Quantcast

SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

I n k a

Primećen član
Poruka
862
evo, opet te slike....

Prilozi

• DSC00506.jpg
    DSC00506.jpg
    40,7 KB · pregledi: 39
  • DSC00507.jpg
    DSC00507.jpg
    55,1 KB · pregledi: 37
  • DSC00511.jpg
    DSC00511.jpg
    43,1 KB · pregledi: 36
  • DSC00509.jpg
    DSC00509.jpg
    44 KB · pregledi: 36
  • DSC00515.jpg
    DSC00515.jpg
    59,9 KB · pregledi: 35

Espanol

Poznat
Poruka
8.303
ej a jeste li vi primetile ono pilence sto je sedelo za susednim stolom kad nam je na odlasku na francuskom cini mi se dobacilo laku noc ili tako nesto...aaaaa,ja jesam....
Pored živog pevca pored sebe koji parla par jezika gledaš neko pile? :eek: Pa još ne znaš ni da li govori francuski. Možda te je i opsovao na na albanskom... :hahaha::hahaha::hahaha:

Poslednja izmena od moderatora:

daca_011

Iskusan
Poruka
5.225
:cmok2:ma ljudi moji dragi ja samo ocem reci da nam je bilo toliko lepo da smo bile i primecene od strane jednog pileta ,pa ako u kolekciji imamo pevca i sad kikireza sto jednom piletu ne date da se ugnezdi.Sto ste na kraj srca.:cmok2:a pevac je pevac,on je pokazao kako jedan muskarac moze da ima sve predispozicije za osobine o kojima mi mastamo da se nadju u jednoj osobi suprotnog pola.Eto sad sam se malo slihtala.Stvarno ste svi vi jedni divni ljudi velikog srca i drago mi je da ste se okupili na jednom ovakvom mestu,a jos draze sto se poznajemo...Zamislite da smo zalutale na neki drugi sajt pa da nam je pevac ustvari kikirez...aaaa sta kazete na to,poskakale bi u mutno dunavo ili bi vam i ona piletina bila dobra....

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.756
:cmok2:ma ljudi moji dragi ja samo ocem reci da nam je bilo toliko lepo da smo bile i primecene od strane jednog pileta ,pa ako u kolekciji imamo pevca i sad kikireza sto jednom piletu ne date da se ugnezdi.Sto ste na kraj srca.:cmok2:a pevac je pevac,on je pokazao kako jedan muskarac moze da ima sve predispozicije za osobine o kojima mi mastamo da se nadju u jednoj osobi suprotnog pola.Eto sad sam se malo slihtala.Stvarno ste svi vi jedni divni ljudi velikog srca i drago mi je da ste se okupili na jednom ovakvom mestu,a jos draze sto se poznajemo...Zamislite da smo zalutale na neki drugi sajt pa da nam je pevac ustvari kikirez...aaaa sta kazete na to,poskakale bi u mutno dunavo ili bi vam i ona piletina bila dobra....
Pa sad... Izvadila se jesi (znam čoveka ;):zcepanje:, ali nemojmo preterivati :roll:

daca_011

Iskusan
Poruka
5.225
ma ja samo hocu da kayem kako svi oni mogu da budu divni kad se potrude,znam ja da sam preterala.Ja mislim da muskarac sa takvim osobinama nigde nije u stalnom radnom odnosu.;)svi nasi muskarci misle da smo mi vec osvojene tvrdjave za koje se ne vredi boriti jer smo tu obicne i vec osvojene...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.