Sukob u podzemnoj alien bazi Dulce, New Mexico

nije u pitanju nikakav strah, u pitanju je NEISTINA. cak i da se sve to odigralo tako kao sto fil tvrdi da jeste MANIPULISAO JE I LAGAO VISE OD DECENIJU I PO. gde je tu hrabrost?

i kako to da do sada niko nije ubio ickea iako se ovaj mukica polomi da objasni sve o ljudima-gusterima? :think:

Odakle ti da je to "neistina"...sem sto bi ti mnogo volela da je tako? =)

Mozda za tebe nije dovoljno hrabar, ali je u svakom slucaju hrabriji od bilo koga drugog od hiljade ljudi koji su znali o ovom dogadjaju, jer se niko sem njega nije usudio da prica o tome.

Zasto nisu ubili Ajka..? Zato sto Ajk prenosi drugu vrstu informacija, ne toliko "zemaljsku", kao sto je to Fil Snajder uradio sa detaljnim informacijama o crnim projektima vlade, tajnim bazama sirom Amerike, tehnologiji koja se skriva od obicnih ljudi i mnogim drugim stvarima....i sto im takva razotkrivanja od svojih bivsih zaposlenih koji imaju kredibilitet mnogo vise smetaju od price o reptilima, jer i sami znaju da je vecina ljudi kao ti, i da ne zele da veruju u to, tako da nemaju problem sa tim, vi ih branite.
 

a mozda ima jake veze...ja bih izabrao da poverujem milici.

sad, pitanje je da li cemo koristiti razum ili intuiciju pri donosenju odluke kome mozemo da verujemo (u mom slucaju je strah od milicine moci presudio ;)).

ovim putem joj se izvinjavam sto sam, na jednoj drugoj temi izjavio da je moj ukus drugaciji od njenog po pitanju namestaja...sali salio sam se...

@milica
sorry za spam:cvet:
 
Poslednja izmena:
Luda zurka bila tamo u toj bazi dole, pravi rock&roll i napravili opasnu sutku i eto 60 i vise poginulih......
Ne znam koji je bend bio samo?:think:
Izgleda da su reposi hteli da cuju neke repere pa je doslo do tuce...
Ne bi ni ovaj lik preziveo da nije bio Cak noris sto laze da je ubio dva kad je Cak ubio 2 sramota...
I medjuprezivelima je I Cak Noris da znate ali on nece nista da otkrije da ga ne uhvati u svaleraciji Milka Canc inace bi reposi odavno bili istorija...:D
 
Da idemo najlogičnijom logikom da vanzemaljci postoje
Da idemo logikom da su sklopili tajne sporazume sa vladama sveta..

ovde se postavlja pitanje kako su tajna društva koja vladaju svetom uspela da obezbede indoktrinaciju umova, i na koji način su uspeli da preko raznih naučno-religijskih zabluda, navedu ljude na laž do te mere da nisu u stanju da prihvate istinu čak i kad im se jasno predoči

Opšta je laž da se svemir vrti zbog Zemlje i ljudi i da je svest Kreatora preokupirana nama, kao što je bila laž i da je Zemlja ravna ploča i da je centar svemira..

Ako Bog postoji, njega boli tuki za nas, jer postoje mnogo naprednije civilizacije koje će njegove misije odraditi sa mnogo više razumevanja i spiritualnosti

Šta je nateralo ljude da veruju da đavo postoji da postoje dve strane jin i jang..
Zašto jednostavo ne priznamo da ne postoji ništa što nije od Boga dakle ništa ne-Tvorčevo

tama je samo nedostatak svetlosti (ili nesposobnost da se svetlost sagleda) sve ostalo je laž
 
Cobanice, tebi ipak nema pomoci...procitaj jos jednom ovaj post iznad ako nisi videla, sto si pitala za Ajka i to....ali kao sto rekoh, intuicija ti je 0, na dalekom putu, bez naznaka da ce da se vrati....a bez intuicije nema nista.

Ti ne razumes da su takvi ljudi kao ti, sa intuicijom na dalekom putu, veci problem od bilo kojih reptila i sranja....vi ih odrzavate, vi im pomazete da ostvare svoj plan, svojom besvescu i negiranjem da uopste postoje.

A to je upravo ono sto su i hteli, da ne verujete da postoje, jer ako "ne postoje", naravno da mogu da rade sta hoce.
 
Poslednja izmena:
Cobanice, tebi ipak nema pomoci...procitaj jos jednom ovaj post iznad ako nisi videla, sto si pitala za Ajka i to....ali kao sto rekoh, intuicija ti je 0, na dalekom putu, bez naznaka da ce da se vrati....a bez intuicije nema nista.

Ti ne razumes da su takvi ljudi kao ti, sa intuicijom na dalekom putu, veci problem od bilo kojih reptila i sranja....vi ih odrzavate, vi im pomazete da ostvare svoj plan, svojom besvescu i negiranjem da uopste postoje.

A to je upravo ono sto su i hteli, da ne verujete da postoje, jer ako "ne postoje", naravno da mogu da rade sta hoce.

a tebi je intuicija na ajkovom sajtu, pretpostavljam.
vidi, milion nelogicnosti se nalaze u ovom slucaju. a na nekoliko prostih pitanja niko ne zna pravi odgovor. gospodin je lagao i o sopstvenom ocu, zasto bi ocekivali da je rekao istinu i o reptilima?
i jos nesto, ako njima odgovara strah, zasto se ne pojave u javnosti? pa zar im to ne bi bilo mnogo lakse? imali bi straha koliko hoce, porobili bi nas dok si reko piksla, ne bi se vise skrivali po rupetinama...
 
a tebi je intuicija na ajkovom sajtu, pretpostavljam.
vidi, milion nelogicnosti se nalaze u ovom slucaju. a na nekoliko prostih pitanja niko ne zna pravi odgovor. gospodin je lagao i o sopstvenom ocu, zasto bi ocekivali da je rekao istinu i o reptilima?
i jos nesto, ako njima odgovara strah, zasto se ne pojave u javnosti? pa zar im to ne bi bilo mnogo lakse? imali bi straha koliko hoce, porobili bi nas dok si reko piksla, ne bi se vise skrivali po rupetinama...

Ne, nalazi se u meni, kao i kod svakog ljudskog bica...pitanje je samo koliko je kod koga probudjena, koliko je ko u stanju da je koristi.

Odakle ti da je lagao o svom sopstvenom ocu? Zato sto ga nema zavedenog u nekakvim arhivama? =)

"Pojavljivanje u javnosti" naravno da im ne bi odgovaralo, kao sto sam rekao, oni zele da vi verujete da ne postoje, samim tim ih stitite i pomazete u njihovom planu...nista lepse. "Pojavljivanje u javnosti" im sigurno ne treba, pojave se po kat-kad, otuda i hiljade prica pojedinacnih ljudi...
Sto se tice straha, imaju ga sasvim dovoljno, i zbog toga takodje naravno da ne moraju da se pojavljuju u javnosti...Strah sire pomocu sranja koja se desavaju na Zemlji, a kojima oni upravljaju preko svojih krvnih linija koje vladaju svetom, onda preko samih umova ljudi koje kontrolisu, ubacujuci misli, strahove, agresiju i sva ostala stanja koja proizlaze iz niskih frekvencija, dalje preko rituala, zrtvovanja dece i ljudi, itd...sve to im je sasvim dovoljno, straha imaju na pretek....nikakvo "pojavljivanje u javnosti" im nije neophodno.

Drugo, oni su covecanstvo vec porobili....posto vidim da kazes "porobili bi nas".....sam plan ima vise faza, trenutno smo u jednoj od poslednjih.
 
Poslednja izmena:
Ne, nalazi se u meni, kao i kod svakog ljudskog bica...pitanje je samo koliko je kod koga probudjena, koliko je ko u stanju da je koristi.

Odakle ti da je lagao o svom sopstvenom ocu? Zato sto ga nema zavedenog u nekakvim arhivama? =)

"Pojavljivanje u javnosti" naravno da im ne bi odgovaralo, kao sto sam rekao, oni zele da vi verujete da ne postoje, samim tim ih stitite i pomazete u njihovom planu...nista lepse. "Pojavljivanje u javnosti" im sigurno ne treba, pojave se po kat-kad, otuda i hiljade prica pojedinacnih ljudi...
Sto se tice straha, imaju ga sasvim dovoljno, i zbog toga takodje naravno da ne moraju da se pojavljuju u javnosti...Strah sire pomocu sranja koja se desavaju na Zemlji, a kojima oni upravljaju preko svojih krvnih linija koje vladaju svetom, onda preko samih umova ljudi koje kontrolisu, ubacujuci misli, strahove, agresiju i sva ostala stanja koja proizlaze iz niskih frekvencija, dalje preko rituala, zrtvovanja dece i ljudi, itd...sve to im je sasvim dovoljno, straha imaju na pretek....nikakvo "pojavljivanje u javnosti" im nije neophodno.

Drugo, oni su covecanstvo vec porobili....posto vidim da kazes "porobili bi nas".....sam plan ima vise faza, trenutno smo u jednoj od poslednjih.


daj napisi barem da se salis ili tako nesto...

 
Pazljivo sam odgledao ceo dokumentarac, da napomenem prvo.

Nacin na koji covek govori mi je malo cudan, ili je imao preveliku tremu, los govornik ili pokazuje da je cist lazov. Ne znam sta je od toga.

Pricao je puno o alien agendi ali nije zapravo puno rekao. Rekao je da im je plan da smanje covecanstvo na 7/8 ili 6/7 kako god do 2020 i neke, da ne jedu ljude, vec samo konzumiraju zlezde. Ali nista konkretnije, detaljnije nije rekao.

Naveo je takodje da postoji 11 vrsta vanzemaljaca, od kojih je on nave samo Male Sive, Velike Sive, Reptile i cetvrte cijeg imena ne mogu da se setim, ali za koje je rekao da su napustili zemlju jer su morali da se vrate zbog napada na svoju teritoriju. Takodje je rekao da 2 rase brane covecanstvo, sto je zanimljivo.

Dakle prvo pitanje, u slucaju da neko zna: Koje su tih 8 drugih rasa za koje se "zna" da postoje a nije naveo i koje uopste brane ljude/Zemlju.

Hvala unapred.
 
Ne, nalazi se u meni, kao i kod svakog ljudskog bica...pitanje je samo koliko je kod koga probudjena, koliko je ko u stanju da je koristi.

Odakle ti da je lagao o svom sopstvenom ocu? Zato sto ga nema zavedenog u nekakvim arhivama? =)

"Pojavljivanje u javnosti" naravno da im ne bi odgovaralo, kao sto sam rekao, oni zele da vi verujete da ne postoje, samim tim ih stitite i pomazete u njihovom planu...nista lepse. "Pojavljivanje u javnosti" im sigurno ne treba, pojave se po kat-kad, otuda i hiljade prica pojedinacnih ljudi...
Sto se tice straha, imaju ga sasvim dovoljno, i zbog toga takodje naravno da ne moraju da se pojavljuju u javnosti...Strah sire pomocu sranja koja se desavaju na Zemlji, a kojima oni upravljaju preko svojih krvnih linija koje vladaju svetom, onda preko samih umova ljudi koje kontrolisu, ubacujuci misli, strahove, agresiju i sva ostala stanja koja proizlaze iz niskih frekvencija, dalje preko rituala, zrtvovanja dece i ljudi, itd...sve to im je sasvim dovoljno, straha imaju na pretek....nikakvo "pojavljivanje u javnosti" im nije neophodno.

Drugo, oni su covecanstvo vec porobili....posto vidim da kazes "porobili bi nas".....sam plan ima vise faza, trenutno smo u jednoj od poslednjih.

ne samo da ga nema u zvanicnoj arhivi nego nema ni jednog jedinog kapetana. jer takvo zvanje nije ni postojalo, bili su samo kommanders. znaci - lagao je. i to je samo jedna u nizu lazi.
i ziva nisam dok nam ne objasnis sta je posle ove "faze" :flert:
 
ne samo da ga nema u zvanicnoj arhivi nego nema ni jednog jedinog kapetana. jer takvo zvanje nije ni postojalo, bili su samo kommanders. znaci - lagao je. i to je samo jedna u nizu lazi.
i ziva nisam dok nam ne objasnis sta je posle ove "faze" :flert:

Ti ne razumes, ni Fil Snajder nije postojao...to je isto obmana i laz....samim tim i nista od onoga sto je opisao nije postojalo, pa ni pravi periodni sistem sa 30 i nesto elemenata za koje ljudima nisu rekli, i svi ostali detalji u vezi 100 i nesto podzemnih baza koje je on pravio a koje u stvari ni ne postoje. Da ne pricamo o samom planu, reptilima, zrtvovanju ljudi i dece, kontroli celog covecanstva preko reptila iz cetvrte dimenzije......u stvari to celo predavanje je bilo holografska projekcija....a kamoli gluposti tipa otac predavaca...i na kraju ubistvo tog Fila Snajdera, njegova zena, i dokazi da je ubijen...to je sve izmisljeno...masta.

Mozes slobodno da se smiris, sve je u redu. Ne postoji nista sem onoga sto ti tvoj um dozvoljava da poverujes. Znaci, ne mnogo toga...tako da, relax....mozes da nastavis sa svojim udobnim zivotom, pusti ove gluposti...to svejedno nije za tebe.. =)
 
kakvi argumenti :lol:

Argumenti?

Jel ti znas sta znaci rec "argument"? =)

Ovo iznad ne spada pod tako nesto. To je bilo samo objasnjenje tebi u cilju da se konacno opustis, pogotovu ovaj poslednji deo koji opisuje tvoju situaciju.

Sad, da li ce taj "udoban zivot" da traje jos dva meseca ili mozda dve godine, to vec ne mogu da garantujem...u svakom slucaju, najbolje za tebe i za okvir tvojih mogucnosti je da nastavis da radis i mislis onako kako si mislila pre nego sto si susrela ovakve teme. Da napredujes ocigledno ne mozes, jedino sto moze da se desi je da budes sve vise uplasena, da strepis i slicne nepozeljne stvari...tako da je za tebe najbolje da ostanes u svom balonu....ili sto kaze moj ortak, u kanalu sa govnima...jesu govna, al su bar topla, i svi su u njima.
 
Poslednja izmena:
A zasto zaobilazis Nikko moj post? Nisi mi odgovorio nista sta sam te pitao kao postavljaca teme.

P.S. Zloupotrebio si dokumentarac, jer ne govori o reptilima vec o takozvanim velikim sivima. Reptile pominje jednom i to kada nabraja rase prisutnih vanzemaljaca. Elem, odgovori na moja pitanja iz prethodnog posta i bicu zadovoljan.
 
Sad, da li ce taj "udoban zivot" da traje jos dva meseca ili mozda dve godine, to vec ne mogu da garantujem...u svakom slucaju, najbolje za tebe i za okvir tvojih mogucnosti je da nastavis da radis i mislis onako kako si mislila pre nego sto si susrela ovakve teme. Da napredujes ocigledno ne mozes, jedino sto moze da se desi je da budes sve vise uplasena, da strepis i slicne nepozeljne stvari...tako da je za tebe najbolje da ostanes u svom balonu....ili sto kaze moj ortak, u kanalu sa govnima...jesu govna, al su bar topla, i svi su u njima.

A ti ces da se izvuces samo zato sto verujes?
 
Argumenti?

Jel ti znas sta znaci rec "argument"? =)

Ovo iznad ne spada pod tako nesto. To je bilo samo objasnjenje tebi u cilju da se konacno opustis, pogotovu ovaj poslednji deo koji opisuje tvoju situaciju.

Sad, da li ce taj "udoban zivot" da traje jos dva meseca ili mozda dve godine, to vec ne mogu da garantujem...u svakom slucaju, najbolje za tebe i za okvir tvojih mogucnosti je da nastavis da radis i mislis onako kako si mislila pre nego sto si susrela ovakve teme. Da napredujes ocigledno ne mozes, jedino sto moze da se desi je da budes sve vise uplasena, da strepis i slicne nepozeljne stvari...tako da je za tebe najbolje da ostanes u svom balonu....ili sto kaze moj ortak, u kanalu sa govnima...jesu govna, al su bar topla, i svi su u njima.

nikko, sem ovog snimka nemas nista. ni argumenta, nicega. na svako smisleno pitanje ostavljao si ovakve isprazne odgovore. i ocekujes da poverujem u tvoju i filovu pricu?
 
nikko, sem ovog snimka nemas nista. ni argumenta, nicega. na svako smisleno pitanje ostavljao si ovakve isprazne odgovore. i ocekujes da poverujem u tvoju i filovu pricu?

Nisi imala ni jedno "smisleno pitanje"...jedino ono idiotsko, zasto nije odmah izasao u javnost...

Ali kao sto rekoh, za tebe je najbolje da se ne zanimas vise za ovo, jer za tebe stvarno nema smisla...to kako bi ti htela da se stvari odvijaju, ne funkcionise u ovoj stvarnosti.

Drugo, za ovo "nemas nista".. =) ...ja ni nemam sta da "imam" ovde, ja sam postavio link sa videom, sta cete vi da radite sa tim je vasa stvar, a to zavisi od vase snage, onoga sto ste radili sa svojom svescu, nazalost ne mnogo...vaseg znanja i vase intuicije...niko ne treba da vas ubedjuje u bilo sta, to je besmisleno, kad ste vec na tom nivou da vam tako nesto uopste treba.

A ti ces da se izvuces samo zato sto verujes?

Ne, nego zato sto znam. S tim da nije dovoljno samo da znas kako stoje stvari, moras i ti da budes kako treba..sa svim sto to podrazumeva.

A zasto zaobilazis Nikko moj post? Nisi mi odgovorio nista sta sam te pitao kao postavljaca teme.

P.S. Zloupotrebio si dokumentarac, jer ne govori o reptilima vec o takozvanim velikim sivima. Reptile pominje jednom i to kada nabraja rase prisutnih vanzemaljaca.

Da, govori o reptilima..."veliki sivi" su reptili, iako je najmanje vazno da se izmeri o cemu se najvise govori, zato sto je sve jednako vazno i povezano.

Elem, odgovori na moja pitanja iz prethodnog posta i bicu zadovoljan.

Jos kad bih ja iz nekog razloga hteo da ti "budes zadovoljan"... dobra ti je ta =)

Uglavnom, nije toliko vazno koliko rasa ima, verovatno i vise od tih 11 za koje on zna...neke su neprijateljske prema ljudskoj rasi, neke su slicnije nama i ne zele nam zlo, to je isto sve manje vazno..
 
Poslednja izmena:

Back
Top