SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

Ovaj nas Tim snova je stvarno TIM i stvarno iz snova....Ja bas nisam u zadnje vreme bila aktivna na ovim stranicama,ali danas kad sam dolazila na sajam i penjala se uz stepenice,srce mi je zaigralo i osmeh se pojavio i neko uzbudjenje kao kad se nekad islo na prvi sastanak...:D
Cak sam od silne zelje da vas sto prije nadjem,projurila pored standa i kad mi se pri povratku,Jaca 023 ,nasmesila i pokazala znakove prepoznavanja,znala sam da sam na pravom mestu !!!:D
hvala vam za divno proveden dan i hvala vam sto me niste zaboravile !!!danas je moje srce veliko:heart:
 
hajde da se ja malo uozbiljim (što je kod mene malo teže, ali bar da probam ;))
Dakle, hvala svima na druženju, hvala svima koje su ovu ideju prihvatile i uredno dolaze, kao i onima koje se u međuvremenu pridružuju. Nismo u SAD-u i nismo dobile Oskara pa da se zahvaljujemo i užoj i široj familiji, dadiljama i komšinicama ... ali ne mogu da se ne pridružim svima koje se zahvaljuju na druženju i lepo provedenom danu :heart:
Super su nagrade koje nam dodeljuje organizator (uzgred, mi nikad nismo došle sa sajma bez nekog pehara :)), lep je osećaj kad vas tamo prozovu (ili zakasnite... pa kod sledeće nagrade čujete da jednu već imamo :zcepanje:), ali suština svega ovoga je ono što ponesemo sa tog sajma, sa druženja, oni osmesiu koji kao da nam se zamrznu... i taj neopisiv osećaj da je dan prošao u savršenom društvu.
Hvala svima koje su učestvovale u stvaranju tog osećaja... :heart::heart::heart:
 
Meni je bas drago sto sam upoznala zenice sa foruma, bilo je super,
Kaci cestitam jos jednom na nagradi, ali kao sto sam napisala i na FB za mene je ona sampion jer torta apsolutno nije imala konkurenciju...ne znam gde su ziriji oci... verovatno od duzine jezika pojedinih clanova :D je gledanje u detalje na torti ostalo u drugom planu.
I, da li neko ima slike torti koje su pobedile, ja ako sam dobro skapirala Makedonci su uzeli nagradu za prvo mesto?
 
Vidim da ste sve lepo stigle bilo kolima, autobusom ili avionom i da ste još uvek dobobe volje pa nek to i potraje što duže. :ok:


Sneki hvala ti veliko za sve lepe slicice koje si stavila u album.:heart::heart::heart:Drago mi je sto ste se skupile i sto ste se lepo provele.Cestitke za osvojene nagrade, nisam ni sumnjala u vas.:worth::cmok::brus:
Cupave vanilice se spremam odavno da napravim ali nikako da stignem, sad si me zaintrigirala, probacu prvom prilikom.:heart:
Recept za Pitulici so sirenje imas u tvom albumu ispod slike.:cmok:
Hvala ti za ono "moja VeraMK" :heart:

E, pa draga moja VeraMK ako si moja kad je frka i kada mi treba savet onda si mojai lkada mi je lepo. Ja sam nepopravljivi optimista pa si nadam da ćeš jedmom biti snama na našem štandu (u timu već jesi) i da ću ja napraviti snima moje VereMK sa njenimsunarodnicima. :heart:

Hvala za recept, tako su mi rekle i ženice sa štanda. Probaću prvom prilikom (doduše ne tako skoro). Baš sam vredna :rumenko:
 
Ove godine druzenje je bilo jos bolje nego prosle i nadam se da ce sledece godine biti jos bolje i da cemo biti jos brojnije, ja sam uzivala i srce mi je puno ali me ona dodela nagrada ubije u pojam svake godine i nepravdu ne podnosim ufff ali nema veze vec svi znamo da je ziri buljuk nekompetentnih kokoski kako ona profesorska baba rece za nas :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Ove godine druzenje je bilo jos bolje nego prosle i nadam se da ce sledece godine biti jos bolje i da cemo biti jos brojnije, ja sam uzivala i srce mi je puno ali me ona dodela nagrada ubije u pojam svake godine i nepravdu ne podnosim ufff ali nema veze vec svi znamo da je ziri buljuk nekompetentnih kokoski kako ona profesorska baba rece za nas :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Molim? Ovo nisam čula! Jel' se ti to šališ ili je neko stvarno upotrebio takav izraz za nas?! I ko je ta baba-profesorka? "Zvaničnik" ili samo posetilac*
Što se nagrada tiče - davno smo naučile da tu teško da ima pravde ... manjaju oni i žiri i koncepciju i svašta nešto i nikad da "pogode" bar približno. Verovatno je jedna od posledica toga i sve lošiji odziv učesnika. Ali, to već nije naš problem ;).
Sve više imam želju da se pokupimo pre proglašenja, mada i to što je samo nekolicina iz Tima snova uopšte bila na proglašenju - dosta govori o tome koliki značaj pridajemo nagradama :).
 
Svratila sam i ja danas do sajma... nažalost upoznala sam samo par ženica, bila je baš gužva, a i nisam nešto aktivna na F u poslednje vreme pa ne znam ni ko me seća :) I trčala sam za svojim malim degustatorom, svratio je za svaki sto i služio se, Dacini mafini su dobili veeeliku pohvalu -da imaju ukus kao Barni :)

Super da si se ti oglasila nama, ja sam vidjela tebe i tvog malog andjelka kako se svrcka, isprobava i kako mu okice cakle na sarenis po tezgama, divni ste.
 
Ove godine druzenje je bilo jos bolje nego prosle i nadam se da ce sledece godine biti jos bolje i da cemo biti jos brojnije, ja sam uzivala i srce mi je puno ali me ona dodela nagrada ubije u pojam svake godine i nepravdu ne podnosim ufff ali nema veze vec svi znamo da je ziri buljuk nekompetentnih kokoski kako ona profesorska baba rece za nas :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

MA KOJA PROFESORKA BABA JE TO REKLA, uf uf uf :eek: :eek: :mrgreen:
Ja sma se samo svrckala i nisam ni ejdan jedini put bila na standu kada je ziri nailazio, izgleda da je tako i bolje. ALi, ko ih sljivi, sto rekose mnoge zenice koje imaju iskustva sa sajma da je to tako vazda bilo i izgleda da ce biti, pa NE TREBA BITI SEKIRLI, ko ih sljivi, mi smo naj najbolje, najveselije, najsarenije, ma sve naj naj...
 
Dobar dan devojke,evo i mene,malko sam se uspavala:):):)hvala vam puno na divno provedenom danu,pa profesorka se Daco sita nakupovala tvojih mafina,u drugom krugu dolaska na stand,u prvom nas je sve redom oplela.Ja sam u prvom trenutku pomislila da ona sa onim harmonikasem oplice u duetu,ali ne....ona je imala solo tacku.Umalo Cile da nam nadrlja,ali joj se bogami junacki suprostavila:):)
A onu pljeskavicu od pobednicke torte,ako je u pitanju Miki i Mini,mislim da nije slikao ni onaj sto je napravio,a kamoli neko od posetioca!!!!
 
Dobar dan devojke,evo i mene,malko sam se uspavala:):):)hvala vam puno na divno provedenom danu,pa profesorka se Daco sita nakupovala tvojih mafina,u drugom krugu dolaska na stand,u prvom nas je sve redom oplela.Ja sam u prvom trenutku pomislila da ona sa onim harmonikasem oplice u duetu,ali ne....ona je imala solo tacku.Umalo Cile da nam nadrlja,ali joj se bogami junacki suprostavila:):)
A onu pljeskavicu od pobednicke torte,ako je u pitanju Miki i Mini,mislim da nije slikao ni onaj sto je napravio,a kamoli neko od posetioca!!!!
A to je ona mrsava neka bakica, o covjece... ko bi rek'o.
Jesu primjerci za tvoje ukucane stigli u komadu?
Ha ha ha, pa dobro si rekla to za pobjednicku tortu, svasta, ali da je niko, bas niko od nas nije ni slikao, svasta
 
Ma ko sisa ziri i njihovu kompetentnost!!!
Ove godine sam se najbolje provela :D
Nije bilo stresa, pritiska, iscekivanja, nervoze... Prvi put sam mogla na miru da torocem sa svima vama, mada se nisam ispricala s nekima, jer nas je bilo mnogo...Da se opustim...uzivam...Osim toga prvi put sam krenula kuci sita. Obicno nista ne probam od nervoze...
Evo kako ja gledam na sve ovo: nije bitno ni takmicenje, ni sajam...to je samo usputno dobro...
Beograd je na pola puta svima, idealno mesto za okupljanje. Obicno kada se razmislja o druzenju i okupljanju, bude problematican prostor gde bi mogli svi da stanemo. Ovako dobijemo besplatan prostor, svako nesto donese od jela i pica i eto idealnog okupljanja. Znaci u sustini, bas im hvala za to :D
 
Ja ne znam kako niko od vas nije primetio vrištavu bakutu rece ona meni da cutim ali ja to pobogu ne znam pa joj lepo odgovorih koji je tvoj problem baba ako ne cujes kupi slusni aparat :zcepanje::zcepanje::zcepanje: a ona meni ucuti kad ti kazem ja kad pricam mene slusa celi amfiteatar :zcepanje::zcepanje: inace je profesorka na nekom faxu koliko sam shvatila i tad natali stupa na scenu CILE JEL TREBA POMOC!!! :worth::worth: sto je lepo kad ti neko cuva ledja :rotf::rotf::rotf:
 
Ja ne znam kako niko od vas nije primetio vrištavu bakutu rece ona meni da cutim ali ja to pobogu ne znam pa joj lepo odgovorih koji je tvoj problem baba ako ne cujes kupi slusni aparat :zcepanje::zcepanje::zcepanje: a ona meni ucuti kad ti kazem ja kad pricam mene slusa celi amfiteatar :zcepanje::zcepanje: inace je profesorka na nekom faxu koliko sam shvatila i tad natali stupa na scenu CILE JEL TREBA POMOC!!! :worth::worth: sto je lepo kad ti neko cuva ledja :rotf::rotf::rotf:

Bakica je zavodila red i na drugim standovima:lol: ali se kod nas vratila ponovo:)
 
Kad neko nešto organizuje ima sva prava da to uradi po svojim pravilima.
Onog momenta kada u odlučimo da u tome učestvujemo - znači i da smo ih prihvatili.
Imali smo sad i članicu žirija koja je puna loših reči za Internet i da ona "takva poznanstva ne priznaje"?! Nema načina nekom takvom bilo šta objašnjavati na temu našeg druženja i zajedničkog izlaganja na sajmu. Kao što nema svrhe nekom ko postavi pitanje tipa: "Truješ decu tim bojama?!" objašnjavati bilo šta na temu ukrašavanja dečijih torti... Ali, sve je to njihov problem :).
Ideja oko održavanja ovakve manifestacije je odlična, čak i sa svim evidentnim nedostacima. Polako svi dolazimo do toga da je suština uzeti ono što ti se dopada.
I svi smo u današnji dan ušli ispunjeniji, srećniji, veseliji... Nagrade jedva da imaju najminimalniji uticaja na to tako da ja stvarno osećam zahvalnost prema organizatoru što nam je omogućio ovakav vid okupljanja.
 
:rotf::rotf: Sve sam videla Cile iz prvog reda ,ali sam se sakrila nisam luda da me baba tuce.Drage moje forumasice pa mislim hvala vam da divnim trenutcima provedenim sa mnom .Zao mi je sto vam nisam dala po jedan autogram :))))).Mani je bilo lepo a valjda je i vama sa mnom .Uh sto ovaj sajam nije bar dva puta u godini :cmok2:vas
 
:rotf::rotf: Sve sam videla Cile iz prvog reda ,ali sam se sakrila nisam luda da me baba tuce.Drage moje forumasice pa mislim hvala vam da divnim trenutcima provedenim sa mnom .Zao mi je sto vam nisam dala po jedan autogram :))))).Mani je bilo lepo a valjda je i vama sa mnom .Uh sto ovaj sajam nije bar dva puta u godini :cmok2:vas
Hahaha... Da si se ti umešala, to bi tek bio pun pogodak! :rotf::rotf::rotf:
PS Konačno stavila slike u album http://forum.krstarica.com/album.php?albumid=10294
 
Ja ne znam kako niko od vas nije primetio vrištavu bakutu rece ona meni da cutim ali ja to pobogu ne znam pa joj lepo odgovorih koji je tvoj problem baba ako ne cujes kupi slusni aparat :zcepanje::zcepanje::zcepanje: a ona meni ucuti kad ti kazem ja kad pricam mene slusa celi amfiteatar :zcepanje::zcepanje: inace je profesorka na nekom faxu koliko sam shvatila i tad natali stupa na scenu CILE JEL TREBA POMOC!!! :worth::worth: sto je lepo kad ti neko cuva ledja :rotf::rotf::rotf:
Ja jesam i te kako, u mom izvestaju sa sajma sam je pomenula. Profesorka je objasnila i ja joj rekoh sva sreca pa ne studiram :)
 

Back
Top