SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

Evo naših novih šolja...
jacinesolje-1.jpg
 
Sto se identitete tog pevca tice, ja sam shvalita ko je cim sam videla prvu sliku i komentare na istu, ali nije fer sto to niko nije rekao pre :(
Ipak onda mi je sve postalo jasno, sve rasprave i dogovori...Pre toga mi je pevac bio previse nasrtljiv i nikako nisam mogla da shvatim otkud mu ideja da se toliko namece i mesa u nase razgovore ;)

E sada sto se onog ignorisanja smehuljice od strane teta Ire tice ;), ja to moram malo filozofski da objasnim :lol:
Kada zena nesto kaze a suprotna strana ne odgovori, zena ce pitati ponovo i ponovo.....
Kada muskarac nesto kaze a suprotna strana ne odgovori, on ce uraditi onako kako on misli i zeli
Zena uzme u obzir to da je nisu culi ili razumeli, a muskarac to shvata kao 'uradi kako hoces' ;)
Tako da je teta Ira kao jedna veoma iskusna zena to shvatila kao "ako ne odgovoris na moj poziv na piroske, necu ih ni praviti", pa brze-bolje odgovorila, a ona zna da ces je ti smehuljice pozvati ponovo.....
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Bilo kako bilo, ja ću doći na te piroške bilo dijete ili ne.:butkice: Ono što je najvažnije, biće piroški, pa ko god da ih pravio... Ne pravim pitanje:super::whistling::evil::zper:
Ne sumnjam u vaše kulinarske sposobnosti :zurka::mafijas::strika::cistinaocare::tiganj::mazipsa::tost:
Samo molim bez pripremanja pernate živadi, to bi bilo ravno kanibalizmu i svakako molim bez kikireza...
 
Sto se identitete tog pevca tice, ja sam shvalita ko je cim sam videla prvu sliku i komentare na istu, ali nije fer sto to niko nije rekao pre :(
Ipak onda mi je sve postalo jasno, sve rasprave i dogovori...Pre toga mi je pevac bio previse nasrtljiv i nikako nisam mogla da shvatim otkud mu ideja da se toliko namece i mesa u nase razgovore


Kuuuuuuukuuurikuuuuuuuuuu! Dobro jutro! :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
 
:butkice: Ono što je najvažnije, biće piroški, pa ko god da ih pravio... Ne pravim pitanje:super::whistling::evil::zper:

Transparent je sasvim OK! :per: Ali ostatak... Jel' hoćemo da se vređamo? :dontunderstand:



A ne nikako ne osporavamo tvoje umece. Maja i ja cemo da sedimo i ceretamo, pijuckamo vince, a tebi u potpunosti prepustamo kuhinju. Mislim da ona nece imati nista protiv. Jos ako nam se Jaca i Zorica pridruze....:zcepanje::zcepanje:
To ove mlade neznaju da petlove uvek treba hvaliti da bi bili jos bolji:rotf::rotf:
 
Uz pozdrav, samo kratko obavestenje : Sutra je konferencija za stampu povodom TRPEZE RUSKIH CAREVA, datum odrzavanja je pomeren na 29.09.2009. od 18,30 - 21h (oficijelni deo ). Cena je bitno smanjena i iznosi 2.900 dinara a za clanove Krstarice 2.100 dinara.Sutra cemo Vam posle konferemncije dati detaljna obavestenja.
 

Prilozi

  • Pushkin_derzhavin.jpg
    Pushkin_derzhavin.jpg
    57 KB · Pregleda: 17
Stigoh ja i do ovog dela u slicicama, pa mislim da zasluzuju da se smeste ovde jer smo i mi imali okupljanje doduse malo :D
Pa evo slikica da nas malo ogreju posto mi ovo tmurno vreme uopste ne prija:
Vesna (jance) i ja sa nasom decicom:


Nismo mogle iz vode da ih isteramo :D

Jana na toboganu (ona se spusta sama i vice "zuuurkaaaa" ) :lol:

Luka na toboganu

Matija na toboganu

Luka i Jana (Jance :D ) - deca se bas zgotivila. I ona dva starija ali nisam ih uhvatila na slici, bas mi je zao.


Danima su jos pricali o sekama. Jance sto pre da smo se opet sastale :zper::lol:
 
Poslednja izmena:
Divne ste i vi a decica pogotovo. Vidi se da ste uzivali.
Ovo me je podsetilo kada je moj Ilija bio mali. Kupamo se mi u moru a on stalno pita:"Mama zasto zubi sami zvacu?" Ja nikako da ukapiram sta mu to znaci. Odjednom sam se setila. Jadno dete cvokoce a nezna da objasni:zcepanje::zcepanje:
 
Divne ste i vi a decica pogotovo. Vidi se da ste uzivali.
Ovo me je podsetilo kada je moj Ilija bio mali. Kupamo se mi u moru a on stalno pita:"Mama zasto zubi sami zvacu?" Ja nikako da ukapiram sta mu to znaci. Odjednom sam se setila. Jadno dete cvokoce a nezna da objasni:zcepanje::zcepanje:

:rotf::hahaha::hahaha::hahaha:Verovala ili ne, nasmejala sam se do suza, jedva sam uspela Radetu da procitam koliko sam se smejala.....
 
e Koko kako vam ja zavidim na tom vashem kupanju, kod nas toga nece biti ni za 100 godina a i ako bude znaci 100 godina je dug period da bi ja to videla:zcepanje:
Inace ste mi svi lepi na slicicama i vidim da ste se lepo proveli i domacini i gosti, pa negujte to druzenje, ko zna, vi imate momke Jance devojcice, pa...;)
 

Back
Top