Surovo isprebijale drugaricu zbog dečka

Koje budale, ali ni ona nije pokazala neku volju da se odbrani. Mogal je bar jednom da proba neku od ovih lujki da udari, pa šta god bilo. Ne znam šta je gore, biti nasilnik ili kukavica.

brate vishe ih je bilo kapiram da je jedino shto je razmishljala tada kako da sprechi da joj glava ne bude olupana o spomenik... a to sigurno ne bi postigla udaranjem neke od njih.
 
[Ne_Vazim_Se];22410878:
brate vishe ih je bilo kapiram da je jedino shto je razmishljala tada kako da sprechi da joj glava ne bude olupana o spomenik... a to sigurno ne bi postigla udaranjem neke od njih.

Teško da je o bilo čemu razmišljala. Da je bar jednu zabola, pa šta bude neka bude. A ponašanje joj govori nešto drugo. Naravno, ne umanjuje to idiotizam napadača... koje su sve uredno snimile, za zahvalnost suda.
 
Teško da je o bilo čemu razmišljala. Da je bar jednu zabola, pa šta bude neka bude. A ponašanje joj govori nešto drugo. Naravno, ne umanjuje to idiotizam napadača... koje su sve uredno snimile, za zahvalnost suda.

da znam, ponashanje joj govori "jao kako bi te zgazila sad' al' sam nadjachana" ... nebitno, bice dana za megdana kapiram, kad ih bude sachekala mala negde ponaosob sa boskerom nekim :D

realno, bolje je biti kukavica nego nasilnik.

ja nisam video da se muškarci iživljavaju ovako nad nekim, ovo je bolesno

:lol:

nisi nikada video maltret? :mrgreen:

iskreno, radili smo neshto slichno vishe puta... a bogami i sam sam doziveo ovo jednom. :lol:

sad' bash kod tog ne razmishljanja u takvim situacijama, ne znam... ja sam razmishljao i te kako... nash koje vaganje... smaraju me tri lika jedan ima noz (rambo stajl :lol:), jedan motku...

... i sad' gledam ovog s nozem da l' da ga nabodem mislim kapiram ono prevernucu ga al ako ga sluchajno ne prevrnem eto meni 15 santima metala u stomaku... a i da ga slozim opet motka u vugla i to je to...

... i na kraju nisam uradio nishta, kao devojka sa klipa.

naravno, nije se na tome zavrshilo. :mrgreen:
 

Back
Top