Sve je super osim zvuka

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vam se desilo, da vam je cura super u svemu a u seksu narocito, osim jedne stvari, a to je kako ona uzdise?

Pa me zanima da li bi se cura naljutila ako bi ja u toku torbanja stavio na usi mp3 na kojem je snimljeno uzdisanje neke druge cure, jer to uzdisanje vise odgovara mojim usima?
 
Meni glupi era trazi da mu ja uzdisem i to mi jos imitira kako treba da uzdisem. Kaze "Ajde, ah!" Sto bih uzdisala? I Nemanja Vidic slicno trazi da uzdisem. Sta je tim momcima? Kako Igor nikad ne trazi da uzdisem? I sto da uzdisem kad mi se ne uzdise?
 
Da li vam se desilo, da vam je cura super u svemu a u seksu narocito, osim jedne stvari, a to je kako ona uzdise?

Pa me zanima da li bi se cura naljutila ako bi ja u toku torbanja stavio na usi mp3 na kojem je snimljeno uzdisanje neke druge cure, jer to uzdisanje vise odgovara mojim usima?

ti ocigledno imas problem...evo,osnovacemo fond preko foruma za sinnketa da moze da uplati kod prostitutke da mu malo jaja ohladi....:D;);)
 
Da li vam se desilo, da vam je cura super u svemu a u seksu narocito, osim jedne stvari, a to je kako ona uzdise?

Pa me zanima da li bi se cura naljutila ako bi ja u toku torbanja stavio na usi mp3 na kojem je snimljeno uzdisanje neke druge cure, jer to uzdisanje vise odgovara mojim usima?

De bi se naljutila, sijala bi od zadovoljstva:-?

Nego, dahtanje, uzdisanje zna bas biti napaljivo, a i ubiti zelju.
Sadasnji decko jedva da se i cuje, nesto malo, procvili, pa se meni cini kao da, jadan, ni ne uziva! Zato je bivsi, gromoglasno svrsavao, a jos kad moje ime spomene, sva se raspomamim!
 
®:
Što ti, oljamol, ne baciš rukavicu TM da protreseta svoje avanture!? :lol:
Tu bi se čitanjem dalo ogrijat (ili orgijat :P ) na ovu zimu :)

:roll: aj ti lepo orgijaj u sopsvenoj reziji :lol:...ja sam jos u dobu kad cenim praksu iznad svega, teorija me jos nezadovoljava na ovu zimu :wink:...a da se vratim na temu...jos nisam imala problema sa zvukom...ali mislim da moje komsije jesu...posle vikenda malo me cudno gledaju :D
 
De bi se naljutila, sijala bi od zadovoljstva:-?

Nego, dahtanje, uzdisanje zna bas biti napaljivo, a i ubiti zelju.
Sadasnji decko jedva da se i cuje, nesto malo, procvili, pa se meni cini kao da, jadan, ni ne uziva! Zato je bivsi, gromoglasno svrsavao, a jos kad moje ime spomene, sva se raspomamim!

:D..a kako ti je ime leptirice da ga glasno izgovorim...:D
 
Ово је заиста глупа тема.
То да ли је неко гласан или није је нешто на шта човек не би требало разумом да утиче.
А има и неких изузетно глупих одговора.
 

Back
Top