suicid za Srbiju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dodao je i kako je "Hrvatska jedina država takozvanog zapadnog svijeta, u koju srpski državljani ulaze bez vize". "Sa državom koja vam toliko znači koliko Hrvatska znači Srbiji, vi ne možete povući veleposlanika, vi ne možete snižavati diplomatske odnose. Jednostavno, to radite samo ako vodite potpuno suicidalnu politiku", izjavio je Gjenero.
Ovo je smešno.
Ja rekoh nešto ozbiljno.
 
Pazi kapiram da je ovaj lik na necemu....kako bre suicid za nas kada mi nemamo nikakav kapital tamo....to oni pokusavaju da sacuvaju ovo svoje ovde...

Na isto mi dodje i da imamo i nemamo ambasadorau Zagrebu.....u slucaju Hrvatske isto je sa odnosima i bez njih....kakva je razlika???
 
Pazi kapiram da je ovaj lik na necemu....kako bre suicid za nas kada mi nemamo nikakav kapital tamo....to oni pokusavaju da sacuvaju ovo svoje ovde...

Na isto mi dodje i da imamo i nemamo ambasadorau Zagrebu.....u slucaju Hrvatske isto je sa odnosima i bez njih....kakva je razlika???
Још да су нека јака држава, па и ајд' , ал'овако, чиста смејурија.:lol:
 
А баш нешто синоћ размишљам!
Зар Вам није чудно што су Амери скројили Хрватску тако да им припада три четвртине Јадрана са којим ,при томе, копно Хрватске државе скоро да и није повезано.:shock:
Чудно, зар не?
Мислим да су смислили неки план за то...да им га узму за себе, за базе?8)
Как'и су лукави лисци, сунце ти хебем!
Не може толико зло да изађе никад на добро:!:
 
deo sa linka

Pojasnio je i kako će "Hrvatsko priznanje Kosova biti izrazito neugodno za Srbiju, iz više razloga". Prema njegovim riječima, ta odluka s Hrvatske strane nije nagla, pa nema emotivnih naboja. Jednako tako, iako Hrvatska nije ekonomski relevantna sila kao što su SAD, Njemačka ili Velika Britanija, "o Hrvatskoj je Srbija ekonomski ovisnija nego o bilo kojoj od njih". Kao još jedan od razloga Gjenero je naveo činjenicu da je srpska nacionalna manjina u Hrvatskoj uključena čak i u Vladu.
 
ako hrvatska prizna nezavisnost kosova treba prekinuti sa njima vize, uvesti vize gradjanima hrvatske, svim firmama u srbiji u hrvatskom vlasnistvu uvesti konstantne kontrole i birokratska maltretiranja tako da ih prinudimo da prodaju svoju imovinu plus treba priznati momentalno nezavisnost Republike Srpske Krajine.

Dosta vise da trpimo ponizenja i maltretiranje. I DOKLE BRE VISE????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top