Quantcast

SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

danilo.vucinic

Početnik
Poruka
47
Samo najava za SALAS137, za sve informacije obratite se Teta Iri.

Prilozi

• Pushkin_derzhavin zadnja str.jpg
    Pushkin_derzhavin zadnja str.jpg
    41,4 KB · Pregleda: 12
  • Pushkin_derzhavin vaucer.jpg
    Pushkin_derzhavin vaucer.jpg
    54,2 KB · Pregleda: 13
  • Pushkin_derzhavin str3.jpg
    Pushkin_derzhavin str3.jpg
    48,4 KB · Pregleda: 14

stefanelli

Aktivan član
Poruka
1.531
Drage moje, ja sam danas imala tu čast da upoznam našu dragu Teta Iru.Pomogla sam joj da napravi onu tortu sa pelenama.Eto i ja nesto Vas da naučim.
Ja sam oduševljena sa njom. Ona je jedna jako prijatna i divna osoba, druželjubiva, ljubazna...Imam utisak da je poznajem 100 godina.Oni koji je znaju, ukapiraće šta želim da kažem, a oni koji nisu imali tu čast...šta reći osim POŽURITE!!
Zaista je čast upoznati je, i imati je za svog prijatelja. :super: :super:
:bye: :bye: :bye: :bye:

Teta Ira

Domaćin
Poruka
4.376
Evo ja juce nisam ceo dan bila kod kuce i nisam stigla da sa vama podelim jedno divno iskustvo.
Uvek sam govorila da su zenice sa ovog foruma najdivnije i najgostoljubivije.
Juce sam bila gost nase drage Stefanelli i njene divne porodice. Verujte osecala sam se kao bliski clan porodice. Primili su me od sveg srca, zadrzali na rucku, Stefanelli mi je pomogla i naucila me da pravim Pampers torte, a jos sam dobila i tortu za poneti kuci. Moji se odusevili.
Ovom prilikom zelim da joj se jos jednom zahvalim.:hvala::hvala::zag::cmok2:
Inace nasa Stefanelli je i nadarena mlada slikarka a njen sincic takodje. Mislim da ce se za njega tek cuti kada vec sada radi tako lepe slike. Zao mi je samo sto nisam imala vise vremena da sve detaljnije razgledam ali bice jos prilika.
Uvek sam tvrdila da je prijateljstvo nesto najvaznije i najvrednije sto covek moze da stekne u zivotu a ja sam ubedjena da sam evo stekla jos jednog prijatelja.

Jaca023

Elita
Poruka
15.519
Drage moje, ja sam danas imala tu čast da upoznam našu dragu Teta Iru.Pomogla sam joj da napravi onu tortu sa pelenama.Eto i ja nesto Vas da naučim.
Ja sam oduševljena sa njom. Ona je jedna jako prijatna i divna osoba, druželjubiva, ljubazna...Imam utisak da je poznajem 100 godina.Oni koji je znaju, ukapiraće šta želim da kažem, a oni koji nisu imali tu čast...šta reći osim POŽURITE!!
Zaista je čast upoznati je, i imati je za svog prijatelja. :super: :super:
:bye: :bye: :bye: :bye:
Jeste, sve je istina shto si rekla mi koji je znamo mozemo to potvrditi divna je, divna i divna...:heart::cmok2:
Evo ja juce nisam ceo dan bila kod kuce i nisam stigla da sa vama podelim jedno divno iskustvo.
Juce sam bila gost nase drage Stefanelli i njene divne porodice. Verujte osecala sam se kao bliski clan porodice. Primili su me od sveg srca, zadrzali na rucku, Stefanelli mi je pomogla i naucila me da pravim Pampers torte, a jos sam dobila i tortu za poneti kuci. Moji se odusevili.
Inace nasa Stefanelli je i nadarena mlada slikarka a njen sincic takodje. Mislim da ce se za njega tek cuti kada vec sada radi tako lepe slike. Zao mi je samo sto nisam imala vise vremena da sve detaljnije razgledam ali bice jos prilika.
Uvek sam tvrdila da je prijateljstvo nesto najvaznije i najvrednije sto covek moze da stekne u zivotu a ja sam ubedjena da sam evo stekla jos jednog prijatelja.
O tvojoj ljubavi i shirini tvoje dushe ne moramo mnogo pisati ni pricato jer to sve prosto izbija iz tebe...Imati toliko ljubavi i pruzati je oko sebe svima je retkost i dar i to veliki dar od Boga...Zato te volim mnogo, mnogo, mnogo, a onaj madjarski gulash koji sprema moj muzic i dalje ceka...;):cmok2::heart::heart::heart:

stefanelli

Aktivan član
Poruka
1.531

Draga Teta Iro, nemojte me toliko hvaliti, uobraziću se!
Hvala na lepim rečima, uvek ste dobrodošli kod mene, kao i ostale cure sa foruma.
Moji su takođe oduševljeni sa Vama, moj suprug Vas zove Mag sa foruma, a Stefanu je jako žao što Vas nije upoznao.Kaže: "Znao sam da će Teta Ira doći kada ja nisam kući!"
Postaviću kasnije slike pampersa da pokažemo curama šta smo radile.
Hvala Vam još jednom na poseti, i zaista je pravo zadovoljstvo i čast poznavati Vas!!!:bye:

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
Meni je strašno drago kad ovako nešto pročitam, a znajući koliko sam vremena, energije, volje i još koječega "potrošila" na ovaj Forum - osećam se malčice "odgovornom" za sva ta divna druženja.
U svakom slučaju, rekosmo mnogo puta da smo potpuno otvorenog srca prišle i prilazimo svemu ovome, te da je svako - dobrodošao.
Inače, Jaca je sve napisala... ne moram da se ponavljam ;)

I n k a

Primećen član
Poruka
862
Meni je strašno drago kad ovako nešto pročitam, a znajući koliko sam vremena, energije, volje i još koječega "potrošila" na ovaj Forum - osećam se malčice "odgovornom" za sva ta divna druženja.
U svakom slučaju, rekosmo mnogo puta da smo potpuno otvorenog srca prišle i prilazimo svemu ovome, te da je svako - dobrodošao.
Inače, Jaca je sve napisala... ne moram da se ponavljam ;)

A meni je drago što vidim da nije bilo uzalud!:heart:
Ne vidimo se na salašu, nadam se neki sledeći put, sada neću stići.:bye:

Sendi35

Zainteresovan član
Poruka
388
Ja bih jako voljela da mogu da vam se pridruzim i konacno vas upoznam uzivo, ali mozda neki drugi put. Ne sumnjam da ce vam na Salasu biti super - mene je odusevio! Kolege i ja smo u maju vodili jednu vecu grupu kolega iz bivse Jugoslavije, Njemacke, Rumunije, Moldavije i Ukrajine na veceru na Salas. Sta da vam kazem - svi su rekli da odavno nisu jeli bolju hranu, a o provodu sa tamburasima da i ne pricam ;)

Provedite se i za nas koji ne mozemo da vam se pridruzim!

snez@

Zainteresovan član
Poruka
319
joj cure,citam ovo sve i nekako mi toplo pri srcu kad vidim da svet nije izgubljen i da se mi sanjari i romanticari jos mozemo necemu nadati.zaista je divno imati pozitivne ljude oko sebe pa makar i virtualno.ali meni se namece jos jedna misao! valjda zato sto spominjete Salas...zamislite da se okupimo na farmi! kakvo bi to lepo druzenje bilo! a mislim da bi bile interesantnije od ovih sto su sad tamo jer vi ste divne!!!:bye::zag:

Teta Ira

Domaćin
Poruka
4.376
joj cure,citam ovo sve i nekako mi toplo pri srcu kad vidim da svet nije izgubljen i da se mi sanjari i romanticari jos mozemo necemu nadati.zaista je divno imati pozitivne ljude oko sebe pa makar i virtualno.ali meni se namece jos jedna misao! valjda zato sto spominjete Salas...zamislite da se okupimo na farmi! kakvo bi to lepo druzenje bilo! a mislim da bi bile interesantnije od ovih sto su sad tamo jer vi ste divne!!!:bye::zag:

Odlicna ideja. Jos samo da nadjemo takvu farmu gde bi se mogle okupiti po nekoj pristupacnoj ceni pa divota.
Ako neko ima neki predlog ovamo sa njim,:brus::brus:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.