sudbina

M

Malena

Gost
mislim da bi trebalo damalo bolje sagledamo dogadjaje oko nas i naravno svaki dan da zapisujemo nase snove.Jer ja po nekoj mojoj teoriji mogu otprilike da pretpostavim sta bi trebalo sledece da se desi?Ja ne verujem u horoskop,ali ga uvek procitam.Mislim da je ipak u pitanju sudbina,ali ne da su zapisani svi nasi dogadjaji vec od nasih odluka i nase ponasanje u datim situacijama.Treba se sve vise zajebavatii jer samo jednom de ziviu istoj kozi.
 
hmm.. mislim da sudbina ipak postoji.
Zasto bas ti ljudi? Zasto bas te veze? Zasto je to tako.. etc.. nesto je negde zapisano. :roll:
 
Da li niz dogadjaja koji se odigrava u odredjenom vremenu i prostoru nekim nasumicnim redosledom moze uticati na dalji put covekovog zivota?
Sta ako..? Zasto? Objasnjenje?


Ja verujem da postoji nesto, odnosno da se neke stvari desavaju sa razlogom, i dobre i lose, pa tako nekad pomislim na neke stvari i vratim film do njihovih uzrocnika - i shvatim da sve pocinje od jedne male varnice, koja se siri dalje i kreira nekakvu sudbinu, prostor u kome se dalje odvoja zivot. Da se ta varnica iz ovih ili onih razloga nije nikada zapalila, nekih stvari ne bi ni bilo.. :roll:
 
Sudbina definitivno postoji, al' je podlozna nekim izmenama. Bas kao u mom omiljenom filmu "Sliding doors" (Vrata sudbine).
Na kraju sve dodje na svoje mesto, sto se nadovezuje na "ko zna zasto je to dobro". 8)
 
Neke stvari su zapisane, a neke ne, zapisano nam je npr. da cemo se roditi i gdje, to ne mozemo odluciti, ali mnoge puteve biramo sami i od toga zavisi dalji razvoj dogadjaja. :D
 

Back
Top