Quantcast

Sujeverje

Mohe

Zainteresovan član
Poruka
212
Imala sam i ja jednom davno jednog Panta (kaskadera), mače, i jednom ja pala sa terese, zamislite, možda baš zato što je bila crna. Ko će ga znati? Malo se ugruvala, ali ništa opasno.

Sanha

Domaćin
Poruka
3.107
Imala sam crnu machku i obozavam ih,nisu mi problem ni na ulici,jedino kad izadjem iz kuce ne vracam se ako sam neshto zaboravila,uverila sam se da je to baxuz i kad idem ulicom sa nekim prijateljem,rodjakom,dechkom gledam da nishta ne prodje izmedju nas,bandera,stubovi,...to je kao svadja,a i desilo mi se vishe puta da se i posvadjamo...

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
mislim da nisam
al mi jednom bilo smeshno
shto mi se ptica malo pokakila na glavu u parku :lol:
i ja kao pipnem rukom i kazhem fuj shta cu sad
kad ono ni pet ni shest kad eto ti moje simpatije koja mi da broj telefona

bash mi bilo jako smeshno

sad sve neshto chekam da me neshto ukaki , al nece pa to ti je :lol:

Sanha

Domaćin
Poruka
3.107
Br. 13 je moj srecan broj i omiljen,nikada nisam imala losh trip u vezi broja 13...Bash od kako sam krenula u osnovnu,bash se secam da mi je uvek broj 13 donosio srecu i mir,...a i to je moj neki sudbinski,srecan broj,...

Mohe

Zainteresovan član
Poruka
212
Sanha:
Br. 13 je moj srecan broj i omiljen,nikada nisam imala losh trip u vezi broja 13...Bash od kako sam krenula u osnovnu,bash se secam da mi je uvek broj 13 donosio srecu i mir,...a i to je moj neki sudbinski,srecan broj,...
E,to mi se sviđa! Izgleda da baš nisi sujeverna.

Mohe

Zainteresovan član
Poruka
212
Skoro sam slušala priču o nekom recimo daljem rođaku koji je tri puta zakazivao vjenčanje.
Prvi put, malo pošto su odredili datum umre mu tetka, i naravno morali su to da odlože neko vrijeme. Prođe i to i odrede novi datum, ali nesrećni mladoženja slomi nogu, i opet ništa od vjenčanja.
Šta bi sta vi uradili da sta bili na njegovom mjestu?
Možda sam sujevjerna po nekim pitanjima, ali ja bih pobjegla glavom bez obzira, zar sve to ne liči na neki loš znak?
Tek treći put mu se posrećilo i najzad se oženio.

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
ha, a vi sa tim brojem 13 ste najgori

i jedna i druga strana su jednako sujeverne
prva jer iz nekog razloga misle da im donosi nesreću, a druga jer misle da su nešto posebno, pa im zato donosi sreću.

ali sve je to ej.ok.ej

ja volim broj 7
.. a nije baš da mi nešto donosi sreću.

Black Wolf

Iskusan
Poruka
6.988
Nisam imam potpuno crnu mačku i nikad mi se nije desilo nešto da je ikako povezano sa njom,mada imam profesoricu fizičkog u školi koja izgleda da jeste sujeverna,nemojte deco šutati loptu jako lud je mesec:lol:kako možeš biti bolestan kad si bik u horoskopu:lol:

BORKETA

Veoma poznat
Poruka
14.665
Nisam sujeverna imam samo jednu naviku koja se moze pod to svrstati je da kada pricam o necemu losem kazem pu..pu daleko bilo, mada vise iz navike nego sto zaista mislim da ako to uradim nece mi se to i to desiti.

smeđooka vodolija

Buduća legenda
Poruka
27.676
Sinoc sam pozvala drugaricu na kavu. Toliko je sujevjerna da sam pozalila sto sam je zvala. Brzo sam prekinula njena izlaganja o nekoj zeni sto joj pravi nesto iz ljubomore, ali mi je jos gorak ukus u ustima.Nije da ne vjerujem u te gluposti, ali plasim se toga.