizanac i slično gledanje u kafu, ali to i nije zapravo sindrom u negativnom smislu, kao edipov komples ili daunov sindrom. i daunov sindrom je u stvari u redu, ali moj sindrom koji ćemo u daljem tekstu zvati hera sindrom je dosta opravdaniji jer je svako gledanje u druge curke (kao izvedenica od cure a ne ćurke) u stvari potencijalna opasnost jer je na taj način i vas isprva zapazio i zakoračio u predbračne vode zar ne?
Pored toga postoji realna opcija da je ta ćurka pametnija, uspešnija, zgodnija, lepša, bogatija od vas i onda šta onda biva, neprospavane noći, čekanje kraj telefona, umor i trzavica a ide prijemni, ide maturski , od nerviranja dobijem neke potkožne gliste na licu koje prouzrokuju purpurno boginjačasto crvenilo pa neću se osećati privlačno više nikada
da li uopšte vredi išta
ja uvek kažem da me baš briga da li će i koliko će da gleda(al da ne pipa) druge kad je sam ili s društvom, ali kad je SA MNOM
imam užasan posesivan sindrom od kojeg patim odvajkad, blizanac i slično gledanje u kafu, ali to i nije zapravo sindrom u negativnom smislu, kao edipov komples ili daunov sindrom. i daunov sindrom je u stvari u redu, ali moj sindrom koji ćemo u daljem tekstu zvati hera sindrom je dosta opravdaniji jer je svako gledanje u druge curke (kao izvedenica od cure a ne ćurke) u stvari potencijalna opasnost jer je na taj način i vas isprva zapazio i zakoračio u predbračne vode zar ne?
Pored toga postoji realna opcija da je ta ćurka pametnija, uspešnija, zgodnija, lepša, bogatija od vas i onda šta onda biva, neprospavane noći, čekanje kraj telefona, umor i trzavica a ide prijemni, ide maturski , od nerviranja dobijem neke potkožne gliste na licu koje prouzrokuju purpurno boginjačasto crvenilo pa neću se osećati privlačno više nikada
da li uopšte vredi išta



