Sumnjam da se ne lece svi istom metodom u bolnicama od korone

Poruka
4.292
Secate se da je postojao apel da se donira krv onih koji su preziveli koronu da bi se izvadila plazma zbog antitela, jer antitela iz plazme spasavaju zivot kriticno obolelima? Epa tako je. I sad sta vi mislite da ce oni ta antitela davati svakom susi koji ima tesku klinicku sliku? Pa naravno da nece jer su te zalihe male i cuvaju se samo za odabrane politicare, muzicare, i ostale jako poznate licnosti povezane sa vrhom. To je moja sumnja ne kazem da je to tako ali obzirom da imamo jedan slucaj gde je mlad covek sa 45 godina preminuo od korona a da ga nisu lecili nikakvim antitelima me navodi na opravdanu sumnju da ta antitela ne daju svakome. Znaci covek od 45 godina u novom pazaru je oboleo od korone i iako nije imao nikakve hronicne bolesti za par dana zapao je u veliki zdravstveni problem opasan po zivot. Njega nisu lecili oliko mogu da vidim sa nikakvim antitelima i covek je za par dana umro od korona. Samo su mu govorili kako je on mlad i zdrav i da ce prelezati.

A vidimo da odredjeni politicari i javne licnosti i pored toga sto imaju i hronicne bolesti koje su otezavajucu plus faktor oni prezivljavaju. Licno mislim da njima daju tu plazmu to jest ta antitela a ostalim obicnim ljudima ne daju.

Evo linka za tog nesretnika iz Novog pazara kome nisu dali antitela koja bi ga spasila, a koja verovatno daju bitnim ljudima: https://www.blic.rs/vesti/drustvo/s...om-pazaru-porodica-unosi-nedzada-45-u/4bcygve

Zato ljudi uzmite se u pamet i ne oslanjajte se na nase politicare da vas lece to jest njihovi zdravstveni sistem koji je pod njihovom kontrolom. Zato nemojte da se cudite sto se oni bez problema grle i ljube na proslavama i okupljaju i bez bojazni idu u mase i ne nose maske jer znaju da i ako obole imaju plazmu sa antitelima i nema zime za njih. Ali to njihovo bahato ponasanje negativno utice na mase pa se i mase opustaju i onda se lako zarazavaju ali onda kad udju u kriticno stanje za njih nema plazme i antitela pa onda i mnogi umru.

Zato ljudi licno verujem da je situacija izmakla kontroli odavno zbog neodgovornog ponasanja politicara. Virus ubija. Vodite racuna o sebi i svojim bliznjima jer ovi koji su na vlasti nisu sposobni da vode racuna o zivotima gradjana. DAKLE NOSITE MASKE OBAVEZNO KAD GOD ULAZITE U BILO KOJI ZATVORENI PROSTOR, PERITE RUKE ODMA KAD DODJETE OD NAPOLJE U SVOJ DOM, NE ZADRZAVAJTE SE DUZE OD 5 DO 10 MINUTA U PRODAVNICAMA I BILO KOJIM ZATVORENIM PROSTORIJAMA, NE PRIBLIZAVAJTE SE LJUDIMA KAD RAZGOVARATE NA DISTANCU MANJU OD 2 METRA JER I SA 3 METRA DISTANCE SE MOZE NORMALNO RAZGOVARATI NE MORA DA BUDETE GLAVA DO GLAVU, NE VODITE DECU VISE U VRTICE, NE IDITE U TERETANE, KAFICE, RESTORANE I BILO GDE AKO BUKVALNO NE MORATE. u PRODAVNICAMA IDITE STO REDJE. NA PRIMER ODITE JEDNOM U NEDELJU DANA. KARIKIRAM UMESTO STO BI STE KUPILI 100 GRAMA SALAME KUPITE CELO PAKOVANJE SALAME, UMESTO STO BI STE KUPILI JEDNO MLEKO KUPITE 10 MLEKA, UMESTO STO BI STE KUPILI KILO BRASNA KUPITE 10 KILA BRASNA I TAKO DALJE A SVE ZATO DA NE BI STE ISLI CESTO U PRODAVNICE I SAMIM TIM POVECAVALI VEROVATNOCU ZARAZAVANJA I EVENTUALNE SMRTI

Talas koji je bio od marta do kraja vanrednog stanja je neuporedivo manji nego ovaj koji danas imamo zato ce veruje uskoro i respiratori biti deficitarni a bez njih se smrtnost naglo povecava. Cak imam sumnju da ona prica kako smo kupili ovoliko i onoliko respiratora da je to bila samo obicna laz i da su kupili mozda desetak a ne hiljadu kako su govorili
 
Poslednja izmena:
A nije ti cudna cela prica oko virusa? u zadnjih nedelju dana imamo vise poznatih koji su oboleli nego anonimusa, ma jes' bas...
Vidi ovaj mladi covek sa 45 koji je umro to nije nikakva laz jer i njegov otac govori. Ti ljudi na snimku nisu fantomi ili glumci vec su ljudi obicni. postoje desetine medicinskih sestara koje nisu glumice u tom kako ti kazes korona filmu vec su obicne medicinske sestre koje su svakodnevno u kontaktu sa jako teskim slucajevima obolevanja ljudi a koje sve govore o tome. Korona nije kuga koja ubija 60% zarazenih ali ubija 3% zarazenih a to nije nimalo malo!!!!!!!!! 3% je ogromna takodje smrtnost i ne ubija samo bolesne i stare vec i zdrave. Mozda u manjem broju ali ajde ti se kockaj sa zivotom pa dozvoli da se zarazis neodgovornim ponasanjem.

Ovi politicari pa i javne licnosti poznate bilo sportisti, muzicari, voditelji i slicni za njih je mnogo bolji medicinski tretman jer im se daju antitela i onda oni lako prezive ali mi obicni anonimusi za nas nema antitela pa tako ko prezivi prezivi. A iskreno sumnjam da ako danas nije to slucaj da ce u buduce ako se ne zaustavi sirenje virusa biti deficitarni i respiratori. A ako njih nema onda oni kojima oluca otkazu jednostavno nece moci da disu i umiru.
 
Ja doniram antitela kao neko ko je pregurao koronu. Ono sto treba imati na umu je da broj donora nije tako veliki. Iz one mase registrovanih koji su imali kovid odbacis maloletne i starije od 60 godina. Dalje odbacis one sa losijom krvnom sliikom, one koji uzimaju neke lekove zbog hronicnih bolesti i slicno. Na kraju odbijes i one kojima su se antitela izgubila i one koji jednostavno ne zele da daju. Doniranje krvne plazme traje izmedju 45 minuta i sat vremena, tako da nije u pitanju 15 minuta kao kada dajes krv. U prevodu malo sporije se skuplja, jer je taj postupak specifican. Ne znam ni koliko imamo tih centrifuga ili kako god da se zovu uredjaji koji to cine.

Ono sto je dobro plazma moze da se donira na 15 dana (tako su mi rekli, ali do sada su me zvali samo jednom). A da podsetim, jos uvek nisu sigurni koliko dugo antitela ostaju u organizmu. Bukvalno imaju procene od dva meseca do dve godine. Tako da mnogi donori, ukljucujuci mene, do sada su mozda vec izgubili antiitela u organizmu.

E sad, zasto to neko dobija, a neko ne, nije ni meni jasno. Da li postoji odredjeni stadijum bolesti kada ubrizgavanje plazme sa antitelima ima smisao ili ne, to ne znam. To je pitanje za doktore. Licno, nadam se da ce plazma koju sam dao dobiti neko kome je potrebno i da se nece cuvati za neke VIP slucajeve. Kakvo god da smo drustvo, nadam se da su tako neke stvari neupitne.
 
Vidi ovaj mladi covek sa 45 koji je umro to nije nikakva laz jer i njegov otac govori. Ti ljudi na snimku nisu fantomi ili glumci vec su ljudi obicni. postoje desetine medicinskih sestara koje nisu glumice u tom kako ti kazes korona filmu vec su obicne medicinske sestre koje su svakodnevno u kontaktu sa jako teskim slucajevima obolevanja ljudi a koje sve govore o tome. Korona nije kuga koja ubija 60% zarazenih ali ubija 3% zarazenih a to nije nimalo malo!!!!!!!!! 3% je ogromna takodje smrtnost i ne ubija samo bolesne i stare vec i zdrave. Mozda u manjem broju ali ajde ti se kockaj sa zivotom pa dozvoli da se zarazis neodgovornim ponasanjem.

Ovi politicari pa i javne licnosti poznate bilo sportisti, muzicari, voditelji i slicni za njih je mnogo bolji medicinski tretman jer im se daju antitela i onda oni lako prezive ali mi obicni anonimusi za nas nema antitela pa tako ko prezivi prezivi. A iskreno sumnjam da ako danas nije to slucaj da ce u buduce ako se ne zaustavi sirenje virusa biti deficitarni i respiratori. A ako njih nema onda oni kojima oluca otkazu jednostavno nece moci da disu i umiru.
Oni su za razne druge bolesti pricali ljudima kako boluju od korone, i u ovom periodu godine imas 1000 manje umrlih u Srbiji nego za isto vreme prosle godine
Pa pogledaj poznatih licnosti nemas vise od 2-3 hiljade maksimum a svaki dan se kao zarazi neko poznat
 
Vidi ovaj mladi covek sa 45 koji je umro to nije nikakva laz jer i njegov otac govori. Ti ljudi na snimku nisu fantomi ili glumci vec su ljudi obicni. postoje desetine medicinskih sestara koje nisu glumice u tom kako ti kazes korona filmu vec su obicne medicinske sestre koje su svakodnevno u kontaktu sa jako teskim slucajevima obolevanja ljudi a koje sve govore o tome. Korona nije kuga koja ubija 60% zarazenih ali ubija 3% zarazenih a to nije nimalo malo!!!!!!!!! 3% je ogromna takodje smrtnost i ne ubija samo bolesne i stare vec i zdrave. Mozda u manjem broju ali ajde ti se kockaj sa zivotom pa dozvoli da se zarazis neodgovornim ponasanjem.

Ovi politicari pa i javne licnosti poznate bilo sportisti, muzicari, voditelji i slicni za njih je mnogo bolji medicinski tretman jer im se daju antitela i onda oni lako prezive ali mi obicni anonimusi za nas nema antitela pa tako ko prezivi prezivi. A iskreno sumnjam da ako danas nije to slucaj da ce u buduce ako se ne zaustavi sirenje virusa biti deficitarni i respiratori. A ako njih nema onda oni kojima oluca otkazu jednostavno nece moci da disu i umiru.
Taj od 45 godina je bio savšeno zdrav? Ne pušač ili slično? Nije iz BG? Nije bio anemičan, oslabljenog imuniteta? Apsolutno, savršeno zdrav, mogo konju rep da iščupa? Koliko je sestara umrlo? Ne pitam koliko ih se zarazilo, pitam koliko ih je umrlo? 30 posto? 50 posto? 100 posto?
3 procenta na svetsku populaciju, ma koliko ružno zvučalo, nije ništa. Koliki je bio procenat umrlih od kuge u srednjem veku? Ha?
To malo znači ljudima čija je rodbina umrla, ali jel se sekiraš kako je onima čiji su srodnici umrli od srčanog udara ili raka?
Znaš li koliko ljudi svake godine umre od raka, naprimer? I ako proguglaš, verovatno VIŠE NEĆEŠ dobiti tačne informacije, jer su sve informacije izmenjene od početka korone. Danas sam na blogu postavila klip jedog Zadranina koji se upitao tačnu stvar: koliko je mrtvih radnika po markertima? Po logici u zadnjih ih je mesec trebalo biti 90 posto mrtvih jer njima svi idu i dišu im ulice. Ne znam za tebe ali kod mene u naselju u BG svi su, hvalabogu, živi i ništa im ne fali.

Znam da je ovo pdf teroja zavera, ali ima stvari koje se ne bi trebale mešati s invazijom vanzemaljaca. Molim te, drži se vanzemaljaca.

ps. umiranje od raka pluća ili komplikacija s disanjem u najzagađenijem gradu u Evropi NIJE ni teorija zavere a ni korona.
 
Ja isto ne znam nikoga licno da je oboleo a kamoli da je umro od kurone ,drug mi radi kao taksista ...sem sto ga dobro opeklo sunce ,nista mu nije .
Ovi prodavci ,trgovci ..hvala Bogu svi zivi i zdravi ,rade bez ikakvih maski i gluposti....jedino ovi iz Matijevica sacuvaj Boze ,da se ugusis od dezinfekcionih sredstava ..

Ja znam, drug mladji od 50 godina. Na prvi pogled zdrav, ali na respiratoru otisao za 2 dana. Utvrdili mu tamo da ima neke pridruzene bolesti koje su mu valjda otezale lecenje i na kraju dovele do fatalnog ishoda. On je i razlog zasto sam ja isao na testiranje i kako su mi otkrili da sam poziitivan, ali bez simptoma. Dakle nije izmisljeno, postoji. To sto ne znate nikog to znaci da ste srecni. I nadam se da ce tako ostati da niko iz vaseg okruzenja ne umre.

Ima dosta kontroverzi oko ove bolesti, da je ona samo markentiski brendirana, pominju se vecito Soros, pa u poslednje vreme Bil Gejts i sta ti ja znam. Ja jedino sto mogu da pitam svakog od vas, kome bi konkretno odgovarao ovaj haos koji korona pravi. Ok, par tih famoznih "vladara iz senke" i slicne zaje.bancije, ajde da uzmemo da je to tacno, oni mogu za zaje/bu nas Srbe i slicne poludrzave. Ali kako jedna Nemacka, cija ekonomija strahoviito trpi, da ne govorim Britanija, SAD, Japan, Kina, kako su one dozvolile da ih Sorosi, Gejtsi, Rokfeleri, Rotsildi tako preveslaju.

Dakle ovo je bolest koja postoji, koja u 80 odsto slucajeva nece izazvati bilo kakve simptome kod one koji ih zakace, koja ce u ostalih 15 odsto slucajeva izazvati neke simptome od temperature do neke upale pluca, koja ce u pet odsto slucajeva izazvati teska stanja gde ce ljudi zavrsavati na respiratoru, a gde ce izmedju 1 i 3 odsto na zalost umreti. To je neka generalna statistika kovida ako se ne varam.
 
Secate se da je postojao apel da se donira krv onih koji su preziveli koronu da bi se izvadila plazma zbog antitela, jer antitela iz plazme spasavaju zivot kriticno obolelima? Epa tako je. I sad sta vi mislite da ce oni ta antitela davati svakom susi koji ima tesku klinicku sliku? Pa naravno da nece jer su te zalihe male i cuvaju se samo za odabrane politicare, muzicare, i ostale jako poznate licnosti povezane sa vrhom. To je moja sumnja ne kazem da je to tako ali obzirom da imamo jedan slucaj gde je mlad covek sa 45 godina preminuo od korona a da ga nisu lecili nikakvim antitelima me navodi na opravdanu sumnju da ta antitela ne daju svakome. Znaci covek od 45 godina u novom pazaru je oboleo od korone i iako nije imao nikakve hronicne bolesti za par dana zapao je u veliki zdravstveni problem opasan po zivot. Njega nisu lecili oliko mogu da vidim sa nikakvim antitelima i covek je za par dana umro od korona. Samo su mu govorili kako je on mlad i zdrav i da ce prelezati.

A vidimo da odredjeni politicari i javne licnosti i pored toga sto imaju i hronicne bolesti koje su otezavajucu plus faktor oni prezivljavaju. Licno mislim da njima daju tu plazmu to jest ta antitela a ostalim obicnim ljudima ne daju.

Evo linka za tog nesretnika iz Novog pazara kome nisu dali antitela koja bi ga spasila, a koja verovatno daju bitnim ljudima: https://www.blic.rs/vesti/drustvo/s...om-pazaru-porodica-unosi-nedzada-45-u/4bcygve

Zato ljudi uzmite se u pamet i ne oslanjajte se na nase politicare da vas lece to jest njihovi zdravstveni sistem koji je pod njihovom kontrolom. Zato nemojte da se cudite sto se oni bez problema grle i ljube na proslavama i okupljaju i bez bojazni idu u mase i ne nose maske jer znaju da i ako obole imaju plazmu sa antitelima i nema zime za njih. Ali to njihovo bahato ponasanje negativno utice na mase pa se i mase opustaju i onda se lako zarazavaju ali onda kad udju u kriticno stanje za njih nema plazme i antitela pa onda i mnogi umru.

Zato ljudi licno verujem da je situacija izmakla kontroli odavno zbog neodgovornog ponasanja politicara. Virus ubija. Vodite racuna o sebi i svojim bliznjima jer ovi koji su na vlasti nisu sposobni da vode racuna o zivotima gradjana. DAKLE NOSITE MASKE OBAVEZNO KAD GOD ULAZITE U BILO KOJI ZATVORENI PROSTOR, PERITE RUKE ODMA KAD DODJETE OD NAPOLJE U SVOJ DOM, NE ZADRZAVAJTE SE DUZE OD 5 DO 10 MINUTA U PRODAVNICAMA I BILO KOJIM ZATVORENIM PROSTORIJAMA, NE PRIBLIZAVAJTE SE LJUDIMA KAD RAZGOVARATE NA DISTANCU MANJU OD 2 METRA JER I SA 3 METRA DISTANCE SE MOZE NORMALNO RAZGOVARATI NE MORA DA BUDETE GLAVA DO GLAVU, NE VODITE DECU VISE U VRTICE, NE IDITE U TERETANE, KAFICE, RESTORANE I BILO GDE AKO BUKVALNO NE MORATE. u PRODAVNICAMA IDITE STO REDJE. NA PRIMER ODITE JEDNOM U NEDELJU DANA. KARIKIRAM UMESTO STO BI STE KUPILI 100 GRAMA SALAME KUPITE CELO PAKOVANJE SALAME, UMESTO STO BI STE KUPILI JEDNO MLEKO KUPITE 10 MLEKA, UMESTO STO BI STE KUPILI KILO BRASNA KUPITE 10 KILA BRASNA I TAKO DALJE A SVE ZATO DA NE BI STE ISLI CESTO U PRODAVNICE I SAMIM TIM POVECAVALI VEROVATNOCU ZARAZAVANJA I EVENTUALNE SMRTI

Talas koji je bio od marta do kraja vanrednog stanja je neuporedivo manji nego ovaj koji danas imamo zato ce veruje uskoro i respiratori biti deficitarni a bez njih se smrtnost naglo povecava. Cak imam sumnju da ona prica kako smo kupili ovoliko i onoliko respiratora da je to bila samo obicna laz i da su kupili mozda desetak a ne hiljadu kako su govorili
Нико теби не брани да носиш брњицу, сатанистичку иницијацију.
 
Realno stanje stoji ovako.... Ko god da laprda o koroni kao "novoj crnoj smrti", fakti o procentu smrtnosti u odnosu na tu srednovekovnu gubu su na skroz suprotnoj strani dijagonale..To je no.1. Ono sto mogu da kapiram zasto je neko potegnuo za tim poredjenjem je iz jednostavnog razloga: u novom veku, ako ne racunamo prethodni XX-ti, sa spanskom groznicom i sl. nije se pojavila nijedna bolest S PRIBLIZNO SLICNIM VISOKIM STEPENOM VIRULENTNOSTI. To pametan covek moze da razume, shvati i prihvati i oko toga nema nista cudno da bi se dalje razglabalo, sad sto su ljudi dokoni, to je druga stvar...:kafa: I opet, ovde nije rec o AIDS-u, smrtonosnoj bolesti imunog sistema koja ima tacno definisan sistem prenosa i tu se zna sve,znaci: igla, krv, seksualni likvidi, ali pljuvacka - ne.:) Takodje, ne ni disanje uvrat/zavrat/unos/zanos....:lol: (;)elem,u zanosu se najcesce prenosi,but ...nevermind:cool:) Ovde je rec o bolesti od ranije malo poznatoj i proucenoj (korona-soj virusa se ispitivao i bio je znan odavno, to je istina), ali danasnji nacin prenosa, kao i postotak smrtnosti, njegova (covid-19) VIRULENCIJA dovoljna je da pristojan covek bar podigne obrve i prihvati preventivu (maske) za ozbiljno, pogotovu uz izvestaje o stepenu oboljevanja i procentu smrtnosti koji stizu iz bukvalno svake tacke sveta. Da prevedem na srpski: oboleli vi ili ne, ovo nije nesto s cim se valja ZAJEBAVATI, jer ako ne ugrozavas svoj zivot, ugrozices drugoga koji nema tako srecno podeljen spil karata kao ti. I tu je prica valjda jasna, ne zvali se homo sapiensi... Dakle...

1.Nije rec samo o narodu seeerbskom, u to se mozete lako uveriti raznorodnim sredstvima informisanja; radi se o MNOSTVU naroda na planeti trenutno.;)

2.Nije Amerika sampion u paranoji, vec u nedostatku preventive, a vidimo sada - i smrtnosti. :confused:

3.Ko god ne veruje u ono sto mu se desava pred njonjarom, sa seretskom ozbiljnoscu mogu napisati samo da sledi ono u sta veruje. Znaci, neka njegova dela slede njegove reci i misli.:) Udjite u prostorije bez maske, disite punim plucima, i naravno, izdisite direktno u face nesrecnih radnika i radnica, med.sestri i prodavaca pod maskama. Stvarno cudno kako ne oboljevaju.:whistling: Mozda je to zbog toga sto nisam primetio ritual koji je suprotan onome sto struka govori: naime, da je svaka musterija DUZNA I OBAVEZNA DA SE IZDAHCE PRODAVCU U NJUSKU, TE DA REDOVI POSTOJE ZBOG TOGA ZAPRAVO!:hahaha: Med.sestre i doktori, neki cak i vrlo poznati i dragoceni, s druge strane, pogibose na pravdi Boga.:( Nije im pomogla cak ni dobra vera: pocetna neinformisanost o bolesti, zatecenost, nedostatak zastite, pa i famozni "ljudski faktor" doprinose njihovoj dosadasnjoj ugrozenosti NA SAMIM IZVORIMA ZARAZE. Ako bi zaista zeleli da znamo nesto o ovoj "crnoj kugi", morali bismo te ljude danas pitati sta je to i kako to zaista izgleda....Tj. ako nam nije frka, if you know what i mean.;):cool: Eto toliko, dovoljno je.:)
 
Ja znam, drug mladji od 50 godina. Na prvi pogled zdrav, ali na respiratoru otisao za 2 dana. Utvrdili mu tamo da ima neke pridruzene bolesti koje su mu valjda otezale lecenje i na kraju dovele do fatalnog ishoda. On je i razlog zasto sam ja isao na testiranje i kako su mi otkrili da sam poziitivan, ali bez simptoma. Dakle nije izmisljeno, postoji. To sto ne znate nikog to znaci da ste srecni. I nadam se da ce tako ostati da niko iz vaseg okruzenja ne umre.

Ima dosta kontroverzi oko ove bolesti, da je ona samo markentiski brendirana, pominju se vecito Soros, pa u poslednje vreme Bil Gejts i sta ti ja znam. Ja jedino sto mogu da pitam svakog od vas, kome bi konkretno odgovarao ovaj haos koji korona pravi. Ok, par tih famoznih "vladara iz senke" i slicne zaje.bancije, ajde da uzmemo da je to tacno, oni mogu za zaje/bu nas Srbe i slicne poludrzave. Ali kako jedna Nemacka, cija ekonomija strahoviito trpi, da ne govorim Britanija, SAD, Japan, Kina, kako su one dozvolile da ih Sorosi, Gejtsi, Rokfeleri, Rotsildi tako preveslaju.

Dakle ovo je bolest koja postoji, koja u 80 odsto slucajeva nece izazvati bilo kakve simptome kod one koji ih zakace, koja ce u ostalih 15 odsto slucajeva izazvati neke simptome od temperature do neke upale pluca, koja ce u pet odsto slucajeva izazvati teska stanja gde ce ljudi zavrsavati na respiratoru, a gde ce izmedju 1 i 3 odsto na zalost umreti. To je neka generalna statistika kovida ako se ne varam.
Ja licno znam prilican broj ljudi koji su preboleli,sreca nikoga ko je umro od korone.
Jedan je imao simptome kao da dise staklenu prasinu,dve nedelje je jedva funcionisao,drugi je imao samo blago povisenu temperaturu,ali na pregledu su ga lekari hitno odvezli u bolnicu,da bi mu spasili pluca,toliko je tesko zapaljenje imao.Bez bilo kakvih simptoma,da je nekoliko dana kasnije dosao do lekara,samo bi se u jednom momentu ugasio...Ostali su imali neke lakse klinicke slike,tipa gripa ali koji se vuce po nekoliko nedelja.
Da napomenem da su svi do jednog mladji,zdravi i jaki ljudi,minimum jednom godisnje prolazimo jako strog i detaljan lekarski pregled...
Uopste nije za zezanje,pogotovo ako se uzme da sve vise svetski priznatih lekara tvrdi da ko prelezi nece imati dozivotni imunitet.Mozda ga cak i nece imati uopste...

Човек је икона Божија. Не стављајте маске на лице нити шарајте тело тетоважама. Не ружите нити скрнавите, јер је човеково тело храм Духа Светога.

Ti si od onih koji misle da ce molitva da ga izleci od svega?
Nadam se najiskrenije da se ne razmnozavas...
 
Najveca misterija svih vremena je kako to da ni jedan jedini taksista na svetu nije oboleo od korona virusa a takodje ni jedna jedina kasirka niti jedan jedini vozac autobusa

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
Na početku : prvi slučaj da sam čula da je neko čuo za nekoga bilo je vezano za taksistu koji je bio pozitivan na koronu, a valjda i oboleo
Evo gledam u okolini imam oko 10 megamarketa i sve kasirke su zdrave i zive i ove sto rade po rafovima a i po mesarama itd.

I bas sam juce sproveo mini anketu po tim megamarketima, reko sam im da radim mini istrazivanje pa me zanima da li se neka njihova koleginica u megamarketu zarazila koronom. I znate sta? Ni jedna jedina se nije zarazila za svo ovo vreme. Cak su rekle da nema ni jedne jedine koja je imala bilo kakav grip, temperaturu i slicno. A njihov poso je takav da pored njih prodju na stotine i stotine ljudi svakog dana.
 
Evo gledam u okolini imam oko 10 megamarketa i sve kasirke su zdrave i zive i ove sto rade po rafovima a i po mesarama itd.

I bas sam juce sproveo mini anketu po tim megamarketima, reko sam im da radim mini istrazivanje pa me zanima da li se neka njihova koleginica u megamarketu zarazila koronom. I znate sta? Ni jedna jedina se nije zarazila za svo ovo vreme. Cak su rekle da nema ni jedne jedine koja je imala bilo kakav grip, temperaturu i slicno. A njihov poso je takav da pored njih prodju na stotine i stotine ljudi svakog dana.

Za kasirku stvarno nisam čula
 

Back
Top