SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

Teta Ira i ja sutra (ako nas opet nešto ne zezne,kao danas) idemo u Pančevo.Ja pošto imam malo alata,na vreme sam ih otkrila,tako da sutra idem po neke sitnice,a više da se informišem šta sve imaju.Pa polako ću kupovati kada budem imala para.

Ali za sve ovo što sam se interesovala,cene su im iste kao na Wiltonovom sajtu,kada se dolari prevedu u dinare.

Npr. "pegla" za glačanje fondana košta 372 dinara.Sutra posle podne se javljam sa veoma iscrpnim izveštajem.Opet kažem,ako odem.
 
Evo organizuju druzenje u Rumi, e sad sam besna, zashto uvek neka druzenja u sred nedelje, zashto to nije vikend? Ne mozemo mi kod privatnika da trazimo dan kada nam se cefne, tako je kako je, ali bih volela da se vidimo, bash sam vas se uzelela sve da vidim, da li taj vashar pada bash 03.11. ? Ima li neshto da pada vikendom, nedelja najbolje mislim da smo onda sve slobodne?:think::cmok2:
 
Вашар у Руми је увек трећег у месецу и обично је најпосећенији када пада у суботу (пијачни дан) или недељу. То је традиција дуга више деценија. Није одржан једино за врме бомбардовања.
 
Molim, ako moze neka od vas da ponovo napise adresu i telefon te radnje u Pancevu, mislim na je vec neko napisao, ali ne uspevam da je iscackam:(:(
Svojom pricom i kulinarskim sajtovima sam zaitrigirala neke drugarice, te posto idu do Panceva zele da svrate.
Iskreno, nemam nista od pribora, poslednji put sam sarala tortu, tako sto sam isekla vrh kesice i time sarala. Nemam nikakve kalupe, secake,a htela bih kupiti. Mozete li mi pomoci od cega da krenem, jer ne znam sta je kakvo i ne bih da bacam novac.

Hvala unapred:klap::klap:
 
E a ja sam izvisila sa Pancevom.Dogovorila sam tortu sa kuglama(separatorima),zvala Pancevo i rekli su mi da im roba stize 10.10.Medjutim,kako kod mene ne ide nista kako planiram,roba je zapela na carini.Ne znaju kad ce stici.Bice fazon ,ako umesto 20 budem morala dati u Eurowiltu 36Evra.Jos se nadam.
 
Kakvi su vam planovi povodom tortijade u BG?Bila bi to idealna prilika da se sretnemo i malo druzimo.Ja ko lud na brasno.Ali stvarno mislim da je dobra prilika da se vidimo.Vikend je a i BG je nekako tu u "sredini",svima je lako do njega?!

Takmičili se, ne takmičili se, ja ću obavezno doći da vas sve vidim, a ako neko nema gde da prespava, dobrodošao je kod mene, ali molim unapred obaveštenje - da raskrčim...:zcepanje:
 
Tortijada je kao i svake godine humanitarnog karaktera, pa svi mogu da dodju i donesu ko sta hoce, a moze i kao posmatraci, mislim ko ce vas oterati, ako dodjete da gledate....
Mi idemo sigurno, prijavili smo se, pa se naravno vidimo tamo :cmok2:
Doduse mi dolazimo organizovanim autobusom, zajedno sa svim ostalim zenama iz Jagodine (bice nas oko 50), pa cemo biti vezani za njihov raspored, ali u svakom slucaju postoji vreme za koje ce ziri gledati i birati najlepse torte, a to vreme mozemo provesti s vama :D
 
Tortijada je kao i svake godine humanitarnog karaktera, pa svi mogu da dodju i donesu ko sta hoce, a moze i kao posmatraci, mislim ko ce vas oterati, ako dodjete da gledate....
Mi idemo sigurno, prijavili smo se, pa se naravno vidimo tamo :cmok2:
Doduse mi dolazimo organizovanim autobusom, zajedno sa svim ostalim zenama iz Jagodine (bice nas oko 50), pa cemo biti vezani za njihov raspored, ali u svakom slucaju postoji vreme za koje ce ziri gledati i birati najlepse torte, a to vreme mozemo provesti s vama :D

Ne znam da li se Radetu sviđa ova rečenica! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Mislim da nema ništa protiv društva žena, ali kad počnu da te svrstavaju među njih... postaje već ozbiljno ;):zcepanje:
 
Ove godine se umesto u Interkontinentalu odrzava u Delta Citiju. Datum je 24.10.
Evo Stefanelly je os svemu napisala.
Evo ti br, i ostaviš podatke samo da bi ti sledeće godine poslali pozivnicu.Ove godine obeležavaju 20 godina ove hum.akcije, torte idu deci bez roditeljskog staranja u Bg i Pančevo.Treba doneti torte oko 11-11:30 u glavni atrijum Delta City-ja 24.10. Simbolično će se deliti neki poklončići, ali to nije poenta!
Javi se na ovaj br: 3028-162.
Pozdrav za sve zainteresovane!!
Inace nije bitno takmicenje a ni lepota torti. Verujte toj decici ce svaka totrta biti prelepa. Bitno je doci i nesto doneti ( mislim nije obavezno ali je humano ) pa makar to bila najobicnija torta premazana slagom bez ijednog ukrasa.
Nadam se da cemo se videti.
 

Back
Top