SUG fajl

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na File Extension nema objasnjenja za ovaj format, napisi bar sta si pokusao otvoriti i da li priblizno znas sta bi trebalo da cini sadrzaj tog fajla da bi mogao da potrazim dalje..
 
SUG ekstenzija kao takva ne postoji.

Verovatno se radi o nekom filmu.
Tipa

film.dvdrip.xvid-sug

(naletao sam na to)

VLC player bi to trebao da otvori.

Ako ne, onda probaj desnim klikom da ga nateras da se otvori u nekom player koji koristis za dvx i na kraju kao trecu opciju probaj umesto zadnje stvari (u mom slucaju xvid-sug) da stavis .avi
znaci da naziv (u mom primeru) bude
film.dvdrip.avi ili jednostavno film.avi
 
NAPOMENA!!!(u vezi tab-ovog posta)

george511 ako cesh to da probash postaraj se da prvo napravish backup tog filma u tom formatu...I da zaista ne postoji takav file format...probaj vise varijacija : .avi , .mpeg , .wmv , .rar , .zip ....valjda je jedan od tih fajlova...NAPOMENA!!! FAJLU MOZES SAMO JEDNOM menjati vrstu,naziv,tako da za svaku sledecu probu birises taj "popravljani fajl" i ponovo na to mesto kopiras ta sa sug ekstenzijom...
 
???
Verovatno ga je uplasilo upozorenje ako promeni naziv ekstenzije fajl moze postati beskoristan.

ne sekiraj se, samo cepaj i menjaj ekstenzije do mile volje dok ne "nabodes" pravu :lol:
 
Znaci jos jedan strucnjak na pomolu - blago IT narodu Srbije..
Ja stvarno nikako da shvatim, odakle vise ljudi vuku te "umotvorine". Zaista bih voleo koji je izvor onom decku pa da kaze da se fajl moze preimenovati samo jednom - inace - sta?

.
 
SUG ekstenzija kao takva ne postoji.

Verovatno se radi o nekom filmu.
Tipa

film.dvdrip.xvid-sug

(naletao sam na to)

VLC player bi to trebao da otvori.

Ako ne, onda probaj desnim klikom da ga nateras da se otvori u nekom player koji koristis za dvx i na kraju kao trecu opciju probaj umesto zadnje stvari (u mom slucaju xvid-sug) da stavis .avi
znaci da naziv (u mom primeru) bude
film.dvdrip.avi ili jednostavno film.avi
tab503...u pravu si za tip fajla u pitanju je DVDrip.xvid-sug.Sad cu da probam da ga otvorim na nacin na koji si me savetovao!Danas sam bio previse zauzet tako da se nisam bavio tom temom!

GZ:
Na File Extension nema objasnjenja za ovaj format, napisi bar sta si pokusao otvoriti i da li priblizno znas sta bi trebalo da cini sadrzaj tog fajla da bi mogao da potrazim dalje..
GZ hvala na trudu...tab503 je dobro pretpostavio da je u pitanju film
 
Poslednja izmena od moderatora:
Puno vam hvala na pomoci!Fajl je otvoren vasom zaslugom!Jednostavno....na fajl desni klik→otvori pomocu→goomplayer....i film je krenuo!Jedino sto ce mozda biti problem narezati ga na disk!

hvala svima
 
Poslednja izmena od moderatora:
Puno vam hvala na pomoci!Fajl je otvoren vasom zaslugom!Jednostavno....na fajl desni klik→otvori pomocu→goomplayer....i film je krenuo!Jedino sto ce mozda biti problem narezati ga na disk!

Nece biti problem ako mu jos das ekstenziju kako ti napisase ljudi...

Vidi koja je ekstenzija tog filma, da ne kazem format i bez problema ces narezati film na CD/DVD, sta vec..

Dakle, avi, mpeg etc..
 
nece biti problema da se nareze jer ga rezes kao fajl. Problem jedino moze nastati ako pokusas da ga pustis kroz neki DVD player (govorim o playerima za televizor)
Pretpostavljam da je ekstenzija avi.
 
ne vidi ti se treca slika tako da ne znam sta na njoj ima ali nesto kod tebe definitivno ne stima ako ne mozes da promenis ekstenziju.
Lepo Format C i da te Bog vidi :lol:

I ja sam nekada imao neke "anomalije" u racnaru. Desava se to. Moze biti milion razloga, od pregrevanja preko procesora koji riknjava do najobicnijeg problema u windowsu.
U svakom slucaju ti to formatiraj.
 
U stvari cekaj. Sad sam tek provalio.
Ti si na prvoj slici izbrisao ekstenziju slike i kao naziv ti pise naziv bez ekstenzije a racunar tebi i dalje prijavljuje da ga prepoznaje kao sliku. Pa ti nisi ni promenio ekstenziju nego samo naziv i dodao tackicu sa tri slova.

Brateeee
stavi da ti se vidi ekstenzija u "optionsu" (decekiraj sakrivanje)

Nemoj toliko elementarno neznanje da pokazujes i jos da se ubedjujes.
 
biometrics.serendipityThumb.jpg
 
Tab, svaka ti cast na strpljenju....
Mislio sam da coveku koji se kaze 6 godina bavi racunarima, nece trebati tako detaljno objasnjenje ali izgleda da je trebalo... :)
Ali, vazno je da se ubedjuje i dernja velikim boldovanim slovima po forumu, umesto da se pita kako je to njegov komjuter razliciti od 4000000TB drugih kompujtera na svetu...
 
Izvinjavam se...iako se kao shto rekoh vec dugo bakcem kompjuterima nikada se nisam susreo sa ovakvim stvarima i nisu mi zadavale muke....Ipak sam se vecinom bavio malo HTML,malo 3D,Hardver,i malo igranja....Zhao mi je shto sam vam zadavao teshke mentalne muke i serije smeha...

@tab503 molim te brishi one slike.....nekako me je sramota...

i da codemaker.. ono nisu boldovana slova,vec je font takav i slova su na slici....
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top