Svaka cast Hrvati...

Kako mislis nisu...?

Uvek su bili ponosni i uvek im je bila najbitnija Hrvatska, dok je nama nekad bila najbitnija Jugoslavija, a sada Evropa...

Pa to je druga stvar tebra :)

Bili su pragmatichni, efikasni, sposobni, doshli su do cilja... ali metoda kojom su to izveli nikako nije metoda "ponosnog naroda koji drzi do sebe"...

Mislim tebra ista pricha ko sa shipcima... jeste, vece su patriote oni od nas tu nema spora i jeste... dobili su shta su hteli a mi ne.

E al' da bi dobili shta su hteli morali su da popljugaju Ameru ko rvat Nemcu... a realno nema nishta ponosno u tome. :)
 
[Ne_Vazim_Se];17022990:
Mada, realno, sa ovom vlashcu koja se ulizuje Amerima i EU kad god moze... Hrvati su za nas primer ponosnog naroda koji drzi do sebe.

Cenim pretci nam se u grobovima okrecu.

Ma vidis da su i oni cave...

Brane im da pustaju pesme koje oni pozele...

Ajde da je u pitanju drzavna TV pa da razumem, ali brane im bilo gde da slusaju ovu pesmu sa anti-EU porukom...

Totalna okupacija od strane briselskih masona celog prostora ex-yu.....
 
Evo slucajno sam surfovao po jutjubu i naleteo na ovu pesmu...

Ovako se ponasa ponosan narod koji drzi do sebe...




e bitno je da mi nemamo ubicemo zaklacemo ko sanama nece?
je bote ja ne razumem ljude ovde na forumu
ponasate se kao da smo mi savrseni
najveci smo lopovi,poltroni,zajebali bi sve,kurcimo se,negostoljubivi,nekulturni i ko zna sta sve ne
pricamo o kolubari o ovoj mafiji o onoj aferi o putevima o delti
ali zaboravljamo da su to ljudi koji su srbi
 
e bitno je da mi nemamo ubicemo zaklacemo ko sanama nece?
je bote ja ne razumem ljude ovde na forumu
ponasate se kao da smo mi savrseni
najveci smo lopovi,poltroni,zajebali bi sve,kurcimo se,negostoljubivi,nekulturni i ko zna sta sve ne
pricamo o kolubari o ovoj mafiji o onoj aferi o putevima o delti
ali zaboravljamo da su to ljudi koji su srbi

U pravu si,ali ne upadaj u tu matricu da i ti sagledavas sve kroz to ko kojo naciji pripada...onaj sto krade u Kolubari je lopov,koje je nacionalnosti-briga me!Zlocinac pripada naciji zlocinaca,kako se izjasnjava-nije vazno,ono sto je uradio je od njega stvorilo zlocinca...
 
ma uvlacili smo se uvek nekome
tile se uvlacio pre toga
pa aleksandar isto
pa za vreme 1 svetskog rata francuzima da nam pomognu
ma uvek
sada rusima kinezima

Pa dobro to bash i ne moze da se rachuna kao neko uvlachenje shto je Tito radio... al' ok, aj moze se reci bilo je nekih primera kroz istoriju mozda nekada ali u globalu smo poonosan narod bili.

Mislim, uzmi recimo Kosovski boj na primer... ako to nisu muda ja ne znam shta su.

Nego, da je srece pa da se uvlachimo Rusima i Kinezima... ma jok, ovi nashi slepci Amerima se uvlache. :roll:
 
***** mi se više od te priče, Hrvati su ponosan narod, njih je bolelo uvo za Jugu, eh kad bi mi bili kao oni ili slične gluposti... Pa najveća hrvatska stranka je sačinjena od jugonostalgičara i to neskrivenih, a meni neko priča li priča kako jedino Srbi i dan brane ideju jugoslovenstva... 20% ustaša me apsolutno ne zanima...
 
***** mi se više od te priče, Hrvati su ponosan narod, njih je bolelo uvo za Jugu, eh kad bi mi bili kao oni ili slične gluposti... Pa najveća hrvatska stranka je sačinjena od jugonostalgičara i to neskrivenih, a meni neko priča li priča kako jedino Srbi i dan brane ideju jugoslovenstva... 20% ustaša me apsolutno ne zanima...

HDZ sacinjen od jugonostalgicara....?

Neko te je zestoko dezinformisao...:think:
 

Back
Top