DJVlada Primećen član Banovan Poruka 624 24.03.2011. u 12:41 - Sutanovac ponovo leti #1 Hocu da verujem da nasi avioni lete,al zasto.........
S SASA 79 Zainteresovan član Poruka 106 24.03.2011. u 12:51 - Sutanovac ponovo leti #2 Ne lete avioni nego helikopteri danas je gospodin u Vranju doso da se provoza
FataMorgen Legenda Poruka 64.174 24.03.2011. u 12:54 - Sutanovac ponovo leti #3 DJVlada: Hocu da verujem da nasi avioni lete,al zasto......... Kliknite za proširenje... Pre da će Šule da leti
DJVlada: Hocu da verujem da nasi avioni lete,al zasto......... Kliknite za proširenje... Pre da će Šule da leti
Sue Me Elita Banovan Poruka 15.259 24.03.2011. u 12:54 - Sutanovac ponovo leti #4 Ljigavac otišao da se povodom obeležavanja ovog paklenog dana, sretne sa porodicama žrtava NATO bombardovanja. Koji licemer
Ljigavac otišao da se povodom obeležavanja ovog paklenog dana, sretne sa porodicama žrtava NATO bombardovanja. Koji licemer
al bundy Legenda Poruka 64.032 24.03.2011. u 13:22 - Sutanovac ponovo leti #5 Možda sprema ona 3,5 miga što nam je preostalo za učešće u Odisejevoj zori ?