Survivor Srbija - sezona 2009

Kod Survivora mi smeta to sto ih dele u timove...a teraju ih da se na kraju kolju jedni protiv drugih. Ja sam licno timski igrac pa mi zato smeta.Mislim da je ljubicasto pleme dosta jace. Kod njih je jedino onaj seljak problem jer nece da radi a ostali se drze zajedno.Kontam da on prvi leti kad do toga dodje.Nisam se izborio za TV sinoc pa cu morati odgledati reprizu. :)
 
Realno i ja bi ga masakrirao da sam tamo. Svi se izvlace na foru gubljenja vremena.Odes 6 meseci malo pucas, malo pustis mozak na pasu i svima lepo. :)
Svi oni izgledaju kao Spartanci samo je malo koji to i zaista. ;)
Meni je lično svejedno ja sam se prijavio za ovu normalnu zato što manje traje:D a civilna ti dođe kao posao na koji ideš svaki dan a nne plaćaju te za njega,a u ovoj normalnoj ti je barem zanimljivije učiš da pucaš odeš u drugi grad...
 
e to i ja kazem,prosle godine roka bila ubedljivo jaca ali izvisili na kraju tako da to nista nemora da znaci...

Roka je pukla zbog idiotskog izbacivanja jakih svojih clanova .....tome je najvise doprineo onaj Dario koji je vec u toj prvoj fazi poceo da se lozi da eto treba polako da se izbacuju oni koji ce mu biti konkurencija i samim tim sam sebi kao i Roki iskopao grob.
 
ispala ona gordana...mada koliko vidim niji skroz ispala vec su je poslali na neko ostrvo...dalje nemam pojma

Bice idiotski ako budu vracali one koji su izbaceni. To nije fer prema ostalim takmicarima.
Ta fora koja je iz VB je maximalno idiotska. Ko sad sto vratise ovog lika u VB a zasto onda ne vrate i one druge koji su ispali. Onda valjda svako zasluzuje da ga vrate kad ispadne.
Ali Srbija je bedna zemlja gde su vezare svuda pa tako ko je imao dobru vezu da uleti u tako neki show ne moze tek tako da ispadne a ta Goca je velika vezara. Mada nadam se da ovi nece da je vracaju vec ce mozda da one ispale drze na trecem ostrvu do kraja a ne da ih vracaju kuci ili drze u hotelu.
 
Bice idiotski ako budu vracali one koji su izbaceni. To nije fer prema ostalim takmicarima.
Ta fora koja je iz VB je maximalno idiotska. Ko sad sto vratise ovog lika u VB a zasto onda ne vrate i one druge koji su ispali. Onda valjda svako zasluzuje da ga vrate kad ispadne.
Ali Srbija je bedna zemlja gde su vezare svuda pa tako ko je imao dobru vezu da uleti u tako neki show ne moze tek tako da ispadne a ta Goca je velika vezara. Mada nadam se da ovi nece da je vracaju vec ce mozda da one ispale drze na trecem ostrvu do kraja a ne da ih vracaju kuci ili drze u hotelu.

Da to bi stvarno bilo idijotski. Izbaceni bi trazili osvetu tako da bi show bio zanimljiv jedino ljudima kojima je zanimljiv VB(zatvoris ljude u 4 zida i gledas kako se svadjaju-jake li mi zabave).
 
Mada negde sam cuo da ce na tom trecem ostrvu da se izmedju sebe kolju oni sto budu izbacivani iz plemena i da ce na kraju kada ostanu 3 najjaca takmicara najbolji sa tog treceg ostrva bice cetvrti u tom finalu.Tako neka fora je u pitanju.
 
Poznajem gdju Berger (Gordanu) licno, zapanjila sam se kad sam je provalila u Survivor-u. Zena inace ima svoju konsultantsku kucu, strucnjak je za pitanja ljudskih resursa, ili popularno HR, zgranula sam se, pomislih kako, zasto, otkud pravo iz menadzerske fotelje u Survivor :eek: Kasnije sam cula da se bavila padobranstvom i planinarenjem, i da ima sklonosti ka ekstremnim sportovima pa mi je bilo malo jasnije kako se zadesila na Filipinima.
 

Back
Top