Svaki dan treba da otvorite makar jednu temu za osetljive

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samsonight

Elita
Poruka
15.571
Ima dana kad se Forum zabavlja politikom i svetom toliko da osetljivi nemaju taj prozor kroz koji bi se pronašli. Osećajnosti treba pokloniti vreme tokom dana, ako već funkcionišemo kao servis za sve . Nismo svi ustremljeni na uspeh ove ili one političke stranke ovog ili onog političkog pokreta.
U nekom trenutku sam mislila da objavim temu: "Šta vas muči?", pa sam odustala, nedostajalo mi je hrabrosti, ali sam našla za potrebno da postoji tema na kojoj bi bilo ko od nas izjavio šta je to što ga tišti i mori instant, ovog trenutka.
1703277482845.png

Upvote 1
Ima dana kad se Forum zabavlja politikom i svetom toliko da osetljivi nemaju taj prozor kroz koji bi se pronašli. Osećajnosti treba pokloniti vreme tokom dana, ako već funkcionišemo kao servis za sve . Nismo svi ustremljeni na uspeh ove ili one političke stranke ovog ili onog političkog pokreta.
U nekom trenutku sam mislila da objavim temu: "Šta vas muči?", pa sam odustala, nedostajalo mi je hrabrosti, ali sam našla za potrebno da postoji tema na kojoj bi bilo ko od nas izjavio šta je to što ga tišti i mori instant, ovog trenutka.
Pogledajte prilog 1469196
Била је тема Ток мисли, баш одлична. И неопходна.

Gospodin Đorđe Pavlov, koji je odnedavno i TV voditelj mi je pljusnuo jednu stvar u lice sasvim nonšalantno: "Svako sebi tokom dana može da posveti sat-sat i po' vremena, čim god da se bavi!"
Ništa, radim svoj posao i takva sam-kakva sam, bez šminke, ali poslušala sam ga-rekoh-hajde da probam, da sat-sat i po' vremena sebi posvetim.
Ljudi oko mene se očevidno zapanjili-gledaju u fazonu:"Šta je, bre, ovo?"
Sevnuh gradom par dana: "Šta je, bre, ovo?"
Ljudi me se najednom setili-šalju mi poruke, pitaju kako sam, gde sam, setili se ko sam;
Lajk... ili je to magnet-sebe cenim-ceniš me i ti... ili je to izgovor da vanjštinom poduprem to ko sam?

Tako-mejk ap industrija je učinila medveđu uslugu. Market, pretpostavljam.
Ženu krase, što bi moj pokojni deda rekao-bronze iz radionice, pozajmio bi mi bronzu za šminku, a muškarce-oni ni zube nemaju.
Navijam da muškarci porade na zubima-ljudi moji-hteo bi da se ženi, bogat je-a zube nema! Maaaa-ostavi se tog posla! Čoveče, kaniš da se ženiš, a zube nemaš? :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Napravi zube, nesrećo!

Tako-mejk ap industrija je učinila medveđu uslugu. Market, pretpostavljam.
Ženu krase, što bi moj pokojni deda rekao-bronze iz radionice, pozajmio bi mi bronzu za šminku, a muškarce-oni ni zube nemaju.
Navijam da muškarci porade na zubima-ljudi moji-hteo bi da se ženi, bogat je-a zube nema! Maaaa-ostavi se tog posla! Čoveče, kaniš da se ženiš, a zube nemaš? :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Napravi zube, nesrećo!
Da, zubi su najvažniji, isto kod konja koji nema zube nema ženidbe.
Ženu dupe krasi a tortu orasi a, muža zubi. Zubi se ne prave nego niču. Sami izrastu, čak i umnjaci.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back