Šutanovac: Nismo vojno ugroženi

Какав ИДИОТ!
Невероватно..ко овога клена постави за министра војног...
Арбанашки терористи окупирали део Србије , а он лупета како није војно угрожен..
Магарац..

И спрема се за вежбице са тутама на њиховој територији. Наш дипл. инг. еботе... шта да очекујеш од човека који има петодневни војни курс.

МИСЛИМ ДА СУ ТИ КОМЕНТАРИ У НАЈМАЊУ РУКУ НЕЗРЕЛИ И НЕОЗБИЉНИ!

:bye::bye::bye:

Čitaj malo Stajića, Mijalkovića, pa ćeš da promeniš mišljenje, i videćeš koliko u suštini ne znaš, koliko se frljaš STRUČNIM izrazima i co.
Ali pošto se ti verovatno školuješ na osnovu sopstvenog životnog iskustva, ja onda nemam šta da pričam sa tobom. Ipak nismo na istoj talasnoj dužini.

Па ова политика је полигон на којем тинејџерке заебавају мушкарце које не могу да нађу на другим подфорумима.Таман се ратосиљаш неке балавурдије која се уда а друга деришта дођу да смарају.Све то треба послати у Дачићев рум сервис.

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
To što je ne vidim ne znači da je nema.Vojska je sredstvo odvraćanja agresora a mi je više nemamo.
Ti ocigledno nemas dodirnih tacaka s vojskom. Imamo i te kakvu vojsku, i dalje preveliku za nase potrebe. Samo ti mirno spavaj

Mislim da ti je sve ovde čovek rekao. Ja zaista ne znam zašto si nastavio da laprdaš o ovome, kad si već napravio kardinalnu grešku.

Па ова политика је полигон на којем тинејџерке заебавају мушкарце које не могу да нађу на другим подфорумима.Таман се ратосиљаш неке балавурдије која се уда а друга деришта дођу да смарају.Све то треба послати у Дачићев рум сервис.

КИ ДА ТРАЖЕ ТАТУ, БОГА ТИ!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Uostalom, ovde se ne govori o tehnici i tehnologiji, nego o bezbednosti, tako da... ti slobodno možeš da se izgubiš.

У овој земљи је смењен чак и шеф војне обавештајне службе само зато што је јавно изнео безбедносну процену у Србији, а сада ти девојчице која си још у фази образовања без икаквог искуства лупеташ о неким интеграцијама са ЕУ и НАТО.
Шта ти и остали пропагатори евроатланских интеграција знате о ЕУ и НАТО пакту?
Колико пратим, нико од пропагатора учлањења у ЕУ и НАТО не зна ништа до онога што му службеници ЕУ и НАТО сервирају у усменој и писаној форми, што је врло неозбиљно од стране пропагатора, а може се и слободно рећи безобразно, наговарати своје грађане за улазак у нешто што ни сами не знају шта је.
Па побогу зар ви мислите да се сви у Србији закопчавају на леђа и да верују таквим глупостима које ширите без зрнца гриже савести за последице које могу снаћи грађане Србије, а поготово српски народ?

"Па ова политика је полигон на којем тинејџерке заебавају мушкарце које не могу да нађу на другим подфорумима.Таман се ратосиљаш неке балавурдије која се уда а друга деришта дођу да смарају.Све то треба послати у Дачићев рум сервис."

:cepanje::ok:

У овој земљи је смењен чак и шеф војне обавештајне службе само зато што је јавно изнео безбедносну процену у Србији, а сада ти девојчице која си још у фази образовања без икаквог искуства лупеташ о неким интеграцијама са ЕУ и НАТО.
Шта ти и остали пропагатори евроатланских интеграција знате о ЕУ и НАТО пакту?
Колико пратим, нико од пропагатора учлањења у ЕУ и НАТО не зна ништа до онога што му службеници ЕУ и НАТО сервирају у усменој и писаној форми, што је врло неозбиљно од стране пропагатора, а може се и слободно рећи безобразно, наговарати своје грађане за улазак у нешто што ни сами не знају шта је.
Па побогу зар ви мислите да се сви у Србији закопчавају на леђа и да верују таквим глупостима које ширите без зрнца гриже савести за последице које могу снаћи грађане Србије, а поготово српски народ?

Svako ima pravo na svoje mišljenje.
I te kako imam osnova za ono što pričam.

Svako ima pravo na svoje mišljenje.
I te kako imam osnova za ono što pričam.

Има за кога?
Нису сви у Србији категорија грађана за манипулацију која се може извршити ангажовањем певачице турбофолка Јелене Карлеуше зато ште је тако проценио неки полуителингетни политички аналитичар највероватније издрогиран.
Шта ви знате о ЕУ и НАТО пакту?
Ево рецимо шта ти знаш о њима, а да није из њихових извора?

Има за кога?
Нису сви у Србији категорија грађана за манипулацију која се може извршити ангажовањем певачице турбофолка Јелене Карлеуше зато ште је тако проценио неки полуителингетни политички аналитичар највероватније издрогиран.

E vidiš, onda taj problem traži u ministarstvu za školovanje.
Kako ih samo nije bilo sramota da tako "manipulativnu" literaturu "nametnu" studentima kao obaveznu literaturu za ispit?

Има за кога?

Kako ih samo nije bilo sramota da tako "manipulativnu" literaturu "nametnu" studentima kao obaveznu literaturu za ispit?

Значи као што сам и предпостављао, ти се залажеш за брак са НАТО пактом и Европском унијом а не знаш ни ко су ни шта су!?
Да ли би ти узела за мужа човека о коме ништа не знаш, а још мораш безпоговорно да извршаваш сва његова наређења?

Значи као што сам и предпостављао, ти се залажеш за брак са НАТО пактом и Европском унијом а не знаш ни ко су ни шта су!?
Да ли би ти узела за мужа човека о коме ништа не знаш, а још мораш безпоговорно да извршаваш сва његова наређења?

Kako ne znam, pobogu?

A kome je trebalo dete koje ne moze da razmislja pa su te ipak rodili.

Svaki rat u koji je Srbija krenula je izgubila... Nije sve u ruskoj tehnologiji iz drugog svetskog rata, ima nesto i u moralu vojske. A da se ne pominje obuka, pa svi oni meseci alkoholisanja tokom sluzenja vojnog roka ne smeju biti uzaludni. Bilo koja vojska bi mogla da osvoji npr. Beograd bez velikih gubitaka na njihovoj strani. Jedin sto bi nasa ponosita armija mogla da uradi je da napravi paradu u njihovu cast!

sutanovac je jedan fin, sposoban covek, sto uostalom svi ( pa i vecina clanstva DS-A ) vide. on uopste nije najgora gnjida i reprezent svega loseg u nasoj politici. zato, kad god on nesto kaze, ja mu sve verujem...

elem, posto niko ne zasluzuje bas takvo, apsolutno poverenje, kad god vidim da ce to gomno da da neku " izjavu ", promenim kanal.

ne znam koji sam q rac i ovo komentarisao, dosadno mi od jutros... :roll:

Back