Sve i svasta...za sve mame, tate, trudnice, bivse trudnice, tinejdzere, svekrve..:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima 15, mi smo navijali za devojcicu, on za decaka, ali izgleda da ce biti po njegovom kako kaze UZ. Sada ulazim u 17-tu nedelju.
Mi ga nismo opterecivali jer nikad nije ni pokazivao da zeli brata ili sestru i sada , kada mi pricamo o bebcetu, on se sam ukljucuje u sve to, mislim da bi mu drugacije bio presing. Ovako se oseca ravnopravnim, a ne kao da mu je to nametnuto. Mislim da se raduje jer mu nikad nismo rekli da ce imati bilo kakve obaveze. Ima dozvolu da stavi veto na izabrano ime i da predlozi ono sto se njemu svidja, dozvoljavamo svaki njegov savet ali ne trazimo nista od njega. Mislim da se oseca ravnim sa nama.
Objasnili smo mu da je uvek dobrodosao u vaspitavanju deteta i da moze da se ponasa kao ujak sto mu se jako svidelo jer ima ujaka sa kojim se mnogo dobro slaze, i zajedno prave gluposti oduvek.
 
Ima 15, mi smo navijali za devojcicu, on za decaka, ali izgleda da ce biti po njegovom kako kaze UZ. Sada ulazim u 17-tu nedelju.
Mi ga nismo opterecivali jer nikad nije ni pokazivao da zeli brata ili sestru i sada , kada mi pricamo o bebcetu, on se sam ukljucuje u sve to, mislim da bi mu drugacije bio presing. Ovako se oseca ravnopravnim, a ne kao da mu je to nametnuto. Mislim da se raduje jer mu nikad nismo rekli da ce imati bilo kakve obaveze. Ima dozvolu da stavi veto na izabrano ime i da predlozi ono sto se njemu svidja, dozvoljavamo svaki njegov savet ali ne trazimo nista od njega. Mislim da se oseca ravnim sa nama.
Objasnili smo mu da je uvek dobrodosao u vaspitavanju deteta i da moze da se ponasa kao ujak sto mu se jako svidelo jer ima ujaka sa kojim se mnogo dobro slaze, i zajedno prave gluposti oduvek.

mislim da ste to sa njim fantastično odradili,i upravo zbog toga obožavaće malog batu,jer mu nije apsolutno ništa na silu ni rečeno ni rađeno,zaista odajem poštu kako ste to taktički odradili...a bebče će biti okruženo sa mnogo pažnje i ljubavi,i mogu samo da zamislim kako će on uživati da ima veeeeeeeeeeeelikog brata koji će ga braniti,davati savete i sve tako...što mi je to diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno...
 
mici Gabrijel ti je stvarno pravi slatkis:heart:
Mi smo evo ustali,nocas je bilo bolje nego prosle noci,Nikola jos slinavi,ali nije nervozan,super je raspolozen,a nemiran je,ne moze se sacuvati...samo ustaje,da sedi nece ni malo,a ako ga drzim u rukama,planinari po meni...:)
Evo ga igra se sa kesom:) a mama pije kafu:manikir::kafa:

hvala ti mila..siroti Nikolica sa tim slincima,ufffffffffffffffffffffffff,znam kako vam je..stavljaj taj fiziološki u nosić i znaš kako sam ja koristila onu pumpicu...stavila ga u krilo pa mojim nogama sklopila njegove noge,levom rukom blago uhvatila rukice a desnom izvlačila sline iz nosića...samo treba malo prakse mila,ne treba dve odrasle osobe da se ti slinci izvuku,samo se malo istreniraj,jer svako dete migolji i pokušava da pobegne,pa ni nama se ne bi svidelo da nam to neko radi...
 
Dobro jutro
Secna vam Nova Godina :p
whitetiger2010-1.jpg
 
dobro jutro :bye:
...kako mi je lepo poceo dan divnim poklonom, kad bi ovako moglo svaki dan :whistling: :heart:
... ja stavila pakovanje na kosu, a ono neke ruzne zelene boje... sad cekam sa tim cudom na glavi da ga isperem, muzic kaze meni si lepa i takva :lol:...ja mu kazem posto je poklon boli glava, sad mozes da se opustis i budes iskren da sam kao nindza kornjaca :mrgreen:
...kad se sredim, idemo na rucak, pa na kolace...kaze on, mora da me ugoji bar 2 kile :roll:
 
Ima 15, mi smo navijali za devojcicu, on za decaka, ali izgleda da ce biti po njegovom kako kaze UZ. Sada ulazim u 17-tu nedelju.
Mi ga nismo opterecivali jer nikad nije ni pokazivao da zeli brata ili sestru i sada , kada mi pricamo o bebcetu, on se sam ukljucuje u sve to, mislim da bi mu drugacije bio presing. Ovako se oseca ravnopravnim, a ne kao da mu je to nametnuto. Mislim da se raduje jer mu nikad nismo rekli da ce imati bilo kakve obaveze. Ima dozvolu da stavi veto na izabrano ime i da predlozi ono sto se njemu svidja, dozvoljavamo svaki njegov savet ali ne trazimo nista od njega. Mislim da se oseca ravnim sa nama.
Objasnili smo mu da je uvek dobrodosao u vaspitavanju deteta i da moze da se ponasa kao ujak sto mu se jako svidelo jer ima ujaka sa kojim se mnogo dobro slaze, i zajedno prave gluposti oduvek.

Marge, bravo za vas kako ste prisli situaciji :klap:. mislim da je ovo skroz ispravan stav i da cete sa njim postici da njih dvoje budu bliski i puni ljubavi jedno za drugo bez obzira na razliku u godinama. plus, mnogo mi se svidja kako prilazis celoj trudnoci. trudnoca je nesto lepo i prirodno i ako je sve u redu nema potrebe da joj se prilazi smrtno ozbiljno kao sto to nekad rade doktori. i svaka cast na hrabrosti da radis serklaz bez anestezije :worth:. sve u svemu, drzim vam fige :heart:

Inace i mene je mm od jutros lepo obradovao...danima sam merkala neke patike, i on je u dogovoru sa prodavacicom, odvojio pravi broj i danas mi poklonio..ja njemu bokserice...i naravno jedan veliki kiss...

:klap::klap::klap:
naravno, kiss na kraju je najbitniji :)
 
Bananice jos uvek nista o onim vestima sto i nam pricala da ces nam reci kad dodje vreme...ili nisam u toku ako si vec rekla...

u toku si, nista jos nisam pricala...sutra putujemo u Pariz da biramo stan tako da sve bude spremno kad se sledeceg meseca preselimo...a i da se malo provedemo :zper:...kad se vratim, bice vise informacija o svemu, obecavam :)
 
Dobro jutro... :kafa:

Mici i ja se nadam da se nece razboleti :aha: Noc je prosla mirno.Milica je lepo spavala ni jednom se nije probudila da bih joj stavila kapi i od jutros se lepo igra,a nosic curi onako zrelo....pa ce valjda tako i proci :aha:
:cmok2::cmok2::cmok2: za Milicu da brzo prodje
Draga kakvo je vreme kod vas?mm me juce pitao ako hocu da idemo kod mojih posto sledeci vikend ne radi...kako mi je on pazljiv:heart:Moram da vidim kako ce mi Nikola biti danas,sutra,da li ce proci nosic,a i brine me ovaj sneg,mada kazu ovih dana da ce biti toplije...
 
:cmok2::cmok2::cmok2: za Milicu da brzo prodje
Draga kakvo je vreme kod vas?mm me juce pitao ako hocu da idemo kod mojih posto sledeci vikend ne radi...kako mi je on pazljiv:heart:Moram da vidim kako ce mi Nikola biti danas,sutra,da li ce proci nosic,a i brine me ovaj sneg,mada kazu ovih dana da ce biti toplije...

Ovako izgleda kod nas

5by78w.jpg


i inace sneg je do pola butine...ali Sunce sija i verovtano ce se topiti.Najavili su nove padavine za veceras :roll: tako da ne znam sta da ti kazem jer je u gradu verovatno ipak malo drugacije.
 
Dobar dan devojke :cao: :heart:
Evo mi se spremamo da idemo kod mojih na rucak :aha: slikacu Makicu danas malo, pa da opet postavim :D

Srecan svima Dan Zaljubljenih!!! :zaljubljena:
Marge bas super za trudnocu i sto ce sin biti fenomenalan bata zahvaljujuci vasem pristupu :aha:
Kvikveg nadam se da si dobro, jedva cekam da se pohvalis za potpisan ugovor dragog muzica :D ljubni Lazu :zag:
Mici hehehe kako je smesan Gabrijel, samo bih ga cmakala :zag:
Tico nisi probala cokolino?! :eek: :hahaha:
Mmicice kad ce opet neka topla coko meni?! :zper:

Ljubim vas sve... :zag: :heart: :cvet:
 
dobar dan zenske kako ste...srecan dan zaljubljenih!!!da se lepo provedete sa vasim muzicima :)da se izljubite ko nikad i da caskate sto vise ;)ja cekam mm da stigne sa posla pa da idemo negde na rucak i sve sa lazarom ipak je on deo nas i nesto najlepse sto nam se desilo i ipak je on "prizvod" nase vejike ljubavi :)nema nista lepse u zivotu kada ste pored nekoga koga volite i kada imate dete sa tom osobom :)
razmislam se dal da izadjem sada sa lazom napolje maloo ili da sacemak pa kad taja dodje zajedno da se svrckamo :)
 
pozzz i od mene:bye:
mi posto smo iz vinogradarskog kraja slavimo sv.trifuna...
jutros ustali i zove nas drug da nam javi da mu se zena porodila jutros.inace bila na vestackoj oplodnji ovako nikako nije moglo pa mi je bas onako neka milina oko srca :klap:
sto se cokolina tice ni ja to nikad nisam probala niti me privlaci:roll:
micimacko gabriel je pravi secerko:ok:
mmicice drago mi je da je milica dobro:ok:
kvikveg blago tebi sa lakijem on je bas dobrica:ok:
marge redno bi bilo da se malo uozbiljis;)
inajdic ljubni nikolicu i da mu sto pre odu slinci:bye:
maja i kod nas ima snega:(
bananice cekamo vesti:think:
tico nisam ni sumnjala u onaj krevet:ok:
lubim vas sve pa se cujemo:bye:
 
Sad, moram da vas pitam...jeli koja pila ili pije partusisten...ja danas prvu tabletu popila i skoro da nisam otisla Bogi na istinu...puls 130 i to dva sata, treskavica, klecanje kolena, mucnina, glavobolja...
Znam, pisale ste da to tako ide, ali dokle, da li vam se telo malo privikne vremenom ili tako do kraja trudnoce ?
Popila sam i verpamil, mada bas nisam primetila sta je uradio jer sam ga uzela zajedno sa partusistenom. Sada se malo plasim u 17 h da ga ponovo popijem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top