Сукоб Данаца и мухамеданаца

Poruka
22.423
mohammed-illustration.jpg
http://www.brusselsjournal.com/node/382
Карикатура које је направила пометњу
 
Надам се да мој пост неће бити погрешно протумачен... али искрено мислим да Данци стварно серу - зашто се изругују туђој вери, у овом случају мухамеданској... по мени расправе различитих вероисповести могу да се супротстављају у некој дискусији... али ругати се и цртати тог њиховог мухамеда кога је по њиховој вери уопште забрањено приказивати је прст у око...... нема никаквога смисла ... и представља Данце и њихову "толеранцију"...хехехееееееееее...
 
eremita:
Надам се да мој пост неће бити погрешно протумачен... али искрено мислим да Данци стварно серу - зашто се изругују туђој вери, у овом случају мухамеданској... по мени расправе различитих вероисповести могу да се супротстављају у некој дискусији... али ругати се и цртати тог њиховог мухамеда кога је по њиховој вери уопште забрањено приказивати је прст у око...... нема никаквога смисла ... и представља Данце и њихову "толеранцију"...хехехееееееееее...

мухамеду се није грота ругати??
Човек је изруга сам за себе
 
Hayek:
Koja je razlika izmedju mohamedanaca i pravoslavnih talibana kojih na ovom forumu ima dosta a koji deluju u organizacijama tipa Obraz, Sv. Justin, Sv. Miletic itd?

Да ли Ти уопште знаш шта значи реч ТАЛИБАН ??? Могао би да почнеш да мериш своје речи, могао би да покушаш да НЕ ВРЕЂАШ... организације које си набројао СУ СРПСКЕ И НАЦИОНАЛНЕ... а то што су којекакви никоговићи у овој земљи добили задатак ДА НАПАДАЈУ И УРУШАВАЈУ СВЕ ШТО ЈЕ НАЦИОНАЛНО је, веруј ми, потпуно узалудан напор... џабе трошите време... :roll:

Не постоји, нити ће икада постојати закон по коме ће неко моћи да укине СРПСТВО, ПРАВОСЛАВЉЕ И СВЕТОСАВЉЕ... што год нас будете више нападали, све више ћемо бити одани својој нацији...
 
Право да вам кажем - заболе ме.

Пази ироније са наше тачке гледишта - Сукоб Данаца и Мухаме- Данаца.

За Мухамеданце смо каури, за Данце(а колико видим и за остале) смо Мухамеданци па нас због тога кољу.
Како год окренеш они по нама па удри.

Чист пример фундаметалног нацизма или нацистичког фундаметализма, како год.
 
Бл:
мухамеду се није греота ругати??
Човек је изруга сам за себе

У принципу, мене баш брига за муслимане, не интересују ме у животу... нека верују како хоће и у кога хоће као и сви други људи и вере... међутим са њима је проблем што су они сасвим ОК сународници или суграђани само дотле док се не намноже и не створе критичну масу - е, онда они нападају Хришћане... у томе је суштина - јер је то проблем њихове вере "стални напади до физичког уништења на тзв.невернике"...
 
eremita:
У принципу, мене баш брига за муслимане, не интересују ме у животу... нека верују како хоће и у кога хоће као и сви други људи и вере... међутим са њима је проблем што су они сасвим ОК сународници или суграђани само дотле док се не намноже и не створе критичну масу - е, онда они нападају Хришћане... у томе је суштина - јер је то проблем њихове вере "стални напади до физичког уништења на тзв.невернике"...

Сада ћу да звучим као Димитрије, али мухамеданци су створени као противтежа Православним Хришћанима, они су обична јудо-Хришћанска секта. Ко их је створио зна се ЦИОНИСТИ, а како би Луковић рекао Хазари
 
Бл:
Сада ћу да звучим као Димитрије, али мухамеданци су створени као противтежа Православним Хришћанима, они су обична јудо-Хришћанска секта. Ко их је створио зна се ЦИОНИСТИ, а како би Луковић рекао Хазари

Мислио сам да се уздржим, али
7.gif
7.gif
7.gif


С обзиром да су први хришћани били Јевреји, а да 90% Јевреја НИЈЕ ПРИХВАТИЛО хришћанство као религију, запитао бих се ко је кога (стварно) створио и са каквим циљем...
 
Mi smo smetnja i jednima i drugima, prema tome uopšte ne želim da se zalažem za jedne, a protiv drugih. Jedni su poslali svoje "ratnike" u Bosnu i na Kosovo, kao ispomoć "domaćim" mudžahedinima, a drugi, oni nazovi civilizovani hrišćani su nas više puta bombardovali, računajući
i "savezničko" bombardovanje 1944. i ovo "milosrdno" iz 1999.godine!
 
Strela:
Mi smo smetnja i jednima i drugima, prema tome uopšte ne želim da se zalažem za jedne, a protiv drugih. Jedni su poslali svoje "ratnike" u Bosnu i na Kosovo, kao ispomoć "domaćim" mudžahedinima, a drugi, oni nazovi civilizovani hrišćani su nas više puta bombardovali, računajući
i "savezničko" bombardovanje 1944. i ovo "milosrdno" iz 1999.godine!

Ма јес, најбоље гледати гамад како се међусобно истребљује.
Тренутно имам малко више симпатија према слимунамима само зато јер су још слабији, па да сукоб траје што дуже.

mile kuronjic:
Mozete muslimanima samo da pojedete govvno i to da vam bude slatko kada ga pojedete.

Мислите ли на ово, професоре Куроњићу?
srebrenica1.jpg
 

Back
Top