Quantcast

Survivor Srbija - sezona 2009

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Koliko sam video predstavljanje ucesnika opet su u pitanju sve sami punishici i fenseri tj ljudi koji su sigurno sa vezom upali u show.

Inace show je tesko smece......sve se svodi na to ko ce kome da smesti ....od prezivljavanja malo tu sta ima.....Samo kad se setim onog prvog Survivora.....ko god ispadne i dodje u studio kao prijatelji mu budu neke poznate face.....prosto se covek zapita da li je moguce da bas svaki ucesnik za prijatelja ima nekog poznatog.

Jedino sto je bilo zanimljivo gledati je par riba tamo u kupacim kostimima i nista vise.

kako bre nema? lik pojeo buba shvabe i neke ljige raznorazne,a ti tako :lol:
fuj

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.737
Pogledao sam prvu epizodu, baš me zanima kako će oni bilderi bez proteina i steroida verovatno će da kriziraju već posle pete epizode:lol:

Kaze onaj poljoprivrednik sto se bavi politikom :hahaha: kako nema o cemu da prica sa ostatkom muske ekipe posto samo o proteinama,kiselinama,steroidima pricaju :D

Al onaj mali bildercic sto nece u vojsku tj kao hoce ali civilno pa uhvatila ona lujka iz Kikinde da ga drka za to. Kaze mu sinoc:"Kakav si ti muskarac a odes u vojsku da cistis neke babe i dede " hahhaaaa
Ta Branka iz Kikinde za sada najjaci lik tamo bez konkurencije.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.