Sve i svasta...za sve mame, tate, trudnice, bivse trudnice, tinejdzere, svekrve..:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro :cao:
Coffee-1.jpg

A ja već danima ne poštujem ovo pravilo i ne javljam se drugaricama forumašicama... evo javila sam se da znate da mislim na vas i da čituckam šta pišete, a sad moram da se pakujem polako da idemo u šoping - pocrkaćemo od gladi koliko nam se frižider ispraznio.
 
Eh, prazan frizider, to me uvek podseti na jedno...
Kad drzim dijetu, to ne pricam nikome, gledam da ne razmisljam, ali korigujem poprilicno ishranu. Tako jednom prilikom dolazi mm i pazljivo me pita "ljubavi da ti nisi mozda na dijeti" ja sva srecna, mislim, primetio je da sam se stesala. Pitam , sva puna nade, "Jesam, a sto pitas", kad ce ti on "Pa sta znam, danima vec jedemo samo čorbe i supe a u frizideru nema nista, pa ako si ti na dijeti da ja sebi kupim makar tablu slanine"
 
Hej mamice, imam molbu za vas koje imate Facebook - da glasate za nas na ovom linku ispod (kome nije cim..)

http://apps.facebook.com/thewalkphotocontest/all.php

prvo treba da kliknete 'Like' na 'Walk@jbr' a onda kad vam se ucitaju fotografije da kliknete na Matea Petrovic (3 red 2 s leva) i na njenoj fotografiji opet kliknete 'Like'.
Izvinite sto vas smaram sa ovim ali su organizatori ispali jako ne fer i sabotirali nas pa sam sad odlucila da probam i na ovaj nacin da isteram pravdu :) Mozda vam se nece ucitati svi ucesnici, ima ukupno 9 redova fotki, desava se na nekim programima da prikazu samo prva 3 pa ljudi misle sta ima da glasaju kad ona vodi, a ne vodi.

Hvala svima koji se odluce da glasaju!! :)
 
..sa tom ljutom nece hteti ni da pere.. :)
..nemam pojma, moji su nekako odmah prihvatili da ne jedu, makar kad ja gledam..:roll:
..kupi joj neku bez fluora, pa nastavi da drvish svaki put, a ona nek jede dok ne pristane da prestane..

Ma ona hoce da pere ljutom. To sam skapirala kad je spavala kod moje sestre pa je tamo imala cetkicu, ali nismo odnele pastu. Ali, rekoshe mi okolne keve da je ljuta pasta prejaka za njen uzrast (skoro 4). E sad, neam pojma sta im znaci to ''prejaka'' ako nije u pitanju sama jacina ukusa. :confused:
 
dobro jutro zar je moguce da nema nikoga u ovo doba ?:(
ja se taman ponadala zatecicu neku zensku pa da se malo ispricamo jer ne stizem nikako...dugo me i nije bilo...posao kuca dete kucni poslovi ...baba izasla iz bolnice i tako bas se ne stize a i ja sam nesto bila ukocena pa inekcije i tako...
Lazar je konacno primio pentaxim i evo od danas je u vrticu malopre sam ga odvela sad reko akfu da popijem pa olako dorucak da se sprema
nisam citala sta se desava u vasim zivotima sad i nemam puno vremena za to al skapiracu nekako...samo da su deca dobro...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top