Quantcast

Svakom punoletnom građaninu pomoć od 100 EUR?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
26.650
Pa i nije.....uzmi samo razliku izmedju foruma i reala...
U realu ako stvari nazoves , pazi nazoves pravim imenom, niko nece da saradjuje sa tobom....svi hoce da budu posteni, a da se radi ono sto se radi...
Na forumu imas dve mogucnosti , da isto to radis i na forumu , sto znaci svi su posteni , svi fini , ne znam zasto drzava propada, ali para ima, nece propasti....ups, zatvorite ljude, jer drzava ne moze da ih kontrolise, ups, a oni inace zele da budu mrtvi, ups, otkud takva nakaradna zelja ups....itd itd..

I dobijas odmah nelogicno , nakaradno , umobolno drustvo kao sto jeste u realnosti ali se ne vidi , jer se sve sakrije i ne stize se usled kratkovidosti i nedostatka vremena da se vidi, a kad te zvekne po glavi ili dupetu, onda das pare i izmigoljis se od tih batina....vlasti ili nekog kabadahije manje ili vece moci...

Ali ako pocnes na forumu da nazivas stvari pravim imenom, onda ce ovi sto su izabrali da i na forumu glumataju kao u realu, ili jednostavno ne vide i ne osecaju drugacije, da krenu da napadaju tu drugaciju pricu...
Tu cak ne pomaze ni dobra predikcija, tj ako predvidis sve u minut sta ce da se desava, ni to nije dovoljno , pamcenje se moze namerno uciniti vrlo kratkim...
Zenska garda je dobar primer za to....tj grupa zena koja dobija povlastice od vladara da povlastenim plozajem koje zene imaju kad pricaju napadaju i uklanjaju svaku verbalnu pretnju ili sirenje ideje koja bi narusila ugled njihovog sponzora...

U praksi sam video i da klinac 2 razred osnovne stane na vrata i nece da se skloni , vrlo bezobrazno , i kad pocnu ljudi da vicu na njega, on izjavi sledece, necete valjda da udarate dete...cuo od majke kad ga je zloupotrebljavala za svoje sitne podvale u prevozu...pa nastavio...I svi ostali su bili nemocni, morali su da se prebacuju do srednjih ili zadnjih vrata ili da ulaze na njih.....dok nije dosla moja stanica i onda sam ga jednostavno bez reci upozorenja podigao , i prebacio iza mene na prostor koji je prazan kod prvih sedista...jeste krenuo da se buni , ali bilo je kasno , 1 sekunda i stavljen pred svrsen cin...
Isto pravilo se mora, nazalost ali tako je, mora primeniti i kod savremenih demokratskih demagogija...tj zenske garde, raznih drekavaca iz demokratskih tunela i slicnog...
Nije nasilje ali opet i jeste nasilje...
I to je uspeh celog sistema da navede nekog ko uopste ne zeli da upotrebi 2mN nasilja i sile da mora da upotrebi 300N sile da bi neutralisao floskule i gakanje nerazmisljajuceg naroda...
I to samo ako moze to da uradi bez najave i brzo...u protivnom migoljenje, laktanje ce dati efekat....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.