Quantcast

Super liga Srbije 2019/2020

winston

Primećen član
Poruka
626
Zna li neko kada pocinje prvenstvo i koji su parovi?

EDIT BY 68CHARGER440: ova tema je izdvojena i bice glavna tema o nasoj fudbalskoj ligi za sezonu 2006/07.

1. kolo

05.08.2006. : C. zvezda - Voždovac 2:0
05.08.2006. : Borac Čačak - Banat 0:1
05.08.2006. : Bezanija - Partizan 3:4
05.08.2006. : Hajduk K. - Vojvodina 1:0
05.08.2006. : Smederevo - Mladost Apatin 1:2
05.08.2006. : Zemun - OFK Beograd 1:2

2. kolo

12.08.2006. : Voždovac - Partizan 1:3
12.08.2006. : Banat - Bezanija 0:2
12.08.2006. : Vojvodina - Borac Čačak 0:2
12.08.2006. : OFK Beograd - Hajduk K. 5:1
12.08.2006. : C. zvezda - Smederevo 1:0
12.08.2006. : Mladost Apatin - Zemun 2:0

3. kolo

19.08.2006. : Zemun - C. zvezda 1:2
19.08.2006. : Hajduk K. - Mladost Apatin 0:2
19.08.2006. : Partizan - Banat 2:0
19.08.2006. : Borac Čačak - OFK Beograd 0:0
19.08.2006. : Bezanija - Vojvodina 0:0
19.08.2006. : Smederevo - Voždovac 3:1

4. kolo

26.08.2006. : Smederevo - Zemun 2:0
26.08.2006. : C. zvezda - Hajduk K. 3:1
26.08.2006. : Vojvodina - Partizan 1:0
26.08.2006. : OFK Beograd - Bezanija 1:1
26.08.2006. : Voždovac - Banat 1:3
26.08.2006. : Mladost - Borac Čačak 1:0

5. kolo

09.09.2006. : Hajduk K. - Smederevo 1:0
09.09.2006. : Borac Čačak C. zvezda 0:2
09.09.2006. : Banat - Vojvodina 0:0
09.09.2006. : Bezanija - Mladost 2:0
09.09.2006. : Partizan - OFK Beograd 0:1
09.09.2006. : Zemun - Voždovac 0:0

6. kolo

16.09.2006. : Zemun - Hajduk K. 0:1
16.09.2006. : OFK Beograd - Banat 3:0
16.09.2006. : Mladost - Partizan 1:0
16.09.2006. : Voždovac - Vojvodina 1:0
16.09.2006. : C. zvezda - Bezanija 1:1
16.09.2006. : Smederevo - Borac Čačak 1:0

7. kolo

23.09.2006. : Borac Čačak - Zemun 1:0
23.09.2006. : Bezanija - Smederevo 0:0
23.09.2006. : Vojvodina - OFK Beograd 1:2
23.09.2006. : Partizan - C. zvezda 0:0
23.09.2006. : Banat - Mladost 0:0
23.09.2006. : Hajduk K. - Voždovac 2:0

8. kolo

30.09.2006. : Hajduk K. - Borac Čačak 1:0
30.09.2006. : C. zvezda - Banat 2:0
30.09.2006. : Voždovac - OFK Beograd 1:1
30.09.2006. : Smederevo - Partizan 2:2
30.09.2006. : Zemun - Beznija 0:1
30.09.2006. : Mladost - Vojvodina 2:0

9. kolo

14.10.2006. : Partizan - Zemun 2:0
14.10.2006. : OFK Beograd - Mladost 2:0
14.10.2006. : Banat - Smederevo 0:0
14.10.2006. : Vojvodina - C. zvezda 0:1
14.10.2006. : Borac Čačak - Voždovac 0:1
14.10.2006. : Bezanija - Hajduk K. 1:0

10. kolo

21.10.2006. : Zemun Budućnost BD :
21.10.2006. : Voždovac Drugi iz II lige :
21.10.2006. : Hajduk K. Partizan :
21.10.2006. : Borac Čačak Prvak II lige :
21.10.2006. : C. zvezda OFK Beograd :
21.10.2006. : Smederevo Vojvodina :

11. kolo

28.10.2006. : OFK Beograd Smederevo :
28.10.2006. : Budućnost BD Hajduk K. :
28.10.2006. : Vojvodina Zemun :
28.10.2006. : Prvak II lige Voždovac :
28.10.2006. : Drugi iz II lige C. zvezda :
28.10.2006. : Partizan Borac Čačak :

12. kolo

04.11.2006. : Voždovac C. zvezda :
04.11.2006. : Budućnost BD Borac Čačak :
04.11.2006. : Partizan Prvak II lige :
04.11.2006. : Drugi iz II lige Smederevo :
04.11.2006. : OFK Beograd Zemun :
04.11.2006. : Vojvodina Hajduk K. :

13. kolo

11.11.2006. : Hajduk K. OFK Beograd :
11.11.2006. : Zemun Drugi iz II lige :
11.11.2006. : Partizan Voždovac :
11.11.2006. : Smederevo C. zvezda :
11.11.2006. : Prvak II lige Budućnost BD :
11.11.2006. : Borac Čačak Vojvodina :

14. kolo

18.11.2006. : Voždovac Smederevo :
18.11.2006. : Budućnost BD Partizan :
18.11.2006. : C. zvezda Zemun :
18.11.2006. : Drugi iz II lige Hajduk K. :
18.11.2006. : Vojvodina Prvak II lige :
18.11.2006. : OFK Beograd Borac Čačak :

15. kolo

25.11.2006. : Borac Čačak Drugi iz II lige :
25.11.2006. : Budućnost BD Voždovac :
25.11.2006. : Hajduk K. C. zvezda :
25.11.2006. : Zemun Smederevo :
25.11.2006. : Partizan Vojvodina :
25.11.2006. : Prvak II lige OFK Beograd :

16. kolo

02.12.2006. : Smederevo Hajduk K. :
02.12.2006. : Voždovac Zemun :
02.12.2006. : Drugi iz II lige Prvak II lige :
02.12.2006. : OFK Beograd Partizan :
02.12.2006. : C. zvezda Borac Čačak :
02.12.2006. : Vojvodina Budućnost BD :

17. kolo

17.02.2007. : Borac Čačak Smederevo :
17.02.2007. : Prvak II lige C. zvezda :
17.02.2007. : Hajduk K. Zemun :
17.02.2007. : Budućnost BD OFK Beograd :
17.02.2007. : Partizan Drugi iz II lige :
17.02.2007. : Vojvodina Voždovac :

18. kolo

24.02.2007. : Zemun Borac Čačak :
24.02.2007. : Voždovac Hajduk K. :
24.02.2007. : OFK Beograd Vojvodina :
24.02.2007. : Drugi iz II lige Budućnost BD :
24.02.2007. : C. zvezda Partizan :
24.02.2007. : Smederevo Prvak II lige :

19. kolo

03.03.2007. : Borac Čačak Hajduk K. :
03.03.2007. : Prvak II lige Zemun :
03.03.2007. : Vojvodina Drugi iz II lige :
03.03.2007. : Partizan Smederevo :
03.03.2007. : OFK Beograd Voždovac :
03.03.2007. : Budućnost BD C. zvezda :

20. kolo

10.03.2007. : Voždovac Borac Čačak :
10.03.2007. : Smederevo Budućnost BD :
10.03.2007. : Drugi iz II lige OFK Beograd :
10.03.2007. : Hajduk K. Prvak II lige :
10.03.2007. : C. zvezda Vojvodina :
10.03.2007. : Zemun Partizan :

21. kolo

17.03.2007. : Vojvodina Smederevo :
17.03.2007. : Budućnost BD Zemun :
17.03.2007. : Drugi iz II lige Voždovac :
17.03.2007. : Prvak II lige Borac Čačak :
17.03.2007. : OFK Beograd C. zvezda :
17.03.2007. : Partizan Hajduk K. :

22. kolo

31.03.2007. : Hajduk K. Budućnost BD :
31.03.2007. : Zemun Vojvodina :
31.03.2007. : Smederevo OFK Beograd :
31.03.2007. : C. zvezda Drugi iz II lige :
31.03.2007. : Voždovac Prvak II lige :
31.03.2007. : Borac Čačak Partizan :
 
Poslednja izmena od moderatora:

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.181
Ljudi, pa ovo je sezona za istoriju. Ne znam da li je bilo takmičenja pre 1. svetskog rata, ali prvi put se igra PRVENSTVO SRBIJE!
Stiglo je malo love, pa se nadam da se neće baš sve svesti na derbi.
Primedba ide RTS-u: obećali su za prošlu sezonu da će uživo ići sve utakmice, kao što je ranije išla španska, pa šipak... Kako će biti ove sezone? Treba malo tu srediti i kvalitet signala, naročito iz unutrašnjosti, ojadan im je onaj prastari tel-op (prozor sa rezultatima),... Ni Hrvati nemaju nikakvu ligu (svi klubovi ispadaju u avgustu), ali imaju odlične prenose svojih utakmica...
 

Nixxx

Poznat
Poruka
7.450
tribina:
1. kolo (05.08.2006)

20:00 h C. zvezda - Voždovac
17:30 h Borac Čačak - Banat
17:30 h Bežanija - Partizan
17:30 h Hajduk Kula - Vojvodina
17:30 h Smederevo - Mladost Apatin
17:30 h Zemun - OFK Beograd

2. kolo (12.08.2006.)

17:30 h Voždovac - Partizan
17:30 h Banat - Bežanija
17:30 h Vojvodina - Borac Čačak
17:30 h OFK Beograd - Hajduk Kula
20:00 h C. zvezda - Smederevo
17:30 h Mladost Apatin - Zemun

3. kolo (19.08.2006.)

17:00 h Zemun - C. zvezda
17:00 h Hajduk Kula - Mladost Apatin
19:30 h Partizan - Banat
17:00 h Borac Čačak - OFK Beograd
17:00 h Bežanija Vojvodina
17:00 h Smederevo - Voždovac

4. kolo (26.08.2006.)

17:00 h Smederevo - Zemun
19:30 h C. zvezda - Hajduk Kula
17:00 h Vojvodina - Partizan
17:00 h OFK Beograd - Bežanija
17:00 h Voždovac - Banat
17:00 h Mladost Apatin - Borac Čačak

5. kolo (09.09.2006.)

16:30 h Hajduk Kula - Smederevo
16:30 h Borac Čačak - C. zvezda
16:30 h Banat Vojvodina
16:30 h Bežanija - Mladost Apatin
19:00 h Partizan OFK - Beograd
16:30 h Zemun - Voždovac

6. kolo (16.09.2006.)

16:30 h Zemun - Hajduk Kula
16:30 h OFK Beograd - Banat
16:30 h Mladost Apatin - Partizan
16:30 h Voždovac - Vojvodina
19:00 h C. zvezda - Bežanija
16:30 h Smederevo - Borac Čačak

7. kolo (23.09.2006.)

16:00 h Borac Čačak - Zemun
16:00 h Bežanija - Smederevo
16:00 h Vojvodina - OFK Beograd
18:30 h Partizan - C. zvezda
16:00 h Banat - Mladost Apatin
16:00 h Hajduk Kula - Voždovac

8. kolo (30.09.2006.)

15:30 h Hajduk Kula - Borac Čačak
15:30 h C. zvezda - Banat
15:30 h Voždovac - OFK Beograd
15:30 h Smederevo - Partizan
15:30 h Zemun - Bežanija
15:30 h Mladost Apatin - Vojvodina

9. kolo (14.10.2006.)

14:30 h Partizan - Zemun
14:30 h OFK Beograd - Mladost Apatin
14:30 h Banat - Smederevo
14:30 h Vojvodina - C. zvezda
14:30 h Borac Čačak - Voždovac
14:30 h Bežanija - Hajduk Kula

10. kolo (21.10.2006.)

14:00 h Zemun - Banat
14:00 h Voždovac - Mladost Apatin
14:00 h Hajduk Kula - Partizan
14:00 h Borac Čačak - Bežanija
14:00 h C. zvezda - OFK Beograd
14:00 h Smederevo - Vojvodina

11. kolo (28.10.2006.)

14:00 h OFK Beograd - Smederevo
14:00 h Banat - Hajduk Kula
14:00 h Vojvodina - Zemun
14:00 h Bežanija - Voždovac
14:00 h Mladost Apatin - C. zvezda
14:00 h Partizan - Borac Čačak

12. kolo (04.11.2006.)

13:30 h Voždovac - C. zvezda
13:30 h Banat - Borac Čačak
13:30 h Partizan - Bežanija
13:30 h Mladost Apatin - Smederevo
13:30 h OFK Beograd - Zemun
13:30 h Vojvodina - Hajduk Kula

13. kolo (11.11.2006.)

13:30 h Hajduk Kula - OFK Beograd :
13:30 h Zemun - Mladost Apatin
13:30 h Partizan - Voždovac
13:30 h Smederevo - C. zvezda
13:30 h Bežanija - Banat
13:30 h Borac Čačak - Vojvodina

14. kolo (18.11.2006.)

13:00 h Voždovac - Smederevo
13:00 h Banat - Partizan
13:00 h C. zvezda - Zemun
13:00 h Mladost Apatin - Hajduk Kula
13:00 h Vojvodina - Bežanija
13:00 h OFK Beograd - Borac Čačak

15. kolo (25.11.2006.)

13:00 h Borac Čačak - Mladost Apatin
13:00 h Banat - Voždovac
13:00 h Hajduk Kula - C. zvezda
13:00 h Zemun - Smederevo
13:00 h Partizan - Vojvodina
13:00 h Bežanija - OFK Beograd

16. kolo (02.12.2006.)

13:00 h Smederevo - Hajduk Kula
13:00 h Voždovac - Zemun
13:00 h Mladost Apatin - Bežanija
13:00 h OFK Beograd - Partizan
13:00 h C. zvezda - Borac Čačak
13:00 h Vojvodina - Banat

17. kolo (17.02.2007.)

13:00 h Borac Čačak - Smederevo
13:00 h Bežanija - C. zvezda
13:00 h Hajduk Kula - Zemun
13:00 h Banat - OFK Beograd
13:00 h Partizan - Mladost Apatin
13:00 h Vojvodina - Voždovac

18. kolo (24.02.2007.)

13:00 h Zemun - Borac Čačak
13:00 h Voždovac - Hajduk Kula
13:00 h OFK Beograd - Vojvodina
13:00 h Mladost Apatin - Banat
13:00 h C. zvezda - Partizan
13:00 h Smederevo - Bežanija

19. kolo (03.03.2007.)

13:30 h Borac Čačak - Hajduk Kula
13:30 h Bežanija - Zemun
13:30 h Vojvodina - Mladost Apatin
13:30 h Partizan - Smederevo
13:30 h OFK Beograd - Voždovac
13:30 h Banat - C. zvezda

20. kolo (10.03.2007.)

13:30 h Voždovac - Borac Čačak
13:30 h Smederevo - Banat
13:30 h Mladost Apatin - OFK Beograd
13:30 h Hajduk Kula - Bežanija
13:30 h C. zvezda - Vojvodina
13:30 h Zemun - Partizan

21. kolo (17.03.2007.)

14:00 h Vojvodina - Smederevo
14:00 h Banat - Zemun
14:00 h Mladost Apatin - Voždovac
14:00 h Bežanija - Borac Čačak
14:00 h OFK Beograd - C. zvezda
14:00 h Partizan - Hajduk Kula

22. kolo (31.03.2007.)

14:30 h Hajduk Kula - Banat
14:30 h Zemun - Vojvodina
14:30 h Smederevo - OFK Beograd
14:30 h C. zvezda - Mladost Apatin
14:30 h Voždovac - Bežanija
14:30 h Borac Čačak - Partizan

Nakon 22. kola krece vec poznati sistem....
E sad 2. kolo će se odložiti pošto repka igra 13.
 

Top
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.