sve je za gledanje

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.027
je l da da su oni dzukele kad gledaju u druge tesne farmerice dok hodaju sa vama ka vašoj kući

ja uvek kažem da me baš briga da li će i koliko će da gleda(al da ne pipa) druge kad je sam ili s društvom, ali kad je SA MNOM
imam užasan posesivan sindrom od kojeg patim odvajkad, blizanac i slično gledanje u kafu, ali to i nije zapravo sindrom u negativnom smislu, kao edipov komples ili daunov sindrom. i daunov sindrom je u stvari u redu, ali moj sindrom koji ćemo u daljem tekstu zvati hera sindrom je dosta opravdaniji jer je svako gledanje u druge curke (kao izvedenica od cure a ne ćurke) u stvari potencijalna opasnost jer je na taj način i vas isprva zapazio i zakoračio u predbračne vode zar ne?
Pored toga postoji realna opcija da je ta ćurka pametnija, uspešnija, zgodnija, lepša, bogatija od vas i onda šta onda biva, neprospavane noći, čekanje kraj telefona, umor i trzavica a ide prijemni, ide maturski , od nerviranja dobijem neke potkožne gliste na licu koje prouzrokuju purpurno boginjačasto crvenilo pa neću se osećati privlačno više nikada
da li uopšte vredi išta :(
 
Треба поштовати своју девојку у јавности изнад свега. (Ово не значи да је не треба поштовати у приватности, већ да се у јавности не би требала појавити ни најмања сумња у посвећеност...)
Значи, кад се с њој хода, не гледа се, особито ако то неможете заједно да коментаришете јер њу чини несигурном...
 
Poslednja izmena:
smilie_girl_003.gif

Desi se svakom, ne brini... Pusti ga nek se odluči šta više voli da gleda.
 
je l da da su oni dzukele kad gledaju u druge tesne farmerice dok hodaju sa vama ka vašoj kući

ja uvek kažem da me baš briga da li će i koliko će da gleda(al da ne pipa) druge kad je sam ili s društvom, ali kad je SA MNOM
imam užasan posesivan sindrom od kojeg patim odvajkad, blizanac i slično gledanje u kafu, ali to i nije zapravo sindrom u negativnom smislu, kao edipov komples ili daunov sindrom. i daunov sindrom je u stvari u redu, ali moj sindrom koji ćemo u daljem tekstu zvati hera sindrom je dosta opravdaniji jer je svako gledanje u druge curke (kao izvedenica od cure a ne ćurke) u stvari potencijalna opasnost jer je na taj način i vas isprva zapazio i zakoračio u predbračne vode zar ne?
Pored toga postoji realna opcija da je ta ćurka pametnija, uspešnija, zgodnija, lepša, bogatija od vas i onda šta onda biva, neprospavane noći, čekanje kraj telefona, umor i trzavica a ide prijemni, ide maturski , od nerviranja dobijem neke potkožne gliste na licu koje prouzrokuju purpurno boginjačasto crvenilo pa neću se osećati privlačno više nikada
da li uopšte vredi išta :(

kaiš slanine rešava te probleme,samo čekaj da prođe post
 
je l da da su oni dzukele kad gledaju u druge tesne farmerice dok hodaju sa vama ka vašoj kući

ja uvek kažem da me baš briga da li će i koliko će da gleda(al da ne pipa) druge kad je sam ili s društvom, ali kad je SA MNOM
imam užasan posesivan sindrom od kojeg patim odvajkad, blizanac i slično gledanje u kafu, ali to i nije zapravo sindrom u negativnom smislu, kao edipov komples ili daunov sindrom. i daunov sindrom je u stvari u redu, ali moj sindrom koji ćemo u daljem tekstu zvati hera sindrom je dosta opravdaniji jer je svako gledanje u druge curke (kao izvedenica od cure a ne ćurke) u stvari potencijalna opasnost jer je na taj način i vas isprva zapazio i zakoračio u predbračne vode zar ne?
Pored toga postoji realna opcija da je ta ćurka pametnija, uspešnija, zgodnija, lepša, bogatija od vas i onda šta onda biva, neprospavane noći, čekanje kraj telefona, umor i trzavica a ide prijemni, ide maturski , od nerviranja dobijem neke potkožne gliste na licu koje prouzrokuju purpurno boginjačasto crvenilo pa neću se osećati privlačno više nikada
da li uopšte vredi išta :(

Kulturan i ozbiljan muškarac to nikad ne radi. Kad je sa devojkom, posvećuje joj svu pažnju ovog sveta :), da se ona oseća lepo i sigurno pored svog dragog.

Imati stila - nije to za svakoga.
 

Back
Top