Sve i svasta...za sve mame, tate, trudnice, bivse trudnice, tinejdzere, svekrve..:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro veče...iako ovde već odavno nikog nema uveče, ali nema veze, ja sam sada reduša.:D
Moji klinci već uveliko spavaju, ja imam kesu na glavi, ofarbao me mm i jedem puding. :mrgreen:
Danas smo opet Luka i ja bili na klizanju, ovaj put sami. Napravili smo dva kruga zajedno, on se odmarao nekoliko puta, ali je samo jednom pao.:super: Izdržao je nekih pola sata da kliže i više nije mogao. Bole noge samo tako. Uglavnom, sviđa mu se da ide na klizanje pa ćemo videti koliko će ga to držati.:aha:
 
Hihihi...evo i mene...ovo moje dete se tek sad uspavalo..lepo popio mleko i dao mi flasicu i kaze "nema vise" i posle se vrteo i vrteo po krevetu do sad...
Jao Eli svaka ti cast sto ides na klizanje i vodis Luku,to je predivan sport.z:)
Ja sam tako lenja u poslednje vreme,mm stavio krostrenazer na oglas da ga proda jer nisam vezbala ne pamtim od kad,samo mi bezveze stoji i zauzima mesto.
 
dva sata prosla, ja opet vilenim, a ujutro belaj... mi danas bili kod prijatelja na veceri, paprikas pravili, a mm kao da nikad u zivotu nije jeo, navalio, ubila me sramota... deca se lepo izigrala sa drugarima, mi zene cavrljale o deci, hrani, vaspitavanju, prasku, omeksivacu, receptima, frizerima... i umorna sam od toga!!! svaki put sve isto u krug... sledeci vikend moram da sredim sa mamom da cuva decu, a da ja lepo ko covek, ustvari ko zena, izadjem negde sa svojim dragim, negde gde moze malo da se luduje...

i ajde bre nemojte da se prenemazete, nego muzeve u ruke (ili kako se vec kaze).... :)
da se razumemo, puknem i ja nekad i dodje mi da ih pobacam sa terase kad drece, muza pre njih, ali ih svo troje ludacki volim, pa mi zao... a mi smo prosli bas trnovit put da bi ispunili neke svoje zelje i ocekivanja, da bi uopste i bili zajedno, a u svim mukama, samo smo mastali da jednog dana imamo mnogo dece i da budemo srecni do kraja zivota... i tesko je, naravno da jeste, narocito kad sam sama ceo dan, obe su malene, obe zajhtevaju paznju i vreme, budem umorna, iscrpljena, ali sve to prodje...rastu brzo i svesna sam da cu jednog dana zaliti sto ovo vreme nije duze trajalo.... :)
 
dobro jutrooooooooooooooooooooooooooo!ima li koga?...mi smo ustali nedavno...čitam neki se baš lepo provode na klizanju...jaoj Eli što ti zavidim,možda za godinu ili dve i ja mogu da vodim vraga,uh tako bih želela...pijem kaficu,i plače mi se,jer i danas naravno ceo dan me neće biti...dobro ne ceo dan,popodne sam kod kuće,ali idemo na 4.rođendan malog drugara,najmlađeg sina od moje kume,tamo smo pozvani na rođendansku zabavu,sigurno će biti divno i puno dece da se igraju,ali ja zaista do proleća svoje dete jedva ću viđati...grrrrrrrrrrrrrrrrrrr....već bi tako i da se družim i sve,a nemam ni trunke vremena...a danas pogledala kroz prozor,i ono za jednu noć pao sneg od desetak santimetara...kuku...nikako ne volim zimu,ali baš nikako...evo idem malo još da se mazim sa svojim vragom,a onda put pod noge...svima lep nedeljni provod želim...držite se zajedno,evo samo to mogu da vam kažem,i ne propuštajte ništa što vam dete radi uči...nema ništa lepše nego biti uz njih i sve propratiti....ljubim vas..
 
Dobro jutro i od mene!
Mi ćemo danas imati baš aktivan dan. Idemo kod mojih na ručak i konačno posle mesec dana ćemo se videti sa mojim bratom, snajkom i bratanicom koju Luka obožava. Posle idemo kod kumova pa će se igrati kumići i najbolji drugari. Ima da mi starije dete bude srećno samo tako.
Inače mi stalno govori: "Mama, ja neću da budem sam". Ja mu kažem: "Nisi sam, imaš brata", a on mi odgovori:"Ali mama, on je mali, ne zna da se igra, njega moram da pazim". :D:heart:
A napolju sneg ne prestaje da veje. :zzima:
 
dobar dan:kafa:
kod nas je baš napadao snjeg.....
evo malo da se nasmijemo ko nije čitao...

Zamolba%20i%20Zalba.jpg
 
dva sata prosla, ja opet vilenim, a ujutro belaj... mi danas bili kod prijatelja na veceri, paprikas pravili, a mm kao da nikad u zivotu nije jeo, navalio, ubila me sramota... deca se lepo izigrala sa drugarima, mi zene cavrljale o deci, hrani, vaspitavanju, prasku, omeksivacu, receptima, frizerima... i umorna sam od toga!!! svaki put sve isto u krug... sledeci vikend moram da sredim sa mamom da cuva decu, a da ja lepo ko covek, ustvari ko zena, izadjem negde sa svojim dragim, negde gde moze malo da se luduje...

i ajde bre nemojte da se prenemazete, nego muzeve u ruke (ili kako se vec kaze).... :)
da se razumemo, puknem i ja nekad i dodje mi da ih pobacam sa terase kad drece, muza pre njih, ali ih svo troje ludacki volim, pa mi zao... a mi smo prosli bas trnovit put da bi ispunili neke svoje zelje i ocekivanja, da bi uopste i bili zajedno, a u svim mukama, samo smo mastali da jednog dana imamo mnogo dece i da budemo srecni do kraja zivota... i tesko je, naravno da jeste, narocito kad sam sama ceo dan, obe su malene, obe zajhtevaju paznju i vreme, budem umorna, iscrpljena, ali sve to prodje...rastu brzo i svesna sam da cu jednog dana zaliti sto ovo vreme nije duze trajalo.... :)

Bravo za sve napisano... brzo vreme prolazi a mi nekad ni ne shvatimo da ode i nece se vracati.
Mene je to tako strefilo kad su mi rekli za tumor, sve mi proslo kroz glavu... nije me bio strah od moguce borbe, vec strah od izgubljenog vremena, propustenih trenutaka, tuga sto nisam znala ceniti zdravlje i sto niko od nas u sustini ne shvata koliko je to u stvari najbitnija stvar u zivotu.... cesto kazemo samo da smo zdravi ali ne znamo to i da primenimo pa se ipak nerviramo oko sitnica koje nam uopste ni ne znace niti uticu na nas zivot.
Udahnuti i prepustiti se lepim trenutcima onako izistinski, bez dozvole da nas u tom momentu opterecuje sta je sveki ili neko drugi rekao... bez pritiska da nesto moramo zbog toga sto eto tako mnogi misle da treba...
I ajd Suzo u provod sto pre, a posle provoda u maksimalno uzivanje :zper:
 
dobar dan drage moje............nadam se da me primate;odavno me nije bilo:rumenko:,svasta se nesto izdesavalo u medjuvremenu.......konacno nakon 8 VTO,i ja sam ugledala pozitivnu betu,i videla malo srce kako kuca na ekranu........sada je moja princeza velika ,danas smo 35+5,idemo definitivno na carski,jer se mala dama okrenula karlicno,tj dupe joj je okrenuto u porodjajnom kanalu ,a glava ispod desnog rebra :roll:,iako smo probali sve vezbe ma sve,ona nece pa nece,hebiga,moram da se priviknem da je tvrdoglavija od mene:lol::heart::heart::heart::heart:,mada sam mislila kako to nije moguce:lol:

ljubimo vas sve,i nase male drugare............mici i kvikveg volim vas puno,hvala va na podrsci:cmok2:......november ,marge ,kaeron takodje ,ma svima veliki poljubac od nas:cmok:
 
pazarkiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,jaoj pa ti ovde svratila,diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno...nemaš pojma koliko mislim na tebe...još malo srećo moja i eto tvoje bebice...pa iako će biti carski,važno da malena i ti budete dobro a sve ostale će svojim tokom...koliko ti snage i volje imaš,ima sve da te gledamo sa divljenjem...milion poljubaca tebi i tvom rastućem stomaku...
 
šta radite ženice?jel se možda pije kafica?...ja došla sa posla oko 2,ručali smo,i odmah se bacili na zimske čarolije,mada ja nikako ne volim zimu,a iskreno ni Gabriel,rasplakao se za onih pola sata što smo bili napolju,znači dete mi uopšte ali uopšte ne voli zimu...
a evo i dokaz,mamaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne volim sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg


i zadovoljan osmeh unutra:zcepanje:


a još malo i krećemo na rođendanko malog drugara...idemo na žurkicuuuuuuuuuuuuuuu
 
Dobro veče!
Mi smo večeras ostali zaglavljeni kod kumova. Imaju neka stara vrata sa milion šarki i silnom gvožđurijom i brava se zaglavila pa su mm i kum počeli da razvaljuju, a u međuvremenu je došao i bravar. Al je bilo veselo. A deca umorna, ne mogu da gledaju, već sam mislila da ćemo morati da spavamo kod njih...
Mi danas nismo bili na snegu, tj.deca nisu bila jer je padao sneg bez prestanka, a kad je konačno stao oko 13h ja izašla napolje da se rekreiram i lopatam sneg u dvorištu. Otpala sam kao slinac, skoro sat vremena sam lopatala, a onda je mm čistio ispred kuće da bismo mogli da isteramo kola.
'Ebala nas zima da nas 'ebala i kad će više to globalno otopljavanje pa da idemo u kupaćem cele godine k'o ljudi!
 
Cao, mame...
Htela sam neto na brzinu da vas pitam. Da li ste imale iskustva sa pojavom crvenkastih flekica na jeziku detetovom? Na prednjem delu jezika ima tih nekoliko tufnica, samo kao glatko obojenje. Nece da otvori jako usta, pa ne vidim bas koren jezika, mada mi se cini da je malo belicast. To belo znam da su gljivice, mada koren jezika valjda je uvek malo beo. e sad ovo crveno sta li je...Gde da ga vucem zbog toga kod lekara po ovom vremenu...
Jel imate neki savet?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top