Quantcast

SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
ah :( posao....jedino ako se nekim cudom ne desi da budem slobodna ....
Ja sutra idem direkt kod sefa taman nakon ovog bolovanja od 4 radna dana da trazim 2 slobodna, cetvrtak pred sajam da bi zavrsila torte i petak... pa vidjecemo, situacija nije bas sjajna, jer jua sam nekako to sve uzimala zdravo za gotovo, UZIMAM 2 DANA I GOTOVO! ALi posto sam sada bila na bolovanju :sad2: ma sacekacu ipak da to malo zaboravi, pa negdje oko srijede idem pitati

Poslednja izmena:

Kata Sombor

Aktivan član
Poruka
1.042
E ko nije radio kod privatnika ne zna šta su muke . Ja sam za 19 godina koliko sam u ovoj firmi bila na bolovanju možda 3-4 puta po par dana . A kad sam se porodila na ljubazan način su mi objasnili da ako hoću da zadržim radno mesto treba da se vratim pre isteka porodiljskog tako da sam sa Danijelom počela raditi kad je imao 7 meseci a sa Kristinom kad je imala 5 meseci . Doduše na 4 sata i bilo mi plaćeno ali ipak !!!! I sad posle 19 godina mi posao visi o koncu kao da ovih 19 godina nisam ništa radila . Vrlo tužno ! I sad za sajam nisam još ni pitala , ali sam čvrsto odlučila da dodjem pa kud puklo da puklo . ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.