Superliga Srbije

Nemoj bre više da se brukaš, pametniji si kad ćutiš. Uuu, sezona bez El posle 14 uzastopnih, baš si nas povredio. A kad je ipak budemo igrali, šta ćeš onda? Napravi si bolje repliku trofeja od plastelina kući pa glumi Simonovića pred ogledalom, biće to dobra terapija ;)

E, ako si mi rekao. Sad si me baš pogodio.
Tebi je svejedno da li ćutiš ili govoriš. U oba slučaji nisi baš pametan.
A ako budete igrali? Pa ništa, igrajte... svejedno.
 
Nemoj bre više da se brukaš, pametniji si kad ćutiš. Uuu, sezona bez El posle 14 uzastopnih, baš si nas povredio. A kad je ipak budemo igrali, šta ćeš onda? Napravi si bolje repliku trofeja od plastelina kući pa glumi Simonovića pred ogledalom, biće to dobra terapija ;)

A sta ti mislis, da li Partizan treba da igra Evroligu ove godine?
Obzirom na igre tokom sezone, obzirom na finansijsko stanje u klubu, situaciju oko dugovanja igracima..........

Ili je mozda bolje da ne igra, da pokusa da sanira svoje dugove, da sredi i klub i upravu?
 
Ma bas ce da se saniraju tim i dugovi (uprava nema razloga) bez EL, odmah ce da potrci 5000 navijaca kao do sad da plati 120-250€ karte za Evrokup i ABA ligu, odmah ce potrcati svi Evropski mladi talenti u ekipu gde nece igrati EL i primati plate ne svaki 3. meseca kao sad, nego 2-3 puta godisnje, jer EK donosi sicu spram EL u globalnom smislu (sponzorski pul, TV prava, premije za pobede, premije za prolaz dalje...)!!
 
Nego, jedno pitanje koje izgleda niko da postavi a bas me zanima, DA LI I KOLIKO CE biti kaznjen FMP za ovu kradju pehara, eeeeej PEHARA za sampiona, kad smo mi debelo kesom kaznjeni za 3 stolice, oni su sad recimo Bogdana zasuli svim i svacim, 2 belicaste stvari su ga pogodile u stomak i bok dok je lezao, upaljaci ako ne i mobilni telefoni, takodje su letele stolice, ali u mnogo vecem broju, itd...
Da li je realno ocekivati neku zescu finansijsku kaznu tipa 2-3 miliona dinara, zabranu igranja pred navijacima kad je FMP domacin jedno 3-4 meca bar, mozda i suspenzija kapitena koji je otisao po pehar, uzeo i podigao, pa vratio navijacima!?
 
To je odluka za upravu KKP, od ULEBa smo zaslužili respekt ali nama Evroliga služi samo kao mamac za igrače. Nismo mi Cibona, imamo vernu publiku koja će puniti halu i u Evrokupu, u plusu smo od oba takmičenja.
 
To je odluka za upravu KKP, od ULEBa smo zaslužili respekt ali nama Evroliga služi samo kao mamac za igrače. Nismo mi Cibona, imamo vernu publiku koja će puniti halu i u Evrokupu, u plusu smo od oba takmičenja.

Ja nisma trazio diplomatiju, nego odgovor od tebe.
Mislis li da Partizan ove godine treba da igra Evroligu?
Neki tvoj stav o tome?
 
Da, treba da igra. To je plus i finansijski i po pitanju igračkog kadra. Mi da prodamo nekolicinu moramo, uz Evroligu ćemo moći lakše da dovedemo naslednike. Direktan finansijski dobitak u odnosu na igranje Evrokupa nije toliko veliki, ali po pitanju cena igrača jeste.
 
Da, treba da igra. To je plus i finansijski i po pitanju igračkog kadra. Mi da prodamo nekolicinu moramo, uz Evroligu ćemo moći lakše da dovedemo naslednike. Direktan finansijski dobitak u odnosu na igranje Evrokupa nije toliko veliki, ali po pitanju cena igrača jeste.

I pored toga sto duguje milione(po tebi skoro 10, po meni preko 15), i pored toga sto klub i nema upravu nego klubom kako mu se cefne upravlja Vujosevic?

Nazdravlje, ja nemam takvo misljenje.
 
E, ako si mi rekao. Sad si me baš pogodio.
Tebi je svejedno da li ćutiš ili govoriš. U oba slučaji nisi baš pametan.
A ako budete igrali? Pa ništa, igrajte... svejedno.

Ti nekome smeš da prosipaš pamet? Šta si govorio u oktobru/novembru prošle godine?

- - - - - - - - - -

:hahaha: Kup Marinka Rokvića :hahaha:

Taj je vaš. Kao i Keba. I naravno Džej.

- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

Neši Iliću će pre izrasti nova kosa nego što će osvojiti nešto bitno.

Neša trauma će da oćelavi još više posle ove sezone.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kazne za četvrtu utakmicu:
http://www.sportskacentrala.com/index.php?s=read&cat=2&id=139964

U saopštenju je kažnjen i "Trener KK Crvena zvezda Jaka Blažič" sa 11.500 dinara zbog dosuđene tehničke greške", kako stoji u saopštenju. Tehnički grešku na utakmici dobio je Blažič, ali on nije trener KK Crvena zvezda, bar za sada.

Kakvi su ovo nesrećnici, traže kaznu od igrača za isključujuću grešku a igrač odigrao utakmicu, sada zovu igrača trenerom, ovo treba poslati FIBA i ULEB-u da se malo smeju.
 
Zna se ko ovde voli da krade...
10425371_689153471138100_1374363396317840617_n.jpg
 
Nego, jedno pitanje koje izgleda niko da postavi a bas me zanima, DA LI I KOLIKO CE biti kaznjen FMP za ovu kradju pehara, eeeeej PEHARA za sampiona, kad smo mi debelo kesom kaznjeni za 3 stolice, oni su sad recimo Bogdana zasuli svim i svacim, 2 belicaste stvari su ga pogodile u stomak i bok dok je lezao, upaljaci ako ne i mobilni telefoni, takodje su letele stolice, ali u mnogo vecem broju, itd...
Da li je realno ocekivati neku zescu finansijsku kaznu tipa 2-3 miliona dinara, zabranu igranja pred navijacima kad je FMP domacin jedno 3-4 meca bar, mozda i suspenzija kapitena koji je otisao po pehar, uzeo i podigao, pa vratio navijacima!?

Odgovor je stigao sa pravog mesta, "Gogic - Ispitacemo stvar ali NISMO ODGOVORNI ZA TAJ DOGADjAJ", u prevodu kad nemas odgovornost onda nemas ni ingerencije za kaznis, onda znaci NECE biti kazne od strane lige za FMP, ni novcane a sasvim sigurno ni suspenzije publike, kapitena...
 
Tragikomični Gogić je bivši direktor lige. Njegovo mesto je zauzeo izvesni Leon Deleon, koji je možda poznat starijim s obzirom da davno nije obavljao funkcije u košarci. S obzirom da je nezvanični vlasnik Metalca izvesni doktor Đukanović koji je prijatelj sa Vujoševićem, ovo verovatno nema veze sa Čovićem.
 
U hali Čair sam i gledam Konstantin - FMP. Očajna košarka... Konstantin ne može dve četvrtine da pogodi za tri. Ne samo to nego je 4 puta promašio ceo koš a jednom je pogodio vrh table. Kao da su ih pustili iz Laze na vikend pa se glupiraju. A da gazda Čovke gleda juniora kako trčkara po parketu i samo se dodaje a ne šutira.
 
Искрено не бих волео да се угаси АБА. Квалитет кошарке би драстично пао. Имали бисмо лигу као у фудбалу, два-три клуба који играју, остали који су сасвим задовољни што су ту и што им у госте долазе Партизан и Звезда.
 

Back
Top