Quantcast

Supernatural

maniaccc

Ističe se
Poruka
2.382
Nije, mislim da se ta serija zove Tru Calling, ili tako nesto...
a supernatural se ne daje kod nas, koliko ja znam..
inace nameravam da pocnem da je skidam kad zavrsim sa Lost-om..

етотако

Primećen član
Poruka
988
pa lepo :)

inace, odgledala sam prvu epizodu Supernatural
u najgore vreme :? pred spavanje :(

seija je malo onako naivna na pocetku, cinilo mi se bezveze, ali mi je bila i jeziva...
Verovatno su mogli napraviti bolju seriju na ovu temu, ali nije lose ako nemas nista pametnije da radis

етотако

Primećen član
Poruka
988
da, na foru x-files
neka dva brata (obojica onako momci na kakve padaju tinejdzerke) jure aveti
ne znam da li ce i sledece epizode biti strasne

definitivno je horor serijica, a ne onako benigna kao x files
nekako... x files je bolji
ovo mi je suvise

етотако

Primećen član
Poruka
988
meni se samo jednom desilo da sam skinula nesto sto nisam htela, a to nije bilo do torrent-a, nego do budale koja mu dala ime... mislim damn!
a bas sam se obradovala kada sam nasla dokumentarac koji sam trazila... kad ono :(
mucak!

maniaccc

Ističe se
Poruka
2.382
Ti torrenti su tako neprakticni...recimo ja imam adsl 256kbps i maximalna brzina mi je 30kbps, i preko limewire-a dodje i do 28 i ispod 22 se ne spusta..a skoro sam skidao neki album preko torrenta na nekih 10-15kbps, a imao je oko 200seedera i 50 leachera..

maniaccc

Ističe se
Poruka
2.382
Limewire nema nikakve dodatke, i ima preview,znaci ako skidas neki video file mozes da ga u toku download-a pogledas da vidis da li je to to..mozes da ga probas pa da vidis sta ti vise odgovara..najnovija verzija je 4.10

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.