Quantcast

SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
dilema da li da ujutro kad dodjem nastavim sa tortama dok ne zavrim pa da se popodne vidim sa vama ili da prekinem pa nastavim kad dodjem,ali klinac igra sutra utakmicu u tri pa moram i tamo ne zelim da propustim,jooooooj.....

Ti baš imaš bogat program za sutra!
Mi teško da ćemo stići...
Varijanta je da, eventualno, dođem sama, ali auto nešto trokira, rano se smrkava, tako da... nemam pojma!
Videćemo sutra, ali teško. :rida:

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
Nemoj da mi staješ na muku...
Ja se još uvek, kao, nadam (vidiš do kad zujim po kući da, možda, uspem), ali tako se složilo da stvarno ne znam šta bih rekla.
Da prenoćim u Bg-u nema šanse - zbog mame. Dobro je, uglavnom, ali je još jako rano da bude sama noću.

Sendi35

Zainteresovan član
Poruka
388
Drage djevojke, vi se sigurno jos druzite u DC-u, a ja samo da vam kazem da sam jako srecna sto sam imala priliku da se danas konacno upoznam sa nekima od vas i da mi je zao sto nisam mogla da ostanem da upoznam i ostatak ove fenomenalne ekipe. Nadam se da ce druzenja biti jos, pa cu onda da nadoknadim propusteno.

Za one koji nisu mogli da odu na tortijadu makar ni na sat vremena (kao ja), samo da ukratko podnesem izvjestaj: bilo je fantasticnih torti i nadam se da je neka od torti sa Krstarice dobila nagradu.

Poruka
22.706
rzorica je ovaj put šampion krstarice.Torta koju je ona pravila je među 20 nagrađenih.:klap::klap::klap::klap:

I ja sam stigla kući,uleteo nam je neki rođendan.Baš svašta može da bude neplanirano.Sada moram ovde da virnem,jer mi se sinoć kompjuter nešto uludio,pa nisam ni od juče stigla sve da pročitam.

Bilo je lepo,bilo nas je dosta,nedostajali su svi oni koji nisu bili tu,ali ima dana.Bilo je lepih torti,poklončići koje smo dobili pri predavanju torti su baš lepi,i mislim da će mi preći u naviku da idem na tortijadu.

stefanelli

Aktivan član
Poruka
1.531
Ma trebali bi i mi da osnujemo našu forumsku tortijadu, jer malo je da se vidjamo 3 puta godišnje!

A to nije tako teško izvesti!
Ovde žene stvarno imaju šta da pokažu, a i da dodju do izražaja!!
Idem da smanjuim slike pa da ih postavim u album da vidite kako je bilo!!

tanja-s

Zainteresovan član
Poruka
159
Evo i ja se dočepah kompa...Tortijada kao tortijada... slatka:Dsa puno lepih torti.
Naša Zoka je osvojila nagradu, a osvojiti u ovoj zemlji neko priznanje bez zaledjine, ipak je veliki uspeh . Još jednom joj od srca čestitam ovako ovavno:worth::worth::super::super::super::super:
Šteta to se i ostali nisu pridružili današnjem druženju, ali Bože moj organizovaćemo nešto
valjda uskoro onako za nas:heart::lol:

Teta Ira

Domaćin
Poruka
4.376
Cao, evo i ja da se javnem. JUce kada sam se vratila imala sam samo toliko snage da odradim tog za danas narucenog Nodija u avionu i da se strovalim u krevet.
Bilo je divno, bile ste divne, Svaki put mi je puno srce posle susreta i druzenja sa vama:heart::heart::cmok2::cmok2::cmok2:
Zorici najsrdacnije cestitke jos jednom. Mislim da je ona imala najjacu zaledjinu:zcepanje::zcepanje: - Pa iza nje je stajao ceo Tim snova krstarice :D:D:D
Drago mi je sto nam se vratila i Danijela. Bas nam je nedostajala, ona i njeni nepresusni saveti.
nadam se da cemo se uskoro opet videti :cmok2::cmok2::cmok2:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.