Sumnjiva smrt: Prvi čovek Lukoila nađen mrtav, pao kroz prozor sa 6. sprata

Prvo nisam razumeo zasto se sumnja na Putina odmah na prvu, kasnije vidim da je autor teme dlgomir koji od kad sam registrovan pokazuje mrznju prema ruskom narodu a ni Srbe ne obozava.

Nista licno ali ako si mislio da ces otvarati teme a da cemo mi cutati, neces, mora da se prozbori koja... iskreno nznm da li je kgb ili cia, vise mi mirise da je cia jer to je vrhunac svetskog zla.
 
Русофобски брлог. Наравно, ником од вас није пало на памет да прогугла и нађе информацију да је човек имао рак у поодмаклом стадијуму.
Није ни први ни задњи који је прекратио муке.
Наравно, у овом тренутку немоћи запада свака лаж и оптужба на рачун Русије и Путина добродошла је.
Није проблем што они лажу него то што сте ви толико поводљиви и лако гутате лажи.
Али добро, нечим морате да се храните.
 
Stvarno? Nisam to znao. Ko je još leteo?
Ovo nisu od početka rata, ali u zadnje dvije godine, doktori u koroni, špijuni, disidenti, ispada da je prozor horor priča za Ruse.
Screenshot_20220901-195406_Chrome.jpg
Screenshot_20220901-195335_Chrome.jpg
 
Još prostiji bi bio odgovor.

Na primer: "Pa evo, Milošević je bio demokrata švedskog tipa!"

Međutim i vama je jasno da nema odgovora.

Drugim rečima gospodin Bajden je izaslanik Hrista

Može biti. Pun je ljubavi prema malim devojčicama.
...a i ova satanska crkva mu ne dozvoljava svetu pričest.

Jasni znaci...:mrgreen:
 
Русофобски брлог. Наравно, ником од вас није пало на памет да прогугла и нађе информацију да је човек имао рак у поодмаклом стадијуму.
Није ни први ни задњи који је прекратио муке.
Наравно, у овом тренутку немоћи запада свака лаж и оптужба на рачун Русије и Путина добродошла је.
Није проблем што они лажу него то што сте ви толико поводљиви и лако гутате лажи.
Али добро, нечим морате да се храните.
Немој ти ником о русофобији...

Гину олигарски, трују се генерали, лете Московски аутомобили у ваздух, горе фабрике по Русији... а ти говориш ''код Руса је све у реду, то нам ради ЦИЈА''

Путко је уватио да отима своје олигархе, и то је сада сваком јасно... готов је и он, џаба му да се крије кад има пола државе против себе
 
Evo da vam kazem ja kao "blagi rusofil" kroz prozor ga je bacio FSB.
Sad da vam kazem i jos nesto:upravo zbog ovakvih stvari postujem Putina!!
Pola foruma postuje Putina
A pola svakog ko pobije Ruse

Znaci po tebi i prva i druga polovina postuje Putina

Ja ne, i dalje mislim da je Diktator i Idiot.
 
Prvo nisam razumeo zasto se sumnja na Putina odmah na prvu, kasnije vidim da je autor teme dlgomir koji od kad sam registrovan pokazuje mrznju prema ruskom narodu a ni Srbe ne obozava.

Nista licno ali ako si mislio da ces otvarati teme a da cemo mi cutati, neces, mora da se prozbori koja... iskreno nznm da li je kgb ili cia, vise mi mirise da je cia jer to je vrhunac svetskog zla.
Hipoteticki, mozda neko uklanja konkurenciju i konsoliduje vlasnicku strukturu nad gasnim poljima koja imaju jedno 80% ruskih rezervi?

To su sigurno stotine milijardi, a verovatno i neka nula dodatno
 
Hipoteticki, mozda neko uklanja konkurenciju i konsoliduje vlasnicku strukturu nad gasnim poljima koja imaju jedno 80% ruskih rezervi?

To su sigurno stotine milijardi, a verovatno i neka nula dodatno
Razumljivo objasnjenje ali ti si diskreditovan kao forumas si ostrascen i imas dugu istoriju mrznje srpskog faktora u istom paketu sa dlugomirom koji nam je tradicionalno nenaklonjen.

Ali evo da ti dam sansu iako takvima ne treba pruzati ruku jer vam ne verujemo. Sta ako npr cia kaznjava svog insajdera? Ne mozemo nista sa sigurnoscu reci, mi sumnjamo u vas, vi u nas i dok ste i ti i dlugomir trepnuli unuci su vam Srbi pravoslavci, Srbija izlazi na najmanje 2 mora, Crna Gora opet srpska Sparta, a Kosovo i Metohija dobija odkb bazu. Brinite, vrlo brinite jer buducnost nije naklonjena nijednoj drugoj naciji na balkanu do Srbiji. Opet ako je neko propustio objasnicu. Prvi put nakon dvesta godina dva najbolja srpska prijatelja su dve najjace drzave na svetu Rusija i Kina. Rusko srpski odnos ne treba objasnjavati to je odnos dva brata. Diraj mladjeg brata i dobiju se batine. A kinezi inace skrti na recima inace kinesko srpski odnos definisu recima gvozdeno prijateljstvo. Toeto. Slobodni ste, mozete se vratiti svojim aktivnostima.
 
Evo da vam kazem ja kao "blagi rusofil" kroz prozor ga je bacio FSB.
Sad da vam kazem i jos nesto:upravo zbog ovakvih stvari postujem Putina!!
Па ти имаш Штокхолмски синдом онда...

И не да си ''благи Путофил'' негу си ултра... чиста освета и ништа више - тотални мрак
 
Od februara do danas 7 ljudi iz vrha rezima Rusije i svaki vredan u stotinama miliona dolara, a neki od tih 7 i cele njihove porodice, izvrsili su "suicid"


Kroz prozor, okliznuli se na bananu, pali niz stepenice, svejedno

Svih 7 je povezano sa vlasnickom strukturom Novateka i Yamal poljima i tranzitom
Тачно оће антихрист, сву моћ да консолидује у своје руке... прави тиранин свима...

Руси боље што пре да га смакну иначе може лудак свашта да помислиш, што већу моћ граби...
 
Колико видим овде су сви већ заборавили километарски сто за
којим је Путин извесно време примао подређене.
Тај сто треба повезати са причама о покушају преврата у време
почетка СВО-е, смењивању генерала и пребезима дворских људи
па чак и саветника самог Путина.
У том светлу овакве смрти се могу повезати са уклањањем трагова
ка завереничком врху или Путиновој освети за покушај пуча, па нека
верује ко у шта хоће. А може бити и обично самоубиство.
Пошто живите у демократији предлажем да гласањем дођете до решења
а онда признате мишљење мањине због њене угрожености.
 
Hristoliko.

Kao ono sa "sipanjem otrova u čaj," kakav bitch move
Могу људождери баш тебе да ручају,
могу ти сипати отров у чај.
Умрећеш једном у сваком случају,
свеједно какав доживиш крај.

Битно је само да што мање боли, све остало су нијансе.
 
Колико видим овде су сви већ заборавили километарски сто за
којим је Путин извесно време примао подређене.
Тај сто треба повезати са причама о покушају преврата у време
почетка СВО-е, смењивању генерала и пребезима дворских људи
па чак и саветника самог Путина.
У том светлу овакве смрти се могу повезати са уклањањем трагова
ка завереничком врху или Путиновој освети за покушај пуча, па нека
верује ко у шта хоће. А може бити и обично самоубиство.
Пошто живите у демократији предлажем да гласањем дођете до решења
а онда признате мишљење мањине због њене угрожености.
Па ти и бруталу у Путиновим сопственим редовима гуташ и браниш?

Знаш ли онда колико му тек мало значи подршака обичне раје, кад своје пешоване и олош богаташки овако реже?

Што се толико плашиш тирана и смри?

Срб је Христов - радује се смрти (за правду поготову)
 

Back
Top