Posuđe Metalac

Da ,vidiś,ja ovo govorim isključivo da bi upozorio građane da ne truju djecu,ja sam samac meni je svejedno ,ako je ovo istina Sramota ih bila.
Mislim ,njima sramota puno ne znaći,vażno je prodat ,Kinez
Żalosno
 
Čuveni Le Creusett proizvodi u Kini, fabrika kakvu mi nećemo imati još 200 godina. Sve roboti i kompjuteri.

Taobao-Deals.png

5f3658572bfd7f9e819d82e3_0_TpVnNqMjiQdGAhZG.jpg
 
Teśko meni do istine,pala mi je sumnja nedavno ,sve kvalitetne śerpe Austrija ,Njemaćka i ostali su veoma skupe
,,Metalac ,Kinez, 10 eura šerpa,to mi nije bilo jasno ,i naravno, sumnjivo
Joś je gore da ima ljudi da mogu i pomisliti da nešto od kućanstva Kinesko vrijedi ,a da ne govorimo koliko je otrovno,żalost je što je predratni Metalac bio kvalitetan u rangu svjetskom,Kinske rakete i ostalo daj boże,Rusi se śprdaju sa Kineskom robom koja je navalila odnedavno u Rusiju
Metalac ,dvije śerpe,dvije posude ,posuda za umak ,tepsija,dźezva ,lonćići i ostalo većeras leti kroz prozor....
 
Teśko meni do istine,pala mi je sumnja nedavno ,sve kvalitetne śerpe Austrija ,Njemaćka i ostali su veoma skupe
,,Metalac ,Kinez, 10 eura šerpa,to mi nije bilo jasno ,i naravno, sumnjivo
Joś je gore da ima ljudi da mogu i pomisliti da nešto od kućanstva Kinesko vrijedi ,a da ne govorimo koliko je otrovno,żalost je što je predratni Metalac bio kvalitetan u rangu svjetskom,Kinske rakete i ostalo daj boże,Rusi se śprdaju sa Kineskom robom koja je navalila odnedavno u Rusiju
Metalac ,dvije śerpe,dvije posude ,posuda za umak ,tepsija,dźezva ,lonćići i ostalo većeras leti kroz prozor....
Sve baci!
 

Back
Top