Zmaj_BD
Zainteresovan član
- Poruka
- 393
Koja je relana šansa G-4 u borbi topovima sa nekim čistokrvnim lovcem?
Postojale su i namjere da se G-4 ugrade i rakete vazduh-vazduh za neposrednu zaštitu od aviona...ne znam dokle se sa time stiglo.
Napravio sam jedan mali video klip o borbi između našeg G-4 i sirijskog MiG-a 23. Jedini razlog zbog kojeg sam kao neprijatelja izabrao sirijski lovac je taj, što sama igra Wings Over Israel ne daje mogućnost borbe protiv zapadnih lovaca, posebno izarelskih. Moram još malo poraditi na editoru misija, ubaciti neki dodatak pa da bude malo više mogućnosti izbora neprijatelja.
U svakom slučaju zanimljivo je vidjeti naš mali Super Galeb G-4 u potpuno neravnopravnoj borbi protiv moćnijeg i jačeg MiG-a 23 koji je naoružan i raketama vazduh-vazduh, posebno ako znamo da gaša nije zamišljen kao lovac, ali sa topom GŠ23 postoje neke šanse...pogledajte kako se borba zvršila.
Ratni ples...
Postojale su i namjere da se G-4 ugrade i rakete vazduh-vazduh za neposrednu zaštitu od aviona...ne znam dokle se sa time stiglo.
Napravio sam jedan mali video klip o borbi između našeg G-4 i sirijskog MiG-a 23. Jedini razlog zbog kojeg sam kao neprijatelja izabrao sirijski lovac je taj, što sama igra Wings Over Israel ne daje mogućnost borbe protiv zapadnih lovaca, posebno izarelskih. Moram još malo poraditi na editoru misija, ubaciti neki dodatak pa da bude malo više mogućnosti izbora neprijatelja.
U svakom slučaju zanimljivo je vidjeti naš mali Super Galeb G-4 u potpuno neravnopravnoj borbi protiv moćnijeg i jačeg MiG-a 23 koji je naoružan i raketama vazduh-vazduh, posebno ako znamo da gaša nije zamišljen kao lovac, ali sa topom GŠ23 postoje neke šanse...pogledajte kako se borba zvršila.
Ratni ples...