Sve bijo je san... Pavle Minčić

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.926
Screenshot_234.png

Screenshot_235.png

Screenshot_236.png

Pavle Minčić je bio junak mog i našeg detinjstva. Obožavala su ga deca, ali i ljubitelji pozorišne umetnosti.
Bio je sa nama, svratio u život, pa je otišao dalje... Vanserijski glumac, na pitanja novinara da li bi hteo da
da intervju, odgovarao bi:

- Ko će o meni bolje i gore govoriti nego ja sam? Sam, ali sebi u bradu... Nerazgovetno...

Pa evo, umesto intervjua, imamo nešto još lepše: Paja Minčić, sam o sebi i bolje i gore - napismeno...

Screenshot_237.png
Screenshot_238.png

Screenshot_239.png
Screenshot_240.png

Screenshot_241.png
Screenshot_242.png

- Pavle Minčić je jedan od najvažnijih ljudi u mom životu. On mi je otvorio vrata pozorišta.
Upoznala sam ga na novinarskim studijama kada sam došla da ga intervjuišem. Tada mi
je rekao: "Ti nisi za to. Ti si za pozorište"... kroz suze i smeh je rekla Rada Đuričin...

O Paji je i veliki Raša Plaović govorio: "On je čudna kombinacija Sinatre i Čaplina"...

Još malo o Paji...

Neki glumci odlaze u istoriju, neki u nezaborav...

🌺

🌺 🌺

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.