SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

Ljudi, bre! Ja sam na dijeti!!!! Nemojte, joj, sad mi samo naviru ideje....:eek:
Ma pusti dijetu...
Kaži šta ti se jede pa da spremamo ;)
Vidiš da me teta Ira skroz ignoriše... ni osvrnula se nije na moju ponudu za piroške, podržava da se kobasicama kvari ukus mojih savršenih krofni... i da ne nabrajam.
Sad da čujem kakve su tvoje ideje, pa da pravimo žurku. :zurka:
 
Draga moja uopste te ne ignorisem. Evo bas pravim neke planove za mini mini godisnji odmor. Ako me primate mozda bih se sledece subote zaputila put Zrenjanina i druzila se malo sa vama. Ako me primate i ima mogucnosti tu bi i prenocila pa u nedelju krenula put Kikinde gde bi ostala do ponedeljka pa onda nazad kuci. Pozvala me je Milica Rodic da joj pokazem malo kako se prave cvetici, a i da razmenimo iskustva. Ovo je za sada jos samo u razmatranju a i ima do tada vremena.
Ovaj vikend planiram za Krusedol da pecem paprike za zimu, a mozda u subotu skoknem i do Subotice. Vidite resila ja da skitam.
 
Draga moja uopste te ne ignorisem. Evo bas pravim neke planove za mini mini godisnji odmor. Ako me primate mozda bih se sledece subote zaputila put Zrenjanina i druzila se malo sa vama. Ako me primate i ima mogucnosti tu bi i prenocila pa u nedelju krenula put Kikinde gde bi ostala do ponedeljka pa onda nazad kuci. Pozvala me je Milica Rodic da joj pokazem malo kako se prave cvetici, a i da razmenimo iskustva. Ovo je za sada jos samo u razmatranju a i ima do tada vremena.
Ovaj vikend planiram za Krusedol da pecem paprike za zimu, a mozda u subotu skoknem i do Subotice. Vidite resila ja da skitam.
Baš lepo. :)
"ima mogućnosti" :) da prenoćiš, jedini problem je što je u ovom preseljenju nastao haos po svim prostorijama... tako da nismo baš u reprezentativnom izdanju (kutije i krtog na sve strane), pa ako ti to ne smeta, smatraj se pozvanom.

Što se ignorisanja tiče...
Ja napisala:
Nemam ja ništa protiv kobasica - samo kvare ukus krofni!
Što se piroški tiče - javljaj samo kad dolaziš. Što pre - to bolje!

Nema nikakvog odgovora.

Ali, zato je na pevcov poziv:
A pevac će svojoj tanc- partnerki da napravi piroške Milaneze da poliže prste.
:super:

stigao odgovor:
Vec mi ide vida na usta. Dolazim prvom prilikom, mada moram prvo na onaj obecani madjarski gulas:zper::zper::zcepanje:


Dakle... ako koza laže - rog ne laže.
A i ja jedva čekam te piroške... koje neću ja da pravim! :zjede:
 
Baš lepo. :)
"ima mogućnosti" :) da prenoćiš, jedini problem je što je u ovom preseljenju nastao haos po svim prostorijama... tako da nismo baš u reprezentativnom izdanju (kutije i krtog na sve strane), pa ako ti to ne smeta, smatraj se pozvanom.

Što se ignorisanja tiče...
Ja napisala:


Nema nikakvog odgovora.

Ali, zato je na pevcov poziv:


stigao odgovor:

Draga moja ja sam dobro znala ko ce biti majstor za piroske i zato sam mu odgovorila, a tvoje krofne ne propustam ni pod razno. Ne smeta mi nista jer ne dolazim da gledam namestaj ni da kupujem stan vec da vas sve lepo vidim i da svi veselo, kako samo mi to umemo , procaskamo. Jos se cujemo :cmok2::cmok2:


Dakle... ako koza laže - rog ne laže.
A i ja jedva čekam te piroške... koje neću ja da pravim! :zjede:


Draga moja ja sam dobro znala ko ce biti majstor za piroske i zato sam mu odgovorila, a tvoje krofne ne propustam ni pod razno. Ne smeta mi nista jer ne dolazim da gledam namestaj ni da kupujem stan vec da vas sve lepo vidim i da svi veselo, kako samo mi to umemo , procaskamo. Jos se cujemo :cmok2::cmok2:
 
Aaaaaaaaa,do sad sam samo sumnjala,a sad mislim da sam otkrila identitet tog cuvenog "pevca"!?Ovih dana kasno palim,a ako nisam u pravu ispravite me.Sad mogu i ja da se ukljucim u diskusiju i pozdravim doticnog i glavnog i odgovornog za grupno opaljivanje,ali i sve ove prepirke oko piletine.....
 
Draga moja ja sam dobro znala ko ce biti majstor za piroske i zato sam mu odgovorila, a tvoje krofne ne propustam ni pod razno. Ne smeta mi nista jer ne dolazim da gledam namestaj ni da kupujem stan vec da vas sve lepo vidim i da svi veselo, kako samo mi to umemo , procaskamo. Jos se cujemo :cmok2::cmok2:
Važi, nema nikakvih problema.
I baš lepo što ne moram ja da pravim piroške. :manikir:
 
Aaaaaaaaa,do sad sam samo sumnjala,a sad mislim da sam otkrila identitet tog cuvenog "pevca"!?Ovih dana kasno palim,a ako nisam u pravu ispravite me.Sad mogu i ja da se ukljucim u diskusiju i pozdravim doticnog i glavnog i odgovornog za grupno opaljivanje,ali i sve ove prepirke oko piletine.....

Zorice, Zorice pa ko je ovde zaljubljen? Pa valjda si gledala slike sa Puskinovih gozbi a bila prisutna i na grupnom opaljivanju u Zrenjaninu. Ako si to sve povezala nije bilo tesko zakljuciti i otkriti identitet doticnog gospodina pevca. :zcepanje::zcepanje:
Sada ces morati sve lepo ponovo da prostudiras da vise nebi bilo zabune.
 

Back
Top