Дади
Poznat
- Poruka
- 8.502
Pitanje za muške forumaše: smuvate se sa devojkom, svidi vam se sve ide ok, dodje trenutak da se kresnete, ti je skineš kad ono sineeee...kovrdze, šumadija...šta sad? da li biste joj nekako u toku veze skrenuli pažnju da više volite kad je obrijana po cenu da se uvredi a stalo vam je do nje...ili jednostavno prihvatili činjenicu takvu kakva jeste, navikli se i nastavili dalje?
Evo i pitanja za ženski deo: da li biste se vi uvredili kada bi vam dečko rekao da se obrijete ili pak da pustite malo žbun?
Evo i pitanja za ženski deo: da li biste se vi uvredili kada bi vam dečko rekao da se obrijete ili pak da pustite malo žbun?








