:) Summer cosmetics :)

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Uskoro treba da spakujem neseser(e) za voyage, pa vas pitam:
1)bez cega od kozmetike ne biste mogle na more? :telefon:
2)sta preporucujete od nege i sminke kao must have za letovanje i letnje dane uopste?
3)sta pod obavezno izbegavate i izbacujete iz kozmeticke torbice kada dodje leto?
 
Uskoro treba da spakujem neseser(e) za voyage, pa vas pitam:
1)bez cega od kozmetike ne biste mogle na more? :telefon:
2)sta preporucujete od nege i sminke kao must have za letovanje i letnje dane uopste?
3)sta pod obavezno izbegavate i izbacujete iz kozmeticke torbice kada dodje leto?

1.krema za suncanje,posle suncanja,sprej za kosu za zastitu od sunca,hidrantna krema za lice,
od dekorativne-maskara,crna i plava,lagani bronzer za lice,svetlucavi sjaj za usta-vise nijansi,
obavezno parfem(naravno neku letnju varijantu),osvezavajucu termalnu vodicu,lakovi za nokte i pribor
Leti ne koristim puder za lice,jer mi je ten i ovako lep:),senke za oci,jake karmine,napadne parfeme,masne kreme za lice i telo,rumenilo.
Mozda sam nesto i zaboravila?:think:
Trenutno koristim sjaj za usta Loreal Glam Shine 6-odlican je,
maskaru False lash effect Max Faktor i Glam Bronze-r Loreal.Sve je :super:Parfem Moschino-Light Clouds.
To cu ja poneti na more,ali naravno spisak nije konacan:)Lepo se provedi;)
 
Uskoro treba da spakujem neseser(e) za voyage, pa vas pitam:
1)bez cega od kozmetike ne biste mogle na more? :telefon:
2)sta preporucujete od nege i sminke kao must have za letovanje i letnje dane uopste?
3)sta pod obavezno izbegavate i izbacujete iz kozmeticke torbice kada dodje leto?


ovo se odnosi samo sto se ljetovanja tice
1. maskara, sjaj za usne, gel za tusiranje.
2.losion za suncanje i posle suncanja, parfem
3.kreon, sjena, puder nikako na plazi. (mada mi i maskara smeta na plazi pa je ne koristim!)
 
osnovna higijena + mleka za suncanje i dobra krema za posle, hranjiva maska za kosu i mleko za kosu koje se ne ispira, neka svetla senka u kamenu, braon maskara i olovka, neutralan sjaj za usta, otkacen lak za nokte, lagan letnji parfem......
 
Za puder se svakako sa svima slazem, njega inace ne koristim na prolece i leto, na jesen se posluzim toniranom kremom (kada letnji ten pocne da bledi), a puder nosim zimi. U rafovima parfimerija je bukvalno rat firmi (plasiraju se galoni proizvoda), pitanje je sta je tu zapravo kvalitetno i neophodno na plazi, a sta samo jos jedna u nizu bocica zarad bogatije kolekcije...
 
Uskoro treba da spakujem neseser(e) za voyage, pa vas pitam:
1)bez cega od kozmetike ne biste mogle na more? :telefon:
2)sta preporucujete od nege i sminke kao must have za letovanje i letnje dane uopste?
3)sta pod obavezno izbegavate i izbacujete iz kozmeticke torbice kada dodje leto?

1. Ne mogu na more bez dobre kreme za sunčanje, neke kreme za posle sunčanja, ili mleka za telo, gela za tuširanje, šampona i nekog malo masnijeg balsama za kosu, čak i moja masna kosa postane dosta suva i oštra od morske vode, mleka za skidanje šminke ili maramica, dezodoransa i kreme za stopala. Od dekorative na more bih ponela vrlo malo - labelo, 2 sjaja za usta, maskaru, eventualno neke senke, možda toniranu kremu ili bronzer - ali garant ga ne bih ni stavljala na moru, lak za nokte.
2. Ne postoji neki poseban must have - eventualno bronzer za lice i neko sredstvo za samopotamnjivanje, za one koji ne vole sunce ili solarijum.
3. Izbegavam tečni puder - stavljam toniranu kremu ili bronzer, biram kreme od kojih se lice neće presijavati, izbegavam jake parfeme.
 

Back
Top