Sukob u podzemnoj alien bazi Dulce, New Mexico

Takvi svakoga ko im otkriva nesto sto je njihovim indoktrinisanim umovima tesko da prihvate - patoloski lazov. =))

Fil je klasican primer nekog ko vam rusi sve u sta ste naivno verovali.

Ovde imate intervju sa jos jednim sluzbenikom iz Dulce baze...koji govori o istim temama o kojima prica Fil Snajder u ovom videu.

http://www.all-natural.com/dulce-11.html
 
Poslednja izmena:
Pa da si imala hrabrosti da uopste odgledas video, videla bi i "dokaze" koje trazis....

Sam Fil Snajder je najveci dokaz...dokazi su i njegovi prsti leve ruke koje je izgubio u tom sukobu, sam on je ubio dva reptila...ali kao sto rekoh, prvo moras da savladas strah i odgledas video.

nije u pitanju hrabrost. eto odgledala sam video ali i dalje mislim isto kao i juce i kao pre par dana. prste je mogao da izgubi na zilion nacina. nemam ja nikakav strah, ne razumes ti ocigledno, nemam cega da se plasim, pogotovo ne videa sa tube i tipa koji je tvrdio da je video vanzemaljce.
 
nije u pitanju hrabrost. eto odgledala sam video ali i dalje mislim isto kao i juce i kao pre par dana. prste je mogao da izgubi na zilion nacina. nemam ja nikakav strah, ne razumes ti ocigledno, nemam cega da se plasim, pogotovo ne videa sa tube i tipa koji je tvrdio da je video vanzemaljce.

A sta to mislis..? Koji "dokazi" ti trebaju i koji je razlog da ne verujes gospodinu Snajderu?
 
Poslednja izmena:
a koji je razlog da mu verujem? :huh:
to sto je imao saopstenja za javnost i mahao nekim papirima i kamenjem? ma vazi :roll:

Pitao sam koji je razlog da ne verujes gospodinu Snajderu...?

Sem sto se ono sto prica ne uklapa u tvoj dosadasnji, nametnuti sistem verovanja...i sto ti je intuicija davno otisla na dugacak put i jos se nije vratila...pa se oslanjas na skuceni razum koji se plasi onakvih stvari, jer one uzdrmavaju njegov integritet, tj. sam temelj njegovog postojanja..?

Ili mozda sto ti tako nesto nisu javili na RTS-u, ili nekoj drugoj televiziji? =)

Kako biras kome verujes..? I kako verujes bilo kome, i na osnovu cega?
 
Poslednja izmena:
Pitao sam koji je razlog da ne verujes gospodinu Snajderu...?

kako koji?
na primer, taj navodni incident se desio 1979, a schneider je prvi put izasao u javnost 1996. zasto? sta trebalo mu je 17 godina da razmisli da li da ustane ili da odustane? cekaj, zasto nije izasao u javnost odmah? :huh:
dalje, sve sto mozete naci o ovom coveku, mozete naci na ufo sajtovima gde je opet sve u domenu "mozda, navodno, izgleda".
i kome ja tu da verujem?
 
kako koji?
na primer, taj navodni incident se desio 1979, a schneider je prvi put izasao u javnost 1996. zasto? sta trebalo mu je 17 godina da razmisli da li da ustane ili da odustane? cekaj, zasto nije izasao u javnost odmah? :huh:

"Navodni incident" ? =) Ti iz nekog razloga ne verujes da se to uopste i desilo? =))
66 naucnika je ubijeno, mozes da nadjes detaljne podatke o tome...to uopste nije pitanje. 3 coveka su prezivela, i znaju im se imena i prezimena, jedan od njih je Fil Snajder.

Zasto nije pre 1995-e pricao o tome? =) Zato sto je do tad radio za njih, pre nego sto je dao otkaz.

dalje, sve sto mozete naci o ovom coveku, mozete naci na ufo sajtovima gde je opet sve u domenu "mozda, navodno, izgleda".
i kome ja tu da verujem?

I ti si od toga ipak izabrala da mu ne verujes..? =)

Kao sto rekoh, ovde imate intervju sa drugim zvanicnikom, koji prica o istim stvarima...i koji je nazalost, isto ubijen.

Sama njihova ubistva su dovoljna da im daju kredit za to sto pricaju.

http://www.all-natural.com/dulce-11.html
 
Poslednja izmena:
Samo da kazem, da ljudi koji ne veruju ovakvim ljudima, ovakvim dokazima i ovakvim detaljnim informacijama...imaju poprilican problem sa sobom, svojim umom i svojom intuicijom....i da pored sto rade sta god da rade u svakodnevnom zivotu, pod hitno krenu da se bave svojim duhom, svojim unutrasnjim bicem, i da uvecavaju svoju svest.
Bojim se da cete imati mnogo problema i vrlo teska vremena u sledecih par godina...jer ce mnoge stvari krenuti da se desavaju koje su ocigledno van vasih mogucnosti poimanja, i obrusice se na vas um sa velikom brzinom...postoji opasnost da budete paralizovani, jer se niste na vreme spremili, i ucinili sebe manje krutim..

Btw, ovde imate jos dva predavanja Fila Snajdera...

https://video.google.com/videoplay?docid=7197018777457409376&q=phil+schneider#

https://video.google.com/videoplay?docid=8180572860678943465&hl=en&emb=1
 
Poslednja izmena:
"Navodni incident" ? =) Ti iz nekog razloga ne verujes da se to uopste i desilo? =))
66 naucnika je ubijeno, mozes da nadjes detaljne podatke o tome...to uopste nije pitanje. 3 coveka su prezivela, i znaju im se imena i prezimena, jedan od njih je Fil Snajder.

Zasto nije pre 1995-e pricao o tome? =) Zato sto je do tad radio za njih, pre nego sto je dao otkaz.



I ti si od toga ipak izabrala da mu ne verujes..? =)

Kao sto rekoh, ovde imate intervju sa drugim zvanicnikom, koji prica o istim stvarima...i koji je nazalost, isto ubijen.

Sama njihova ubistva su dovoljna da im daju kredit za to sto pricaju.

http://www.all-natural.com/dulce-11.html

ah znaci, 17 godina mu nije bilo bitno da ljudi saznaju istinu o toj podzemnoj bazi i posle 17 godina je dao otkaz i resio da ih raskrinka??? :huh: 17 godina je primao platu od njih i onda mu je odjednom dosadilo sto lazu svet o postojanju reptila i ostalog? odjednom je resio da covecanstvu otvori oci? :roll:
i gde su ta dokumenta o ubijenima?
i zasto paul bennewitz nije pricao o tom navodnom dogadjaju?
 
ah znaci, 17 godina mu nije bilo bitno da ljudi saznaju istinu o toj podzemnoj bazi i posle 17 godina je dao otkaz i resio da ih raskrinka??? :huh: 17 godina je primao platu od njih i onda mu je odjednom dosadilo sto lazu svet o postojanju reptila i ostalog? odjednom je resio da covecanstvu otvori oci? :roll:
i gde su ta dokumenta o ubijenima?
i zasto paul bennewitz nije pricao o tom navodnom dogadjaju?

Da si odgledala video, znala bi odgovor na pitanje.....naravno da nije otpocetka znao o cemu se radi, kada je shvatio, ubrzo potom je dao otkaz.

Moras da pitas Paula Bennewitza zasto nije pricao, a vladu USA gde su dokumenti. To verovatno nije previse sakriveno, posto je dogadjaj opste poznat.
 
Da si odgledala video, znala bi odgovor na pitanje.....naravno da nije otpocetka znao o cemu se radi, kada je shvatio, ubrzo potom je dao otkaz.

Moras da pitas Paula Bennewitza zasto nije pricao, a vladu USA gde su dokumenti. To verovatno nije previse sakriveno, posto je dogadjaj opste poznat.

rado bih ga pitala da nije umro pre par godina :flert:
on je prvi poceo da govori o bazi dulce ali nigde ne spominje nikakav incident i 66 mrtvih ljudi.
a sto se phila tice, kako je moguce da covek izgubi par prstica u borbi sa reptilima a ne zna 17 godina za to? hoces da kazes da je posle 17 godina saznao da je izgubio prste u borbi sa reptilima??? i onda kad je saznao zasto mu prsti fale, dao je otkaz? :roll:
 
rado bih ga pitala da nije umro pre par godina :flert:
on je prvi poceo da govori o bazi dulce ali nigde ne spominje nikakav incident i 66 mrtvih ljudi.
a sto se phila tice, kako je moguce da covek izgubi par prstica u borbi sa reptilima a ne zna 17 godina za to? hoces da kazes da je posle 17 godina saznao da je izgubio prste u borbi sa reptilima??? i onda kad je saznao zasto mu prsti fale, dao je otkaz? :roll:

O cemu pricas ti? =) Odakle ti takva idiotska pomisao da je on "saznao" posle 17 godina da je izgubio prste, i da je "dao otkaz zato sto je izgubio prste"? Odakle si takvu glupost izvukla? =) Znao je vrlo dobro, vrlo brzo posle sukoba, kao sto bi i bilo ko drugi.

Incident se naravno ne spominje u zvanicnim medijima, ako bi to htela, ali za njega svejedno svi znaju....to nije bio obracun dva posvadjana coveka...koji bi mogao lako da se zaboravi i predje preko toga.....vise od 60 ljudi je poginulo, tako da je normalno da to nisu uspeli da sakriju.
 
O cemu pricas ti? =) Odakle ti takva idiotska pomisao da je on "saznao" posle 17 godina da je izgubio prste, i da je "dao otkaz zato sto je izgubio prste"? Odakle si takvu glupost izvukla? =) Znao je vrlo dobro, vrlo brzo posle sukoba, kao sto bi i bilo ko drugi.

Incident se naravno ne spominje u zvanicnim medijima, ako bi to htela, ali za njega svejedno svi znaju....to nije bio obracun dva posvadjana coveka...koji bi mogao lako da se zaboravi i predje preko toga.....vise od 60 ljudi je poginulo, tako da je normalno da to nisu uspeli da sakriju.

ja te lepo pitala zasto nije dao otkaz ODMAH, a ti kazes nije znao sta se desavalo. ae sad reci mi kako nije znao, kad je ucestvovao u tom incidentu?
a ovaj drugi nestretnik, paul bennewitz, od osamdesetih je pricao o bazi dulce i reptilima a opet nigde ne spominje taj incident. takodje je bio zaposlen u toj bazi. znaci ako se zna, kako on nije znao? kako su od zaposlenog u dulce bazi sakrili vise od 60 mrtvih ljudi?
 
ja te lepo pitala zasto nije dao otkaz ODMAH, a ti kazes nije znao sta se desavalo. ae sad reci mi kako nije znao, kad je ucestvovao u tom incidentu?
a ovaj drugi nestretnik, paul bennewitz, od osamdesetih je pricao o bazi dulce i reptilima a opet nigde ne spominje taj incident. takodje je bio zaposlen u toj bazi. znaci ako se zna, kako on nije znao? kako su od zaposlenog u dulce bazi sakrili vise od 60 mrtvih ljudi?

Pa, ucestvovati u jednom incidentu, nije isto sto i znati celu pricu i ceo plan oko toga. To je mnogo sire nego sresti par reptila, i sukobiti se sa njima. On nije dao otkaz zbog tog sukoba, da si odgledala video, i to bi znala.

Za tog Paula, naravno da je znao o incidentu ako je tamo radio, a zasto nije pricao o tome, ne znam.
 
Pa, ucestvovati u jednom incidentu, nije isto sto i znati celu pricu i ceo plan oko toga. To je mnogo sire nego sresti par reptila, i sukobiti se sa njima. On nije dao otkaz zbog tog sukoba, da si odgledala video, i to bi znala.

Za tog Paula, naravno da je znao o incidentu ako je tamo radio, a zasto nije pricao o tome, ne znam.

nije nego. znaci nije mu bilo vazno da svet sazna istinu citavih 17 godina? :roll: ponovo se vracam na isto pitanje - namerno. tek posle je akcenat dao na pricu o tom incidentu. i kako verovati takvom coveku?
 
nije nego. znaci nije mu bilo vazno da svet sazna istinu citavih 17 godina? :roll: ponovo se vracam na isto pitanje - namerno. tek posle je akcenat dao na pricu o tom incidentu. i kako verovati takvom coveku?

Kako verovati "takvom coveku"? Mislis ovako sjajnom coveku koji je rizikovao svoj zivot i na kraju ga i izgubio da bi obicnim ljudima pomogao i otkrio im istinu o uzasnom planu svetskih sila koji visi nad njihovim glavama? Pa vrlo lako, vise je nego ocigledno da zna o cemu prica, i vise je nego verodostojan.

Zasto bi verovala Polu Benevicu vise nego Filu Snajderu na primer..? Da je Benevic rekao, ne, nije se desilo, a Fil Snajder da se desilo, i opisao sve u detalje...zasto bi pre verovala Benevicu?

Drugo, sam sukob u Dulce bazi nije najvaznija tema ovog videa, iako joj je to naziv, vec razotkrivanje mnogih istina koje se kriju od covecanstva, i plana svetskih mocnika o njegovom porobljavanju i istrebljenju.

A ako svejedno imas problem da verujes ovakvom coveku kao sto je Fil Snajder, onda procitaj ponovo ono iznad sto sam napisao u postu #40, posto spadas u takve.
 
Poslednja izmena:
koliko sam ja shvatio,poginuli nisu bili svi naucnici,vec specijalci us army...crne beretke...interesantna stvar je da ih pominje u bosni 1992....kada su snajperima kokali po sarajevu,najcesce civile,te je zato posle optuzena srpska vojska, a i muslimanska

no...sta je bio tacan razlog sukoba izmedju vanzemaljaca i njihovih domacina u dulce-u??

zasto je pocela sorka
 

Back
Top