Sutra je 25. maj

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.062
25.05. daleke 2004-te ja se registrovao na ovaj forum :smeker:
Čestitam! :cvet:
Nismo se baš sretali i narazgovarali, ali volim da sam tu da se pridružim obeležavanju nekog jubileja trajanja nas, forumaša!
Hvala ti na kreiranju originalnih sadržaja jer verujem da su morali biti takvi da bi opstao, i želim ti da vremenom budeš u svemu samo sve bolji, kako na Forumu, tako i u životu van njega!
Keep Going GIF by MOODMAN

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
46.359
Čestitam! :cvet:
Nismo se baš sretali i narazgovarali, ali volim da sam tu da se pridružim obeležavanju nekog jubileja trajanja nas, forumaša!
Hvala ti na kreiranju originalnih sadržaja jer verujem da su morali biti takvi da bi opstao, i želim ti da vremenom budeš u svemu samo sve bolji, kako na Forumu, tako i u životu van njega!
Keep Going GIF by MOODMAN

Najlepše hvala
:hvala:

Ovde je posebna sorta.

Napišeš konkretno - ne vide

Dodaš nešto nedefinisano - odmah oni prepoznali...

Od literature čitaju samo kursnu listu a i dovoljni im naslovi iz novina za mudre zaključke...

Jako je teško živeti ovde, nehigijena to stvarno jeste, ima i pacovi tri kile komad ko zec, ima i mišovi ima i svinjedeti... :lol:

TONOLAN

Elita
Poruka
24.949
- autorska tema -

25.05. daleke 2004-te ja se registrovao na ovaj forum :smeker:

a ima i još dešavanja...

samo da podsetim da se spremite
Tog dana 1980. (možda 81.) kupio sam moj prvi tv u boji ... EI Niš sa 8 kanala na senzorima!

Da gledam slet u boji :D

Pre toga imao sam Ambasador 61 crno-beli sa dva kanala .... nonstop je ispadalo ono dugme pa sam mu muvao palidrvce da ga zadržim ...

E, lepo je bilo to vreme ...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.