Šuma

Дади

Poznat
Poruka
8.502
Pitanje za muške forumaše: smuvate se sa devojkom, svidi vam se sve ide ok, dodje trenutak da se kresnete, ti je skineš kad ono sineeee...kovrdze, šumadija...šta sad? da li biste joj nekako u toku veze skrenuli pažnju da više volite kad je obrijana po cenu da se uvredi a stalo vam je do nje...ili jednostavno prihvatili činjenicu takvu kakva jeste, navikli se i nastavili dalje?
Evo i pitanja za ženski deo: da li biste se vi uvredili kada bi vam dečko rekao da se obrijete ili pak da pustite malo žbun? :)
 
Kakav saban. Zbog takvih kao ti devojke i zene unistavaju svoju prirodnu lepotu i jos mogu da se povrede usled depiliranja i brijanja, uraslih dlaka i tako to. Kakav majmun...
 
Pitanje za muške forumaše: smuvate se sa devojkom, svidi vam se sve ide ok, dodje trenutak da se kresnete, ti je skineš kad ono sineeee...kovrdze, šumadija...šta sad? da li biste joj nekako u toku veze skrenuli pažnju da više volite kad je obrijana po cenu da se uvredi a stalo vam je do nje...ili jednostavno prihvatili činjenicu takvu kakva jeste, navikli se i nastavili dalje?
Evo i pitanja za ženski deo: da li biste se vi uvredili kada bi vam dečko rekao da se obrijete ili na shupak da pustite malo žbun? :)
pa neam pojma, nisam razmishlajo o tome :(
nemam stav
 
Pitanje za muške forumaše: smuvate se sa devojkom, svidi vam se sve ide ok, dodje trenutak da se kresnete, ti je skineš kad ono sineeee...kovrdze, šumadija...šta sad? da li biste joj nekako u toku veze skrenuli pažnju da više volite kad je obrijana po cenu da se uvredi a stalo vam je do nje...ili jednostavno prihvatili činjenicu takvu kakva jeste, navikli se i nastavili dalje?
Evo i pitanja za ženski deo: da li biste se vi uvredili kada bi vam dečko rekao da se obrijete ili pak da pustite malo žbun? :)
ja se ne secam kako je to imati dlake
mozda ih sad pustim :D
 

Back
Top