SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

Bilo je suuuuper!!! Samo da istaknem, ambasadora su animirali Teta Ira i naš Petao, a mi ostale smo kokodakale i kokodakale po strani. Mogu misliti šta su oni ljudi okolo mislili, vidi ove nisu se videli od osnovne škole, a nemaju pojma da se poznajemo tek nekoliko sati. A kako smo veselo krenuli na ulazu u restoran, neki nas čovek pitao jel to neka svadba... A slike? Postavićemo, postavićemo:brus:
E da, imali smo i direktnu vezu sa Jacom, tako da se smatra kao da je i ona bila sa nama.:telefon:
 
ej a jeste li vi primetile ono pilence sto je sedelo za susednim stolom kad nam je na odlasku na francuskom cini mi se dobacilo laku noc ili tako nesto...aaaaa,ja jesam....

Vidi, vidi ko je pario oci sa strane na mladu piletinu, a nije na vreme prijavio nego cekao da sredi utiske:zper::zper:
Dok smo mi ostale gledale da nas ne prati navalentni kikirez Daca ofirala sa pilicima i to francuskim. E alal joj vera:super::klap::klap:
 
aaaa necete me zeznuti pilence je nas primetilo i prvo se obratilo ali tek na kraju,uostalom i vi ste bacale oko al na pogresnu stranu...razmisljam o onoj mukici sto ga pod punim mesecom pogodi pesma...a mi posle kukamo kako su muskarci neosecajni...ono je trebalo videti...
 
aaaa necete me zeznuti pilence je nas primetilo i prvo se obratilo ali tek na kraju,uostalom i vi ste bacale oko al na pogresnu stranu...razmisljam o onoj mukici sto ga pod punim mesecom pogodi pesma...a mi posle kukamo kako su muskarci neosecajni...ono je trebalo videti...

A koja to pesma? Vidis i to sam propustila da vidim. Sta ces matoro pa izlapelo:zper:
 
E da, neki covek (mukica, ali malo pogolema) je sedeo sam i sve se onako pateticno hvatao za glevu kad ga pogodi stih, ko iz onih tv serija, ali onih najgorih glumački očajnih. Neverovatno, mnogo je bio smešan.

Mi nismo, Daco, uspele Franuza da vidimo, gledale smo da onaj prišljamčeni ne uđe s nama i auto...:hahaha:
 
Slike sa našeg aparata postavljene kod mene u album.
Ovde možete da vidite kolektivno opeljene kokice pri samom susretu tj. pred ulazak u restoran:
picture.php
 
picture.php


Objašnjenje imate i u albumu...
Kada sam uzela aparat, a ostali ustali da se slikaju, kikirez se (nezvan) priključio. Trebalo je samo da razmenimo poglede... Otud toliko smeha. :):zcepanje:
PS Slika je malčice mutnjikava jer nije bilo moguće smiriti ruku dok onaj izviruje iza ostalih.
 
Izvinjenje naj...naj....etc...forumu. Stigao umor, ja resio da spavam kad u 07 h zove jedna medijska kuca...mogu li da dodjem...NE MOGUUUUUHOCU DA SPAVAMMMMMposle 25 dana.Ne lezi vraze, nece san na oci..../pa, uzeh da pregledam sirov materijal sa snimanja...Dalje??? Nastavak u sledecem broju...
BTW. Sigurno najveseliji sto ...A koji??? Nagradno pitanje!!!Ne mogu veceru al bar par kafa ili vina ( Kakav je Bermet Aleksov bio???)...to moze.Veeeeliki pozdrav KRSTARICINIM sledbenicima!!!
Uzgred, sajt na dlanu.com je jutros objavio izvestaj sa desetak fotki...
 
I samo da se potsetimo...
Da li postoji popust za organizovane grupe:
Mi smo :
- malobrojni ali se isticemo
- divni po celom telu
- dream team Krstarice sa par rezervi
- stabilni po karakteru a mobilni po profesiji
- grupno gledamo imamo prosecnu visinu, tezinu i godine
- uvek smo dobro raspolozeni
- divno izgledamo na slikama...

Sve pomenuto moze se videti na prethodnim stranama

Jance ga "ubode" 101%! :D
'Ajde neka neko sad kaže da nešto od ovog nije istina :zcepanje:
 
Ova treca je za 10 +. Hvala !!!:zper:
Objasnjenje : 1. slika - Pera Bozovic ozbiljniji nego inace
2.Kuvari,tj. carobnjaci -Sloba miljakovic i Milijan Stojanic, od sinoc stalni clan nase ekipe,
3.O ovoj slici ne treba trositi reci...treba probati !!!
4.Goca, predivan glas " Odjile ",
5. Ovaj...pojma nemam ko je ovaj matori, uvuce se u kadar i prodje...
 
Poslednja izmena:

Back
Top