Supruga ukrajinskog predsednika u Beogradu, posetila Kalemegdan i biblioteku

Ja ne znam sta je toliko vazna zena nekog predsednika da bi je primao ministar spoljnih poslova? Ona nije politicar.

Nego ako tako misli da "ministruje" taj Djuric, bolje da odmah podnese ostavku, sve neki "frikovi" dolaze otkad je on postao ministar IP.
Ja se ne bih slozio kad sam video onu zenu predsednika da li bese brazila ili venecuele...mislim i da si vozac kombija, pa da se prijavis da volontiras...

Milka Forcan nije vise predsednica banke, pa bi mogli da joj ucinimo neki obilazak..

Ja ne znam sta je toliko vazna zena nekog predsednika da bi je primao ministar spoljnih poslova? Ona nije politicar.

Nego ako tako misli da "ministruje" taj Djuric, bolje da odmah podnese ostavku, sve neki "frikovi" dolaze otkad je on postao ministar IP.
Ona je došla u posetu svojoj koleginici Tamari V.

Dobra je drugarica Tamari.

Ja se ne bih slozio kad sam video onu zenu predsednika da li bese brazila ili venecuele...mislim i da si vozac kombija, pa da se prijavis da volontiras...

Ona je došla u posetu svojoj koleginici Tamari V.
Pa onda Tamara neka je primi, nema sta Djuric da je prima.

Najgore je sto se po ovome u malom vidi da se nastavlja "sizofrena" politika ulagivanja i istoku i zapadu, a ne prave saradnje.

Kinze je bio i to je vec nesto. Ovo nije nista, nego da se "zapadne gazde" umilostive. bruka i ljigavo.

Јес мени чини, или ово наши главни медији нису испратили?

Долазак министра спољних послова неке државе се обично обнародује на Дневнику.
Nemoj da se zezas, mi nemamo medije, mi imamo centar za vezu predsednika Vucica...

Podmetnuli žene da susret Kulebe i Djurića bude u senci. Navodno našle se drugarice i šopinguju, ništa bitno. :mrgreen:
Podmukla politika, ali providna. Zato nas niko i ne ceni, pravo je cudo da je i Si dosao.

Nije cilj da se ulagujes svima kojima stignes, vec da imas kurs, i sve da bude u tom cilju.

Mi smo kao brod koji plovi levo desno, bez ikakve marsute i cilja.

Брат Си је набио прст у око цијелом Западу својим доласком у БГ на годишњицу ракетирања кинеске амбасаде, сад наша власт која је иначе на кратком западном ланцу мора „вадити флеке” код својих господара, ето зато се прима и супруга курцопијанисте.

Nemoj da se zezas, mi nemamo medije, mi imamo centar za vezu predsednika Vucica...

Немојте тако, колега, ово је демократска земља... :lol:

Јавља се на Дневнику кад стигне министар Вануатуа, или Буркине Фасо, а не јавља се кад стигне министар Украјине...

Najgore je sto se po ovome u malom vidi da se nastavlja "sizofrena" politika ulagivanja i istoku i zapadu, a ne prave saradnje.

Kinze je bio i to je vec nesto. Ovo nije nista, nego da se "zapadne gazde" umilostive. bruka i ljigavo.
Управо тако, откуцах прије него сам видио ово.

Prosecan srpski kremljobotic danas.

giphy.gif

Mali Marko je i nije primio. Pošto sa njom ide ministar Kuleba onda je tu i njegov kolega Đurić.

Брат Си је набио прст у око цијелом Западу својим доласком у БГ на годишњицу ракетирања кинеске амбасаде, сад наша власт која је иначе на кратком западном ланцу мора „вадити флеке” код својих господара, ето зато се прима и супруга курцопијанисте.
Tako ispada, iako je taman fino cak i zapdna stampa tj. javnost posle dolska Sija ocenila da smo odustali od puta ka EU, i taman pomislih, "Hvala Bogu, konacno!".
Jedini cilj je lična korist i ostanak na vlasti tiranina, koji pokrade svake izbore.
Ako je tako, oni ce ga onda i "smaknuti" sa vlasti. Inace ne verujem da je ikakvo bogacenje u pitanju, vec nemanje hrabrosti da se ostavi taj lazni put.
Ми смо неутрални. То нам је циљ. А то управо значи да се улагујеш свима, ако од тога имаш користи...:lol:
Neutralnost nije isto sto i ulagivanje zenama sumnjivih predsednika tj. predsednika drogeranata.

Ми смо неутрални. То нам је циљ. А то управо значи да се улагујеш свима, ако од тога имаш користи...:lol:
Уколико Кинез провали(а и ГАЗПРОМЊЕФТ),
ДА кинеске Паре дајеш Украјинцима,МОРАЋЕШ одмах да им вратиш Дуг БЕЗ РЕПРОГРАМИРАЊА.
и све ће то се обије О НАША ЛЕЂА кроз даља Поскупљења.

Jel dovodili SS oficiri za vreme rata zene u BG?
Доводили су , знале су да дођу ..има она сцена када су заједно са њима и бежале из БГ пред ослобођење .Били су и Немачки СС официри и њихове жене и домаћи сарадници окупатора са својим супругама .

Back